Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Quantino
Autor Wiadomość
artekwnc 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 110
  Wysłany: Sob 18 Wrz, 2010 20:59
Quantino


FABUŁA -

Zaczynasz grę w mieście Tandemia. Prowadzisz zwykły tryb życia – chodzisz do pracy, masz żonę, spodziewacie się syna. Pracujesz jako kierownik Pizzeri w centrum miasta. Zarabiasz wystarczająco pieniędzy aby utrzymywać rodzinę, lecz żona nie lubi gdy przychodzisz za późno z pracy. Ostatnio się często kłócicie, pewnie z powodu jej ”humorków” ciążowych. Pewnego dnia po wyjściu z pracy trochę później niż zwykle, zauważasz dziwną mgłę, jakby przepowiadała jakieś niebezpieczeństwo. Nie zważając na nią podjeżdżasz taksówką pod sąsiednią kamienice. Wracając na piechotę do domu zauważasz dziwne światło wydobywające się z jednej ze ścian kamienicy, a po podejściu bliżej, dziwny wir wciąga Cię do całkiem innego miejsca… Tak o to w tym momencie zaczynasz przygodę swojego życia w grze Quantino! Mnóstwo misji, piękne krainy i wiele, wiele ciekawych zagadek czeka Cię w tej oto grze! Twoim jednym z głównych celi to wydostanie się z krainy Quantino, aby móc wrócić do swojej żony i syna, lecz po drodze czeka Cię wiele nie miłych niespodzianek i od pewnego momentu… Ech nie zapędzajmy się, nie mogę ujawnić całej fabuły;p Po prostu, ze zwykłego, szarego człowieka, będziesz musiał przeistoczyć się w silnego, odważnego wojownika, który da radę czyhającym na niego niebezpieczeństwami. Sprawdź czy Cię na to stać!


SKRYPTY -
Prawdopodobnie : któryś z ABS,
Skradanie się
Pixel Movement
Mini gra strzałki
HUD
Itp (Skrypty dopiero testowane, jeszcze nie mam pewności co do większości z nich)


MUZYKA -
W dużej mierze z final fantasy, ale równiez pare innych.


DEMO -
Najprawdopodobniej jutro wyjdzie ale nie będzie wszystkich skryptów jeszcze zamieszczonych.

Screeny -




Zapraszam do komentowania.
 
 
 
R.I.P. 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 173
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 18 Wrz, 2010 23:15
1/2 obrazki to są z czasów rzeczywistych czyli n. e. a 3 obrazek pokazuje jakąś wieś nie z tej ery, jakby z Ery Cesarstw, nie rozumiem, zmień to jakoś ponieważ to trochę nie pasuje :-) , ale co do gry to nawet nieźle wygląda.


EDIT:


Na 2 obrazku zamiast drogi dla samochodów jest Chodnik....
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Nie 19 Wrz, 2010 01:57
a już myślałem że będzie coś mrocznego :D
nie no :
fabuła : 4.5/6 może być ciekawie;)
mapy : oj pizzeria,a ja wczoraj pizze jadłem ;p , no nic dam 2.5/6 [ - mało map,drogi brak{dla samochodów} + ładnie zrobiłeś most;p no i cień drabiny hm z 1 strony ładnie to wygląda a z 2 przeszkadza , nie umiem się zdecydować:(].
skrypty : 0/6 ponieważ narazie nie wiemy które do końca wykorzystasz ;) , ocenie jak zagram.
muzyka : ajaj a ja nie grałem w final fantasy ;p 3/6
ogólnie : 4.0/6
pozdrawiam ^^
________________________

 
 
artekwnc 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 110
Wysłany: Nie 19 Wrz, 2010 10:42
RIP - o to chodzi, dowiesz się jak zagrasz :) To na prawdę nie pomyłka, my się przeniesiemy troszku w czasie :)

Co do drugiego obrazka - o to chodzi, to ma być chodnik, wiadomo czasami są samochody między blokami na chodniku, po prostu tak te auta są zaparkowane :]

Darkness - To nie będzie raczej mroczna gra :) Jak chcesz moge dodać screeny z innymi mapami, no ale za to nie będzie dema :]. Drogi brak - napisałem już o tymwyżej.

Dzięki za oceny. Pozdro :]

[ Dodano: Nie 19 Wrz, 2010 21:34 ]
Postanowiłem nie dodawać demo - od razu pełna wersja. Z góry przepraszam ;] Będe od czasu wstawiał zdjęcia i powiadamiał was jak idzie praca ;]

żeby nie było pusto :P
________________________
Quantino
 
 
 
R.I.P. 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 173
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 19 Wrz, 2010 20:49
Cytat:
RIP - o to chodzi, dowiesz się jak zagrasz :) To na prawdę nie pomyłka, my się przeniesiemy troszku w czasie :)

Co do drugiego obrazka - o to chodzi, to ma być chodnik, wiadomo czasami są samochody między blokami na chodniku, po prostu tak te auta są zaparkowane :]


Więc jeśli nie ma drogi a lampy tam stoją to lepiej inaczej zrób tą mape bo wygląda dziwnie Chodnik z kilka metrów ma :-D chyba stare miasto robisz gdzie chodnik wygląda jak droga hehe :-o

EDIT:

4 obrazek- ja tak robię a mówią że puste mapy "xD"
 
 
artekwnc 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 110
Wysłany: Nie 19 Wrz, 2010 21:17
Dobra spróbuję coś z tym zrobić ;) a co do 4 mapy - tam po boku dopiero coś jest robione dlatego jest pusto.


EDIT: A co mi tam ;p






I więcej przez długi czas nie dam! ;p

[ Dodano: Pon 20 Wrz, 2010 16:25 ]
Mogę poprosić aby moderator albo ktoś inny zmienił w moim pierwszym poście fabułe na - Zaczynasz grę w mieście Tandemia. Prowadzisz zwykły tryb życia – chodzisz do pracy, masz żonę, spodziewacie się syna. Pracujesz jako kierownik Pizzeri w centrum miasta. Zarabiasz wystarczająco pieniędzy aby utrzymywać rodzinę, lecz żona nie lubi gdy przychodzisz za późno z pracy. Ostatnio się często kłócicie, pewnie z powodu jej ”humorków” ciążowych. Pewnego dnia po wyjściu z pracy trochę później niż zwykle, zauważasz dziwną mgłę, jakby przepowiadała jakieś niebezpieczeństwo. Nie zważając na nią podjeżdżasz taksówką pod sąsiednią kamienice. Wracając na piechotę do domu zauważasz dziwne światło wydobywające się z jednej ze ścian kamienicy, a po podejściu bliżej, dziwny wir wciąga Cię do całkiem innego miejsca… Tak o to w tym momencie zaczynasz przygodę swojego życia w grze Quantino! Mnóstwo misji, piękne krainy i wiele, wiele ciekawych zagadek czeka Cię w tej oto grze! Twoim jednym z głównych celi to wydostanie się z krainy Quantino, aby móc wrócić do swojej żony i syna, lecz po drodze czeka Cię wiele nie miłych niespodzianek i od pewnego momentu… Ech nie zapędzajmy się, nie mogę ujawnić całej fabuły;p Po prostu, ze zwykłego, szarego człowieka, będziesz musiał przeistoczyć się w silnego, odważnego wojownika, który da radę czyhającym na niego niebezpieczeństwami. Sprawdź czy Cię na to stać!
 
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Wto 21 Wrz, 2010 20:03
Cytat:
Prowadzisz zwykły tryb życia – chodzisz do pracy, masz żonę, spodziewacie się syna. Pracujesz jako kierownik Pizzeri w centrum miasta. Zarabiasz wystarczająco pieniędzy aby utrzymywać rodzinę, lecz żona nie lubi gdy przychodzisz za późno z pracy. Ostatnio się często kłócicie, pewnie z powodu jej ”humorków” ciążowych. Pewnego dnia po wyjściu z pracy trochę później niż zwykle, zauważasz dziwną mgłę, jakby przepowiadała jakieś niebezpieczeństwo. Nie zważając na nią podjeżdżasz taksówką pod sąsiednią kamienice. Wracając na piechotę do domu zauważasz dziwne światło wydobywające się z jednej ze ścian kamienicy, a po podejściu bliżej, dziwny wir wciąga Cię do całkiem innego miejsca… Tak o to w tym momencie zaczynasz przygodę swojego życia w grze Quantino! Mnóstwo misji, piękne krainy i wiele, wiele ciekawych zagadek czeka Cię w tej oto grze! Twoim jednym z głównych celi to wydostanie się z krainy Quantino, aby móc wrócić do swojej żony i syna, lecz po drodze czeka Cię wiele nie miłych niespodzianek i od pewnego momentu… Ech nie zapędzajmy się, nie mogę ujawnić całej fabuły;p Po prostu, ze zwykłego, szarego człowieka, będziesz musiał przeistoczyć się w silnego, odważnego wojownika, który da radę czyhającym na niego niebezpieczeństwami. Sprawdź czy Cię na to stać!

i tu zrobiłeś podstawowy błąd,podałeś główny cel! a to nie jest zbyt fajnee
pomysł z wirem hm kojarzy mi się z '17again' tam też był wir i ziomek z 40latka czy coś miał znów 17-cie no ale tu chodzi o twoją grę!
fabuła jest poprawiona widać , tylko szkoda że podałeś ten 'główny cel bohatera' :roll:
-----------------
mapy
tylko ta 1 mapa taka jakaś dziwna no ale w sumie to jest tak zwany 'współczesny świat' no chyba że się mylę ;p
no i ten cień drabiny nigdy nie da mi spokoju. :evil:
pozdrawiam ^^
________________________

 
 
artekwnc 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 110
Wysłany: Wto 21 Wrz, 2010 20:20
Nosz kur.... :D Najpierw się czepiacie, że z tej fabuły nic nie da się wywnioskować a potem że już za dużo;p Co do tego głównego celu, nie byłbym pewien czy to takie oczywiste. Jak widzisz w fabule nie piszę co sięmoże stać - te "od pewnego momentu" może zaważyć o całej grze ;p. Nie znam 17again :D.

Mapy - tak 1 mapa ma być w dzisiejszych czasach ;] a ten cień drabiny wygląda estetycznie wg mnie ;p
________________________
Quantino
 
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Sro 22 Wrz, 2010 04:58
Cytat:
Nosz kur.... :D Najpierw się czepiacie, że z tej fabuły nic nie da się wywnioskować a potem że już za dużo;p Co do tego głównego celu, nie byłbym pewien czy to takie oczywiste. Jak widzisz w fabule nie piszę co sięmoże stać - te "od pewnego momentu" może zaważyć o całej grze ;p.

nie ma fabuły idealnej! powinieneś się nie przejmować no ale szkoda że podałeś ten główny cel,no chyba że zrobisz więcej tych głównych celów nie mówiąc jakich.
Cytat:
Mapy - tak 1 mapa ma być w dzisiejszych czasach

no to miałem rację :P
Cytat:
a ten cień drabiny wygląda estetycznie wg mnie ;p

a czy ja mówię że to nie wygląda tak czy tak ;p? , jest ładna i estetyczna ale i tak nie da mi spokoju [nie przejmuj się] :)
pozdrawiam ^^
________________________

 
 
artekwnc 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 110
Wysłany: Sob 02 Paź, 2010 21:47
sam zobaczysz - nie będzie takiego dokładnego głównego celu :)

Projekt wciąż trwa a tu nowe zdjęcia z niego :) HUD zostaje powoli zmieniany, ABS wprowadzany w życie ;]


________________________
Quantino
 
 
 
Czeliosss 



Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 49 razy
Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 661
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Wto 05 Paź, 2010 16:03
No powiem jedno. Poducz się mappingu na Inq'u. Pamiętam jak ja wcześniej robiłem mapy, ale już się polepszyło. Poćwicz a może wyjdzie coś ciekawego. No i może rozwiń te cofnięcie się w czasie.
________________________
...Amelanduil & FireBlade words will be remembered...
...Amelanduil & FireBlade acts will be remembered...
...Amelanduil & FireBlade never gonna die...

Nie pisać, bo nie odpiszę.
 
 
artekwnc 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 110
Wysłany: Wto 05 Paź, 2010 16:17
Czeliosss napisał/a:
No powiem jedno. Poducz się mappingu na Inq'u. Pamiętam jak ja wcześniej robiłem mapy, ale już się polepszyło. Poćwicz a może wyjdzie coś ciekawego. No i może rozwiń te cofnięcie się w czasie.


Jest aż tak źle? Oo

Nie będe już polepszał fabuły - nie chodzi o to aby wyjawić wszystko co siębedzie działo w grze.

[ Dodano: Pią 05 Lis, 2010 22:32 ]
Odświeżam - może jeszcze dziś nowe fotki

[ Dodano: Pią 05 Lis, 2010 23:25 ]
A tutaj screeny
 
 
 
spino333 



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 85
Skąd: Nie pamiętam
Wysłany: Nie 07 Lis, 2010 18:37
Kiedy dasz demo? Bardzo podoba mi się grafika i fabuła 7/10
________________________
_________________
_________________
Jak kraść to milinony...
Jak ruchać to księżniczki...
_________________
_________________
_________________
 
 
 
artekwnc 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 110
Wysłany: Nie 07 Lis, 2010 19:30
Demo raczej nie wyjdzie ;]
________________________
Quantino
 
 
 
spino333 



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 85
Skąd: Nie pamiętam
Wysłany: Pon 08 Lis, 2010 16:00
dlaczego?
________________________
_________________
_________________
Jak kraść to milinony...
Jak ruchać to księżniczki...
_________________
_________________
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene