Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Ayene
Sob 01 Sty, 2011 19:48
Co chciałbyś dostać na prezent?
Autor Wiadomość
Sabikku 




Nagrody:
UF i UFT2 Winner

Ranga RM:
4 gry

Pomógł: 73 razy
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 428
Wysłany: Nie 05 Gru, 2010 22:30
Co chciałbyś dostać na prezent?
:santa: Hejka! :santa:

Zbliżają się święta. Pewnie wielu z was jedzie do rodziny, będziecie jedli karpia i dzielili się opłatkiem... Ale rly, poważnie - nie oszukujmy się, przecież w tych dniach chodzi o prezenty!

W tym temacie zapisujemy, co chcielibyśmy dostać na prezent. Może to być sprzęt elektroniczny, nowy piesek, słońce na niebie; słowem - cokolwiek sobie zażyczycie. Nie czekajmy na leniwą rodzinę, działajmy w tym temacie :-> .
Zapraszam do spisywania swoich 'życzeń', z chęcią o nich poczytamy!

:santa:

A na koniec... Kto wie, może mikołaj spełni dla was wszystkie życzenia :roll: .



PS, edit: Link do postu z listą prezentów: http://www.ultimateam.pl/...p?p=44651#44651 .
Ostatnio zmieniony przez Nhadala Czw 19 Lip, 2012 10:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Vatsu 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 0
Wysłany: Nie 05 Gru, 2010 22:35
Mi się marzy dostać pod choinkę PS3 z najnowszym God of Warem. Wiecie, dawno nie grałem w coś z mega wodotryskami 3D bez ścinek (pecety są biedne...).
Tak, wiem, nerd ze mnie :x
 
 
Yoroiookami 

Omnomnomnom



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Pomógł: 57 razy
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 751
Wysłany: Nie 05 Gru, 2010 22:40
Ja pewnie dostanę pieniądze, sweterek i perfumy. Rzadko dostaję to, czego chcę >_> sam nie wiem czemu...a ja zawsze chciałem być prawdziwym chłopcem... :<
Nie no :mrgreen: mam nadzieję że dostanę komórkę - Magica, bo stary telefon marnie skończył xD

Od forumowiczów chcę buzi :I
(Szczególnie od Ozzmy, która jest jak rzadki pokemon na tym forum xD)
 
 
Sojita 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Ranga RM:
5 gier

Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 24
Wysłany: Nie 05 Gru, 2010 22:41
Ja to bym z chęcią dostał kompletny mundur wz.93 wraz z pasem, do tego hełm z pokrowcem, gogle balistyczne, kaburę boczną i dwa low-capy do G36k, jeszcze dwie ładownice na owe low-capy. A gdyby do tego dostałem berettę choćby sprężynową i ochraniacze na kolana i łokcie to byłby pełen wypas :)
________________________
Znany jestem również jako Ska'ciu.
Nie chce mi się ale staram się makerować... I tak już kilka lat xD
Hito wa mikake ni yoranu mono
 
 
 
artekwnc 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 110
Wysłany: Nie 05 Gru, 2010 22:49
Ja chciałbym dostać Xbox- ale to pewnie nie realne :). Co roku dostaje od jednego brata gre która najpierw sam sobie wybieram, a od drugiego coś nowego. Mama i tata zawsze kupią coś w stylu bluzy ;] Nigdy nie mam niespodzianki pod choinke. Nie mówiąc już o urodzinach, no ale to nie ten temat ;] Mam nadzieje że w tym roku się nie zawiode i coś fajnego dostane :>

A od forumowiczów chciałbym dostać recenzje na temat gry Quantino w XP i jakieś słowa zachęty :) Pozdro
________________________
Quantino
 
 
 
Kodama 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 14 Lis 2010
Posty: 41
Skąd: Green Cat Forest
Wysłany: Pon 06 Gru, 2010 10:14
Na prezent chciałabym dostać ładne opakowanie. W prezencie zaś chciałabym dostać śliczny płaszczyk evil dolls -> http://www.evildolls.pl/Plaszcz_Myst-141.html i te buty -> http://www.gothicdream.eu...products_id=113 ale wiem, że ostatecznie sama będę musiała je sobie kupić xD
________________________

 
 
 
Lartarin 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 233
Skąd: Ergard
Wysłany: Pon 06 Gru, 2010 10:17
Drogi Mikołaju, Gwiazdorze i Księżycowy Dziadku!
Chciałabym dostać (klapsa w dupę ^@^) żubra wraz z oporządzeniem (siodło, uprząż), nie "će" konia bo... nie "će" ^^. "Teź" "će" papierową torebkę na wymioty, bo jak widzę kilku takich (co księżyca nigdy nie ukradną) to nachodzą mnie dwie myśli. Pierwsza z nich to; jaki mają kolor języka a druga to "poplośtu" "źygowinkować" mi "će" "će". Nie mam cierpliwość do czyszczenia monitora kilka razy dziennie, więc prezent byłby w "dechę" ^@^.
Prócz tego jakąś "superaśną" bieliznę, no i może coś ze sklepu "X" z korzyścią "dla dwojga" ^^ ofkors!
To na tyle, całusiam! :papa:
________________________

 
 
 
Rave 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 348
Skąd: /dev/null
Wysłany: Pon 06 Gru, 2010 13:53
Vatsu napisał/a:
Mi się marzy dostać pod choinkę PS3 z najnowszym God of Warem. Wiecie, dawno nie grałem w coś z mega wodotryskami 3D bez ścinek (pecety są biedne...).
Tak, wiem, nerd ze mnie :x


A ja bym wolał jednak nawet takiego SuX-Boksa, mimo że od M$, czy nawet to cholerne Wii. Powód? Zobaczcie ceny gier PS3, a ceny gier X-Box, Wii i PC. Powód powodu? No niestety piractwo - Wii i SuXBox 180 są konsolami złamanymi no i producenci nie mogą dawać ceny z kosmosu, bo ściągniesz pirata z powodu cen na poziomie wartości willi Billa G. A w wypadku PS3 to mogą ci nawet zaśpiewać $99 999 999 999 999 999 999 999 999 999 999 999 999, no i będziesz musiał bulić, bo nie ściągniesz pirata (tzn. ściągniesz, ale nie uruchomisz).
________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
Używasz Windowsa 8? Jesteś łosiem.
Gość is the most intelligent person in the world.
 
 
 
Poster27 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 22 razy
Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 136
Skąd: że znowu
Wysłany: Pon 06 Gru, 2010 14:58
A ja nie chce nic ;D
 
 
pat36 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 17
Skąd: Z pod mostu
Wysłany: Pon 06 Gru, 2010 18:33
A ja to bym jakąś fajną grę chciał. I oczywiście buziaka od Ayene...
________________________
Gość
 
 
 
Flanagan 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 181
Skąd: Ziemia
Wysłany: Pon 06 Gru, 2010 18:38
A ja bym chciał Dragon ball Budokai 3 na ps 2 :P
 
 
kovalk4 



Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 4
Wysłany: Pon 06 Gru, 2010 18:51
Ja bym chciał żeby mój nick miał czerwony kolor :>
________________________
Spoglądam z nieba na rzeczy, których nie mogę dosięgnąć własnymi rękoma... Plenty is no plague, at least so they say... I think the same ;]
 
 
Fushigi 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 44
Skąd: we mnie ta moc?
Wysłany: Pon 06 Gru, 2010 19:00
Ja chciałbym dostać nowiutką grę planszówkę Claustrophobia (czy jak to się pisze) prosto od REBEL :-> . No i oczywiście specjalną rangę na forum ( Na czas świąt ) nawiązującą do mnie z tekstem typu: ,, Kiepski makerowiec " ,, Pierwsza-gra-niewypał " ,, Ten od głupich pytań " czy coś takiego ; o
________________________
 
 
 
Colombos 



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 49
Wysłany: Pon 06 Gru, 2010 20:23
Yoroiookami napisał/a:
mam nadzieję że dostanę komórkę - Magica

Nie bierz Magica, stary model. Ja osobiście czekam aż stanieje do ~650 LG P500 i biorę, o wiele wydajniejszy.
 
 
ravenone 



Ranga RM:
3 gry

Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 60
Wysłany: Pon 06 Gru, 2010 20:24
Fushigi napisał/a:
Ja chciałbym dostać nowiutką grę planszówkę Claustrophobia (czy jak to się pisze) prosto od REBEL :-> . No i oczywiście specjalną rangę na forum ( Na czas świąt ) nawiązującą do mnie z tekstem typu: ,, Kiepski makerowiec " ,, Pierwsza-gra-niewypał " ,, Ten od głupich pytań " czy coś takiego ; o

Widziałem niezła. Ale wolę Descenta, gorąco polecam:)

A temat:
Chciałbym, żeby rpg maker był w Polsce bardziej popularny (minimum kilkaset osób aktywnie działających).
A z życia - podwyżkę w pracy od nowego roku;) i dużo zdrowia dla rodziny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene