Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Czw 19 Lip, 2012 10:08
Lineage II
Autor Wiadomość
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
  Wysłany: Sro 08 Wrz, 2010 17:09
Lineage II
witam :jupi:
przedstawiam grę Lineage II
a więc :

Co to w ogóle jest Lineage II :

to druga część gry MMORPG stworzona i wydana przez firmę NCsoft w 2003 roku. Akcja gry toczy się 150 lat przed wydarzeniami z Lineage.

Fabuła gry toczy się na kontynencie Aden, a w najnowszej części także na kontynencie Gracia. Świat jest ciągły - do każdego miejsca na mapie można się dostać bez potrzeby "ładowania" lokacji. W każdym mieście znajduje się specjalny NPC - Gatekeeper umożliwiający teleportację do innych miast bądź w okolice miasta, w którym się znajduje. Dodatkowo na mapie znajdują się strefy, do których dostać się można tylko po rozpoczęciu/wykonaniu specjalnego zadania.

Gracz ma do wyboru sześć ras (Ludzie, Elfy, Mroczne Elfy, Krasnoludy, Orki, Kamaele), następnie wybiera specjalizację (mistyka lub wojownika). Postać w miarę rozwoju zawęża swoją specjalizację. Najpierw na poziomie 20 wybiera pierwszą klasę, następnie na 40 drugą. Na 76 dodatkowo wykonuje zadanie na trzecią klasę, jednak tutaj nie może już dokonać żadnego wyboru.

Zdobywanie doświadczenia polega głównie na zabijanie potworów (mobów), względnie poprzez wykonywanie questów które z reguły jest mniej opłacalne i wykonuje się tylko nieliczne. Gra posiada złożoną strukturę społeczną, ekonomiczną i polityczną, na którą gracze mogą wpływać poprzez różnorodne działania. Jej cechą charakterystyczną jest brak sztucznego podziału na frakcje. Głównym atutem Lineage II jest rozgrywka PvP (Player versus Player), w postaci oblężeń zamków (ang. "siege"), turniejów, czy wielkich bitew (możliwość wywołania wojny pomiędzy sojuszami) z udziałem wielu graczy.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
teraz coś wyjaśnię:)
*gra jest podzielona na kroniki , niestety nie mogę podać nazw , ponieważ jest ich zbyt dużo [skomplikowane nazwy:D]
*tak zwany 'Kamael[Upadły anioł]' występuje w dalszej kronice:)
*profesje :
a więc jak jest napisane powyżej każda rasa wybiera swoją profesje/klase .
Human : może zostać wojownikiem[tankiem] , magiem[specjalizującym się w magii] , bishopem/bufferem[bishop to tak zwany healer{czyli ten kto specjalizuję się magią leczenia,ale buffer buffuje[czyli daje buffy{wytłumaczone poniżej} które bardzo się przydają],summonerem[przywołuje istoty do walki]
-------------
Elf : może zostać wojownikiem[tankiem] , magiem wody[wodne magiczne moce] , bufferem[tak samo daje buffy ale trzeba pamiętać że każdy buffer posiada inne buffy],summonerem[przywołuje istoty do walki,jak i do dawania buffów z istot:)]
-------------
Mroczny Elf : może zostać wojownikiem[tankiem] , magiem wiatru/mroku[posiada magie wiatru jak i magie mroku , specjalizuje się największym m.atk{wytłumaczone poniżej}],mrocznym tancerzem [daje buffy mrocznego elfa tak zwane 'dance'{wytłumaczone poniżej}]
-------------
krasnoludy : może zostać craftem [produkuje przedmioty za pomocą recept{wytłumaczone poniżej}],spoilem[za pomocą skilla{fizycznej magii}z martwego moba wylatują dodatkowe matsy{wytłumaczone poniżej}
-------------
orki : może zostać tyrantem[używa fistów{2ręcznych szponów}do walki],destroyerem[potężnym orkiem:D{używa 2recznej broni(ciężka broń)}specjalizuję się w p.atk{wytłumaczone poniżej}],magiem - overlordem[tak zwanym 'szamanem' który specjalizuję się w leczeniu 'CP'{wytłumaczone poniżej}],warcryerem[bufferem {daje buffy (najbardziej przydatne)ale każdy buffer jest ważny}]
-------------
kamaelowie : może zostać soulhoundem[specjalizuję się magią duszy],berserkerem[odmiania destroyera],tricksterem[kusznik],bufferem[to jest na subclassach{wytłumaczone poniżej}(posiada najlepsze buffy,ale trwają od 15 sec do 1min.)]
Human,Elf,Dark elf posiadają jeszcze sztyleciarzy[każdy specjalizuję się w czymś innym]
{zapomniałem wspomnieć}
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
tyle o profesjach:)


*inne:
HP=życie
MP=mana
CP=obrona
SubClassa=dobijając 76lvl maina możesz zrobić 'subclasse' czyli 2 profesje jako zastępca
Main=główna profesja
matsy=materiały potrzebne do zrobienia różnych rzeczy
buffy=magię podnoszące nam status
status=statystyki
P.atk=fizyczny atak
M.atk=magiczny atak[magic attack]
P.def=fizyczna obrona
M.def=Magiczna obrona[magic defense]
atk.spd=szybkość ataku[fizycznego]
cast.spd[casting speed]szybkość używania magii
evasion=uniki
accuracy=celność
element=w grze są wbudowane atrybuty
att.[atrybuty] dodają magiczne elementy[jej nie wiem jak to wytłumaczyć]np do broni dodatkowe : att. fire/water itd
w lineage II tagże się świecą bronie po ulepszeniu np +1 , +2 , +3 się nie świecą ale od 4+ się święcą ...
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
lineage II jest zależny od tego jaki serwer znajdziemy : 'Low rate,Medium rate,High rate'
na każdym serwerze mogą zostać dodane opcje itd[to już zależne od administratora[Ayene! idź robić serwer!:D , nie no żart]

to tyle z mojej strony... trochę się napisałem:D :jupi: pozdrawiam ^^
 
 
flook 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 76
Skąd: Siedlce
Wysłany: Sro 08 Wrz, 2010 18:27
mogę prosić o link do ściągnięcia tej gry może być na PW
________________________
Pamiętasz Simpson2010? TO JA!

mój nick w grze Uncharted 2 to:[PL]flook1 poziom:57 (VII)


http://miasteczka.tk/985/simpsonowo
http://grawbank.tk/57/simpson
-kliknij w te linki to tylko chwila można klikać 1 raz dziennie
 
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Sro 08 Wrz, 2010 19:04
grę się ściąga zależnie od serwera , musisz znaleźć wpierw serwer , tam ci pisze jaka kronika wymagana i w google będzie na 1stronie na pewno :)

edit:

dodaje filmiki [tak jak wygląda gra i jak wygląda zwiastun] :
http://www.youtube.com/wa...feature=related - zwiastun
http://www.youtube.com/wa...feature=related - tak jak się gra:) , tutaj macie akurat dagerzyste [th-treasure chest czy coś takiego:D] na low/medium rate[chyba]
aaa i recepty to tak zwane 'przepisy' na zrobienie czegoś 'np zbroi'
są też tam 'grade' na wyznaczone lvle :
n grade - 1-20lvl
d grade - 20-40lvl
c grade - 40-51lvl
b grade - 51-61lvl
a grade - 61-76lvl
s grade - 76-80lvl
s80 grade - 80-84lvl
s84 grade - 84-85lvl[max]
 
 
flook 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 76
Skąd: Siedlce
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010 12:15
Ta gra wygląda prawie tak samo jak metin2 :-P to nie będę grał nie lubie metka to to mi sie też nie spodoba :-D
________________________
Pamiętasz Simpson2010? TO JA!

mój nick w grze Uncharted 2 to:[PL]flook1 poziom:57 (VII)


http://miasteczka.tk/985/simpsonowo
http://grawbank.tk/57/simpson
-kliknij w te linki to tylko chwila można klikać 1 raz dziennie
 
 
 
LLThug 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010 12:29
Też grałem.
@Simpson
Nie obrażaj Lineage 2 -.-

Może pogramy na jakimś private? Lubię pograć na wyższym rate gdzie można się skupić na innych aspektach gry niż samo expienie :F
________________________
 
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010 16:50
Cytat:
Ta gra wygląda prawie tak samo jak metin2 :-P to nie będę grał nie lubie metka to to mi sie też nie spodoba :-D


nie zgodzę się z tobą , w metinie nic ciekawego nie ma , a tutaj jest i to mnóstwo .

Cytat:
Może pogramy na jakimś private? Lubię pograć na wyższym rate gdzie można się skupić na innych aspektach gry niż samo expienie :F


ja gram aktualnie na high rate server... nie jest polski,gram z kolegami:)
link do serwera : www.l2tns.com - strona może nie działać , nie wiem czemu , ale server działa
nie polecam high rate serverów dla nowych graczy,ale polecam low rate:) [ sam grałem 1 rok , ale się zlamiłem i pkowałem[zabijałem kogoś kto expił,i nie bił ludzi] 52-gim lvlem:D
na high rate zapraszam doświadczonym graczy[no m.in. granie 2-3-4 lata, ja gram 3 lata] i zapewniam że to nie jest żaden 'metin' czy coś tego typu...;s
________________________

 
 
pat36 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 17
Skąd: Z pod mostu
Wysłany: Pią 10 Wrz, 2010 11:51
Dlaczego w Empiku można ją kupić na płytce?
________________________
Gość
 
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Pią 10 Wrz, 2010 14:05
jak kupujesz grę grasz na oryginalnych serwerach proste,płacisz za nie co 1 miesiąc a inne są darmowe i nie 'nie legalne'.
 
 
flook 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 76
Skąd: Siedlce
Wysłany: Sob 11 Wrz, 2010 08:38
Cytat:
link do serwera : www.l2tns.com - strona może nie działać
wszystko działa jak należy :-)
________________________
Pamiętasz Simpson2010? TO JA!

mój nick w grze Uncharted 2 to:[PL]flook1 poziom:57 (VII)


http://miasteczka.tk/985/simpsonowo
http://grawbank.tk/57/simpson
-kliknij w te linki to tylko chwila można klikać 1 raz dziennie
 
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Sob 11 Wrz, 2010 10:41
Miałem na myśli że strona może czasami nie działać...
 
 
flook 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 76
Skąd: Siedlce
Wysłany: Sob 11 Wrz, 2010 18:35
a mi działa za każdym razem jak włączam :-P
________________________
Pamiętasz Simpson2010? TO JA!

mój nick w grze Uncharted 2 to:[PL]flook1 poziom:57 (VII)


http://miasteczka.tk/985/simpsonowo
http://grawbank.tk/57/simpson
-kliknij w te linki to tylko chwila można klikać 1 raz dziennie
 
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Sob 11 Wrz, 2010 19:22
ale po co kontynuujesz tą rozmowę? , chcesz nabić sobie posty? , napisałeś raz i wystarczy.
 
 
R.I.P. 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 173
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 12 Wrz, 2010 15:00
darkness13 napisał/a:
ale po co kontynuujesz tą rozmowę? , chcesz nabić sobie posty? , napisałeś raz i wystarczy.


Ja? :-P , żarcik

Powiem tylko że Lineage 2 niezbyt mnie kręci. :-)
 
 
radek02 



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 257
Skąd: klikasz ?
Wysłany: Sro 06 Paź, 2010 16:45
wdziałem kilka razy i sie nie podoba . Przed walkami nabijasz jakieś bufory (?) , nawalasz we bezbronne świnki , szybko zdobywasz bdb ekwipunek . flaki i olej , nawet bez frytków o_ o
________________________
2009-10-12 - dzień , od którego jestem uczestnikiem na polskiej scenie RPG Makera [/b]

Dołącz do grupy makerowiczów na nk ! http://nk.pl/#grupy/29610
 
 
 
Yoroiookami 

Omnomnomnom



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Pomógł: 57 razy
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 751
Wysłany: Sro 06 Paź, 2010 17:34
Gra podoba mi się pod względem grafiki i klas, nie podoba mi się za to niski wybór wyglądów dla postaci, oraz to, że nie można rozdawać statystyk przy awansach na wyższe levele. :/
Dla mnie to akurat duży minus, jednak reszta gry jest w porządku :I
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene