Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Czw 19 Lip, 2012 11:04
Pirate King Online 2
Autor Wiadomość
R.I.P. 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 173
Skąd: Warszawa
  Wysłany: Sro 19 Maj, 2010 23:19
Pirate King Online 2
Witam chcę wam przedstawić grę prawie nieznaną przez polaków, Polacy grają w nią z 5% osób to Polacy, chcę wam przedstawić tę grę bo naprawdę warto w nią grać, więc tak powiem wam trochę o tej grze.




Najpierw link:
PKO 2-Strona główna

Opis: Więc tak gra zapowiada się naprawdę fajnie i ciekawie, cała gra jest zbudowana na podstawie typu gry 3D i MMO, w każda Sobotę i niedzielę są event'y o których zaraz opowiem, więc tak do wyboru masz kilka postaci: Chempion,Crusader,Ami,Phyllis, nie wiem czy dobrze wszystkie ale chyba tak, więc tak grę zaczynasz wybierając postać i wyspę najlepiej wybrać "Argent City" to miasto podstawowe, gdy wybierzesz postać i wejdziesz do gry powinieneś odwiedzić Newbie Guide która da ci kilka questów, dzięki których zdobędziesz parę lvli, potem jeśli już zdobędziesz trochę lv, powinieneś iść na jakieś stwory, które naprawdę nie które śmiesznie wyglądają, więc tak to koniec opisu reszta na dole.

Eventy:więc tak Eventy są w każdą Sobotę i niedziele, o którejś tam godzinie, kiedy się rozpoczną zaczyna lecieć szybszy exp i większy drop.


Zdjęcia:


Jeśli chcecie parę zdjęć napiszcie to w postach a ja je dodam ze swojej postaci, chodź zdjęcia z gry są też na stronie samej gry MMO.

Spoiler:

tu będą zdjęcia...



Jest też możliwość obejrzenia filmików na YouTube, zapraszam naprawdę do gry.

Mam nadzieję że znacie język Angielski- chyba oczywiście bo ten język to podstawa, ludzię są zwykle mili, ale odkąd jest część 2 gra w nią mniej ludzi, dzięki temu jest mniej lagów którę naprawde przeszkadzają innym graczą.
 
 
pw115 



Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 235
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 20 Maj, 2010 07:03
Super gra tylko szkoda że te statki są takie fantastyczne (dzieła większe od masztu, brak masztu)
Razi mnie też trochę niedopracowana grafika bajkowa (którą bardzo lubię)
________________________
Pomocy:
http://pw115.myminicity.com/




 
 
R.I.P. 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 173
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 20 Maj, 2010 07:16
Grałem w to kiedyś z moimi kolegami, i postanowiłem że to tutaj włożę, ale myślę ze PKO2- czyli skrót od Pirate King Online 2 różni się trochę od PKO, ponieważ teraz od 11lv, dostaje się za darmo pety, a jeśli chodzi o statki i grafika bajkowa, jak zagrasz to może zmienisz zdanie :), bo wiesz na zdjęciach i filmach może to nie wygląda za dobrze.
 
 
Kiras 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 13
Wysłany: Czw 20 Maj, 2010 17:06
Nie moje klimaty.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene