Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Czw 19 Lip, 2012 10:05
4(four)story
Autor Wiadomość
XxXAlkadiusXxX 




Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sob 06 Mar, 2010 15:26
4(four)story
Wspominaliście już o tej grze jednak ,że nikt nie chciał założyć o tej grze tematu ja zmusiłem się to tego więc ...

Opis gry:
Gra, w której interfejs, grafika i wiele innych rzeczy pochodzą z innej gry, już wiecie jakiej? Tak, tak World of Warcraft. Zostawmy tę kwestię na bok i przyjrzyjmy się bliżej grze. Podałem tutaj dwie wersje tej gry z kilku powodów. Po pierwsze global 4story zablokuje IP dla graczy z Europy po tym jak wystartuje europejska wersja tej gry. Zapytacie zaraz to po co podałeś dwie strony tej samej gry. Ano po to, że druga z prezentowanych 4story to wersja dla nas, dla graczy ze Starego Kontynentu. Paradoks? Nie. Niemiecka wersja jest od początku do końca wydana w języku naszych zachodnich sąsiadów. A kto by chciał grać, nie rozumiejąc nic. Oczywiście w germańskiej wersji doświadczysz mniejszych lagów i "ludzkich" godzin wojen i eventów. Jednak przynajmniej dla mnie i jak sądzę dla większości z was język niemiecki jest przeszkodą, więc póki nie wyjdzie wersja europejska trzeba grać na wersji globalnej. Nie zmienia to jednak faktu, że wersje nie różnią się od siebie niczym z wyjątkiem bariery językowej.

W grze dostępne są 3 rasy podzielone na 6 klas. Ludzie, bestie i wróżki, a zostać możemy Wojownikiem, Assasinem, Łucznikiem, Magiem, Priestem i Summonerem. I teraz uwaga, ze względu na posiadane atrybuty początkowe każda z postaci będzie najlepsza tylko w dwóch klasach. Dajmy na to człowiek będzie idealny jako łucznik i assasin, ze względu na swój przyrost dexterity i strenght, jednak będzie marnym magiem i priestem. Bestia idealnie będzie się nadawała na wojownika, zaś wróżka zostanie wspaniałym magiem, priestem i summonerem. Na początku oprócz rasy i specjalizacji wybieramy jedno z dwóch królestw, które do końca gry będziemy reprezentować. Różnią się one lokacjami i środowiskiem. Gdy zdecydujesz się zagrać w 4story przygotuj się na dłuuuuugi i czasochłonny GRIND. O ile do 10 poziomu jakoś leci, pożniej expienie solo to czysta katorga. Najlepiej znaleźć sobie szybko dobrą gildię i party i delektować się grą. Polecam fanom WOW-a, i dla których grind nie jest przeszkodą.

Misje :
Misje, są to zadania które musisz wykonać. Liczne misje, które oferują różnorodne wyzwania, sprawią, że gra staje się zabawna i ekscytująca dla gracza.. Efekty wizualne przyczyniają się do stoworzenia niepowtarzalnej atmosfery.

Podziemia :
Arahu/instancje (czasoprzestrzenie) są to zamknięte obszary, które są zarezerwowane dla poszczególnych grup graczy, tak by nie zakłócać sobie wzajemnie gry. Nie są szczególnie ryzykowne czy niebezpieczne, natomiast możesz zostać wynagrodzony fantastycznymi przedmiotami oraz przeżyć skomplikowane przygody. Poznaj swoje granice i odkryj zupełnie nowe zakręty w bohaterskiej historii!

Podboje :
Walczysz z innymi graczami i bierzesz udział w codziennych wojnach. Pomagasz zdobywać nowe terytoria dla swoich ludzi I bronić ich przed atakami! Tylko zwycięzcy zostaną nagrodzeni poprzez uzyskanie dostępu do nowych wsi, misji i specjalnych kupców.

Bitwy strategiczne :
W 4story nie tylko nie musisz walczyć sam, ale też możesz iść na wojnę w grupie 49 graczy. R.S.C.S (Real-time strategic command system) zezwala na nieograniczone możliwości strategiczne. Akceptuj różne grupy poleceń i pilnuj bitew za pomocą specjalnego interfejsu.

Screeny z gry :
Spoiler:





________________________
:)
Ostatnio zmieniony przez Nhadala Sro 10 Mar, 2010 15:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nhadala 




Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 197
Skąd: Klam
Wysłany: Sro 10 Mar, 2010 15:58
Opis gry nie jest Twój : http://mmoorpg.bloog.pl/d...ml?ticaid=69c88 . Zatem zgodnie z "Wklejenie tekstu nie swojego autorstwa spoza forum (cytowanie) może nastąpić wyłącznie z podaniem autora i bez ingerencji w treść.". Karą za to naruszenie na forum jest ostr.
________________________

 
 
 
 
MomoMarcin3 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 109
Skąd: 11111
Wysłany: Sob 20 Mar, 2010 10:20
Jest to najlepsza gra XD.
Mam tam 41lvl na Aderi.
________________________
Gra na ktrórej mi naprawde zależy:
http://www.ultimateam.pl/viewtopic.php?t=2723
 
 
Dżanek 




Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 51
Wysłany: Nie 21 Mar, 2010 11:10
Mi ta gra raczej do gustu nie przypadła :-/ Po tygodniu zaczynała mi się nudzić , a potem znalazłem Makera i zostawiłem ją zdaną na siebie na dysku E :mrgreen: Ale i tak gra jest całkiem całkiem .
 
 
xamieno 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 47
Wysłany: Czw 29 Kwi, 2010 15:30
ja 25 lvl czarodzieja wróżkę Aderia Valorian

[ Dodano: Czw 29 Kwi, 2010 16:30 ]
sory 26lv mam

[ Dodano: Czw 29 Kwi, 2010 16:31 ]
Najleprzy jest podobno runes of magic ja czekam aż kolega ściągnie wersje PL
________________________


C.S.
To DNO !!!

WarRock to jedyna:

-Fajna
-Logiczna
-Moralna

Strzelanina online...
 
 
Czeliosss 



Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 49 razy
Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 661
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Czw 29 Kwi, 2010 15:42
Ja miałem 4 lvl, ale jakiej klasy to nie wiem. xamieno polecam Runes Of magic mam z 16 lvl.
Pzdr.
________________________
...Amelanduil & FireBlade words will be remembered...
...Amelanduil & FireBlade acts will be remembered...
...Amelanduil & FireBlade never gonna die...

Nie pisać, bo nie odpiszę.
 
 
postrach1992 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 20
Skąd: Ee... zapomniałem
Wysłany: Sob 26 Cze, 2010 08:39
Mam 29 lv czarodziejem
________________________


 
 
andzio 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 65
Skąd: Prypeć
Wysłany: Sro 07 Lip, 2010 17:58
Runes of Magic to jedna z lepszych gier!
A co do tej to eeeee....no ten.... Dobra dam ocenę 4,56/6
________________________
Lubię tu WSZYSTKICH!!!!!
Oprócz złych moderatorów dających bany za nic :)
szkoły.
-------------------------------------------------------
Ukończenie gry:0%
I się wszystko znowu zepsuło...co za...
==============================
A co do obrazka błędy celowe...naprawdę...
 
 
szobal1 



Dołączył: 14 Sie 2010
Posty: 16
Wysłany: Sro 18 Sie, 2010 09:23
40lv wojownik 2k do 41 lv ;/
 
 
sled 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Czw 19 Sie, 2010 08:21
taaa... co do RoM to może i jest fajna, ale nie róbcie z niej nie wiem jakiego bóstwa bo ja się także sporo zawiodłem jeśli chodzi o wymagania w tym tytule (choć coś w tym jest bo z tego co mi wiadomo około miecha temu znajomemu brakowało zaledwie parę lv na max i siłą go się od monitora odrywało hehe o_0)
Co do 4story - chciałem pobrać żeby zobaczyć, ale jak się zaczytałem o niej to stwierdziłem że nie warto znowu obciążać neta...
mówiąc najdelikatniej - mieli dobrą kompanie reklamową (przez którą chyba każdy widział reklamę tej gry conajmniej raz) lecz czy coś poza nią - to już nie mnie oceniać....
 
 
Agumon 




Preferowany:
RPG Maker VX

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 53 razy
Dołączył: 30 Gru 2009
Posty: 515
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Pią 20 Sie, 2010 12:49
A mi się ta gra nie podoba. Grałem w nią 1 tydzień i mi się znudziła. Już wolę metina.
________________________
Pomogłem? Daj ""
Piszę poprawnie po polsku

 
 
Parampam 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 15
Wysłany: Czw 14 Paź, 2010 09:05
Sory ale dla mnie ta gra jest po prostu ohydna
________________________
Wejdź tutaj ale jaja!
http://www.youtube.com/watch?v=tI4nVNAT-KE
oczywiście chodzi o to, że śmieszne.
 
 
David 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 23 Lip 2010
Posty: 26
Wysłany: Wto 30 Lis, 2010 10:59
Mi się spodobała na początku, coś się działo, była ciekawa.
Ale mam 33 lvl i teraz są tylko pieczęcie, pieczęcie, pieczęcie, czasem jakaś wojna, i znowu PIECZĘCIE! Nuuuda...
________________________
Potrzebuję mappera do gry!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene