Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Czeliosss
Pon 09 Sie, 2010 13:26
Ultima Championship
Autor Wiadomość
erienus 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 12 Lut 2010
Posty: 300
Wysłany: Nie 01 Sie, 2010 20:25
Asantos wysłałem ci grę, otrzymałeś? ;d i kiedy podacie wyniki? ta, wiem colombos wygra ^^
 
 
Asantos 




Preferowany:
RPG Maker VX

Ranga RM:
1 gra

Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 236
Skąd: Gniezno
Wysłany: Nie 01 Sie, 2010 20:49
Tak, tak. Wysłałeś. Na razie daj nam trochę odpocząć od nic nie robienia :) w przeciągu kilku dni opanuje te setki zgłoszeń :mrgreen:
________________________
Rebelianci łączcie się!
 
 
Czeliosss 



Ranga RM:
1 gra

Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 661
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Nie 08 Sie, 2010 18:21
Wyniki:
1 Dżanek
2 CRISIS CORE

Dlaczego taki werdykt:
Dżanek zrobił platformówkę z 4 misjami, a CRISIS CORE tylko 5 walk co zajmą z minutę.

Nagroda dla Dżanka jest Ranga Winner oraz jedno anty-ostrzeżenie.
________________________
...Amelanduil & FireBlade words will be remembered...
...Amelanduil & FireBlade acts will be remembered...
...Amelanduil & FireBlade never gonna die...

Nie pisać, bo nie odpiszę.
 
 
Colombos 



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 49
Wysłany: Nie 08 Sie, 2010 18:25
Skoro w terminie zostały dostarczono dwie prace (z czego moja jest zdyskwalifikowana...) dlaczego w "zestawieniu" są dwie prace zamiast jednej?
Czy te prace zostaną udostępnione?
 
 
Czeliosss 



Ranga RM:
1 gra

Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 661
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Nie 08 Sie, 2010 18:29
Prace jakie zostały dostarczone to gry:
Dżanka, CRISIS CORA, Colombosa i erienusa.
erienusa gra nie chciała się odpalić bo czcionki brakowało. I jak otworzyłem projekt to nie zbyt fajnie to wyszło.
________________________
...Amelanduil & FireBlade words will be remembered...
...Amelanduil & FireBlade acts will be remembered...
...Amelanduil & FireBlade never gonna die...

Nie pisać, bo nie odpiszę.
 
 
Colombos 



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 49
Wysłany: Nie 08 Sie, 2010 18:36
Więc dlaczego CRISIS CORE'a została wzięta pod uwagę, a moja nie? Przecież też złamała regulamin, została dostarczona po terminie.
 
 
Czeliosss 



Ranga RM:
1 gra

Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 661
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Nie 08 Sie, 2010 18:46
Została dostarczona nawet w pierwotnym czasie co został podany. Wysłał o 23:53.
________________________
...Amelanduil & FireBlade words will be remembered...
...Amelanduil & FireBlade acts will be remembered...
...Amelanduil & FireBlade never gonna die...

Nie pisać, bo nie odpiszę.
 
 
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Nie 08 Sie, 2010 18:47
Colombos powinien być zakwalifikowany do konkursu...
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
Sabikku 




Nagrody:
UF i UFT2 Winner

Ranga RM:
4 gry

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 428
Wysłany: Nie 08 Sie, 2010 19:44
Phi.
Gry nie zostały poddane pod publiczne głosowanie, przez co punkt za który Colo został zdyskwalifikowany nie ma najmniejszego sensu. Poza tym robił w pocie czoła te trzy tygodnie i ukończył coś bardzo dobrego; aż szkoda, że jakaś 5-poziomowa 5-minutowa gra wygrała. Uch.

Poziom konkursu bardzo niski, przez słomiany zapał i wygórowane ambicje organizatorów/organizatora konkursu. Nie sądzę, by 'następne' były lepsze, zepsuliście na pełną metę i (przynajmniej ze strony czeliosssa) nie będzie już lepiej :).
 
 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 08 Sie, 2010 21:18
Tez sie zgadzam, bo w koncu z tego co wiem ranga Winner jest nagroda za konkursy ktore zorganizowala Administracja.

No i to chyba tyle, powodzenia w nastepnych konkursach, ktorych sie nie spodziewam. Przez jakies opoznienie nie daliscie jednej gry.
A jesli juz o tych grach pisales to okreslenie: "platformowka z 4 misjami" nic nie daje.

W tym konkursie olaliscie wiele zasad.
________________________
 
 
 
 
radek02 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 257
Skąd: klikasz ?
Wysłany: Nie 08 Sie, 2010 21:19
konkurs byczy , inaczej WTF . Colombos się postarał , jestem ciekaw , co wymyślił Dżanek . Ogólnie , konkurs mnie zawiódł . Wojna pod Grunwaldem w rpg makerze - marzenie każdego historyka zajmującego się rm'em . Radzę nie tworzyc więcej takich konkursów , bo tylko zawodzicie ..
________________________
2009-10-12 - dzień , od którego jestem uczestnikiem na polskiej scenie RPG Makera [/b]

Dołącz do grupy makerowiczów na nk ! http://nk.pl/#grupy/29610
 
 
 
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Nie 08 Sie, 2010 21:38
radek02 napisał/a:
Radzę nie tworzyc więcej takich konkursów , bo tylko zawodzicie ..
Yury failed tonight... w pełni popieram twe słowa, radosławie xD Nieodpowiedzialność twórców konkursu, to powód upadku konkursu. Nazwa słaba, osobiście wolałbym Ultima Challenge.

[ Dodano: Nie 08 Sie, 2010 22:40 ]
Sabikku napisał/a:
przez co punkt za który Colo został zdyskwalifikowany nie ma najmniejszego sensu.
o który podpunkt chodzi?! xO (to zdanie dowodzi o chaotycznym przeprowadzeniu konkursu)

Ogólnie porażka ze strony organizatorów. NEA
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
Asantos 




Preferowany:
RPG Maker VX

Ranga RM:
1 gra

Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 236
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon 09 Sie, 2010 06:03
Kod:
2. Dyskwalifikacja.

e) projekt zostanie oddany do opinii publicznej przed rozstrzygnięciem konkursu.


Proszę, oto punkt mówiący o dyskwalifikacji. Rozumiem, że macie złe odczucia, ale Wasze niektóre argumenty tu obalę. Postąpiliśmy zgodnie z regulaminem robiąc konkurs. Przypominam, że znieśliśmy punkt o dyskwalifikacji czasowej, gdyż mnóstwo projektów nie zostało ukończonych, dlatego nikt za to nie był karany. Co do rangi, to konkurs "pomocy" jest również konkursem należącym do Ultimy, a Ultima jest "własnością" administracji. To chyba tyle na ten temat.

Rozumiem wasze zdenerwowanie, zażenowanie, wstyd, ubaw itp. Powtarzam, to był nasz pierwszy konkurs, nie mieliśmy w ogóle pojęcia jak się zachować. Staraliśmy się tak, jak się dało. Na marginesie, proszę nie obwiniać organizatorów za "bałagan" w temacie - gdyż chyba nie muszę wyjaśniać, kto powinien się tym zająć. Mi również jest przykro, gdyż wielu użytkowników zgłosiło się do konkursu i sprawiło nam zawód... Jednak w 100% procentach rozumiem wasze uczucia, ale nie mogę obiecać, że nie przyjdzie dzień, w którym nie zobaczycie następnego konkursu organizowanym przez "niepomoc" :->

Myślę, że to wszystko w tym temacie. Jednak najpierw niech napisze Czeliosss czy zamykać temat, czy jeszcze poczekać.

Pozdrawiam i dziękuję, Asantos.

Ps. Wycinek z opisu grupy Winner (dla ścisłości):
Kod:
     Do tej grupy należą zwycięzcy konkursów na UltimaForum.
________________________
Rebelianci łączcie się!
 
 
Colombos 



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 49
Wysłany: Pon 09 Sie, 2010 09:21
Cytat:
Proszę, oto punkt mówiący o dyskwalifikacji.

Jak już Sabikku wspomniał ten punkt nie ma żadnego sensu. Co za różnica kiedy udostępnię grę, skoro ograniczającą mnie datą jest widzimiś "kiedy będzie mi się chciało napisać posta kończącego konkurs". Gry nie zostały oddane pod publiczne głosowanie i nie sprawiło to żadnej różnicy czy wypuściłem grę czy nie. Z głową, przede wszystkim.
A tłumaczenia "To był nasz pierwszy konkurs." są po prostu idiotyczne.
 
 
Asantos 




Preferowany:
RPG Maker VX

Ranga RM:
1 gra

Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 236
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon 09 Sie, 2010 11:25
A dlaczego nie może to być widzimisię? Colombos, jeśli zgłosiłeś się do konkursu, to automatycznie przystajesz na jego zasady. Jeśli w zasadach napisane by było, że w czasie tworzenia gry nie wolno jeść marchewek, to nie zastanawiamy się nad sensem zapisu tylko po prostu nie jemy marchewek. Twoja gra wygrała by, ale złamałeś zasady, a tego nie możemy puścić płazem.

Czy tłumaczenie, że jest to nasz pierwszy konkurs jest idiotyczne? No nie wiem. Ja nie mam takiego odczucia. Ten konkurs to była dla mnie fajna przygoda i dobra lekcja. Z resztą uważam, że "jedna porażka jest bardziej pouczająca, od tysiąca zwycięstw", a więc mam nadzieję, że bardzo wiele się nauczyłem.

Z pewnością teraz szerokim łukiem będziecie omijać nasze ew. konkursy, ale jeszcze raz dziękuję Wam, że poświęciliście trochę swojego, aby chociażby na niego ponarzekać. Bo to również jest bardzo ważne, przynajmniej dla mnie ;-)
________________________
Rebelianci łączcie się!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene