Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Czw 19 Lip, 2012 10:02
Grand Chase
Autor Wiadomość
postrach1992 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 20
Skąd: Ee... zapomniałem
  Wysłany: Sob 13 Lut, 2010 20:15
Grand Chase
Grand Chase
Elitarna grupa wojowników ścigająca uciekającą szerzycielkę waśni Kaze’aze, która skłóciła między sobą dwa królestwa Seredin oraz Kanvan poprzez kontrolę księżniczki Kanvan, uformowana osobiście przez władczynię Seredin rusza do boju, stań w jej trójwymiarowych szeregach i pędź do boju przez dwuwymiarowe plansze

jest ich dziwięć

Elesis (kolor czerwony)
15-letnia wojowniczka uczona walki mieczem przez ojca od urodzenia, postać zdecydowanie silna, lecz jej ataki specjalne, (których użycie jest dosyć łatwe) są chyba najsłabsze z wszystkich dostępnych.

Lire (kolor zielony)
Także 15-latka jest pacyfistką i elfka jednocześnie, niestety, gdy elfy postanowiły pomóc ludziom kończąc z swoją izolacją została zmuszona do walki, jest sławna za swoje zdolności. Postać raczej zbalansowana, lecz mało popularna, Lire jest łuczniczką.

Arme (fiolet)
Kolejna 15-latka…Członkini najpotężniejszej gildii magów magicznego królestwa Seredin w rekordowym wieku, która opanowała czarną i białą magię, lecz jest ona wciąż niestabilna. Dołączyła do grand chase mając zamiar poznać moc magiczną Kaze’aze, królewny ciemności. Jest to najbardziej nietypowa z postaci startowych, cechuje się specyficznym sposobem gry polegającym na tworzeniu magicznych kręgów i zaklęć, a nie zwykłym ‘klikaniem w Z-etkę’

Pozostałe postacie trzeba odblokować, za pomocą kupnych misji. Kupowanie misji to 30,000GP albo 10,000 z pieniędzy kupnych. (Oczywiście te drugie są o wiele łatwiejsze)

Lass (seledyn)
Dla odmiany jego wiek jest nam nieznany, był pod kontrolą Kaze’aze, gdy się z niej uwolnił postanowił dołączyć do grand chase. Jest on złodziejem, atakuje dosyć szybko, ponoć lepiej walczy 1vs1.(osobiście moja ulubiona postać, należy mu pogratulować męskiego imienia (ang. Less - laska/dziewczyna))

Ryan (jasny brąz)
Nie, nie 15-latka, dla odmiany 15-latek. Jest on elfem zakochanym w pomaganiu innym, zwłaszcza naturze. Dołącza do grand chase po tym jak Kaze’aze pozwoliła sobie na nieco za dużo…Nie potrafię go opisać, ponieważ nie spotkałem się z nią jeszcze, widać elfy są w tej grze mało popularne wśród graczy.

Ronan (niebieski)
19 letni rycerz otchłani, który poprzysiągł obrony rodziny królewskiej, lecz został opanowany przez Kaze’aze, odzyskuje nad sobą kontrolę w momencie spotkania z Grand Chase. Postać bardzo dobra, silna, ale do pokonania, z potężnymi skillami specjalnymi i buffami.

Amy (różowy)
14latka, tancerka i wyrocznia, która dołącza do Grand Chase, gdy dochodzi do sporu między bogami kontrolowanymi przez mroczne moce Kaze’aze. Spotkałem ja kilka razy, nie wyglądała szczególnie, lecz mimo wszystko posiada skille wzmacniające (czyt. Buffy).

Jin (jasnoczerwony)
Nie będę się o nim rozpisywał, ponieważ nie lubię tej postaci. Jest zbugowana i posiada przesadzone skille, kłopotliwie się z nią gra i nie daje to przyjemności. Podobno wymyślona przez fana, ale nie jest to potwierdzone oficjalnie.

Sieghart (szary)
600latek ma za sobą w dodatku wygląda jak bawidamek, chwaląc się swoją pół gołą klatą i puszczając teksty „Your mum In 3d”. Jednak nic bardziej mylnego, można go odblokować jako pierwszą z postacie niedostępnych z początku, posiada średni atak i żywotność, ale za to potężną defensywę, przez którą ciężko się przebić.
________________________


 
 
Czeliosss 



Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 49 razy
Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 661
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Pon 15 Mar, 2010 18:55
Mógłbyś dać stronkę z downloadem. Tak po przeczytaniu to bym wybrał Lire.
________________________
...Amelanduil & FireBlade words will be remembered...
...Amelanduil & FireBlade acts will be remembered...
...Amelanduil & FireBlade never gonna die...

Nie pisać, bo nie odpiszę.
 
 
postrach1992 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 20
Skąd: Ee... zapomniałem
Wysłany: Sro 17 Mar, 2010 16:20
http://grandchase.ntreev.net/

proszę

musisz się zarejestrować i ściągnąć
________________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene