Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Empire
Autor Wiadomość
Scorpionek 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 0
Skąd: Gdansk
Wysłany: Wto 31 Maj, 2011 17:22
Ok, moja kolej by zabłysnąć, wiec tak:
Pojawiamy się nie wiadomo gdzie nie wiadomo skąd.
W zasięgu naszego pola widzenia pojawia się facet co z pierwszego rzutu oka wygląda jakby miał ADHD lub hemoroidy i owy niewiadomy oczekuje akurat od nas uratuj nas, a potem świat. Wszystko tak chaotycznie co więcej jak już zdążyłem zauważyć nikt nie lubi naszego bezimiennego [Idź już!] , [Odejdź!]. Można mieć także wyrąbane w ratowanie i pójść sobie poexpić na pszczółkach ^^.
Mi też zdarzyło się to co przedstawił Ressurection może tak miało być jako testy do zrobienia kontynuacji serii Assassin's Creed.
Wybacz gościu - próbowałem coś więcej ale daje tylko 4/10.
Zrób jakieś zapoznanie kim jesteśmy, gdzie jesteśmy, co tu robimy i po co tu jesteśmy.
Powodzenia.
 
 
 
Aruka21 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Paź 2010
Posty: 129
Skąd: Samo dno piekieł.
Wysłany: Wto 31 Maj, 2011 18:44
Nowa, bardziej szczegółowa fabuła.
Spoiler:


Przygodę rozpoczynamy w krainie Eteos, nasz bohater jest zwykłym łowcą przygód i nie różni się od innych łowców. Gdy przypływa do świątyni Arantos aby złożyć ofiarę okazuje się iż jest ona plądrowana przez demony, wysłane przez istotę piekielną imieniem Etraktos.
Dopływając do brzegu nie mając ani chwili na odszukanie ekwipunku podbiega do nas zwykły wierny imieniem Sarim i prosi nas o pomoc gdyż jesteśmy jedyną osobą skorą do pomocy. Od razu możemy spostrzec iż ludzie nie są do nas zbyt życzliwi, a mili są tylko ci którzy coś od nas potrzebują. Nasz bohater (sami go nazywamy) jest odważny, waleczny i bystry. Chciałem wprowadzić graczy w świat podstępny i złowieszczy mam nadzieję iż to mi się udało. Myślę o wprowadzeniu skryptu na kursor, czyli żebyśmy sterowali naszą postacią za pomocą myszki piszcie co o tym sądzicie.



Proszę teraz oceniajcie :-D
________________________
Mój aktualny projekt: Edeon
Oto link:http://www.ultimateam.pl/viewtopic.php?p=73129#73129

Zyska Sławę Królem Będzie,
Kto Się Uświadomi We Śnie,
Kto Zdobędzie Szczyt W Błękicie,
Będzie Tym Co Jest Na Szczycie.
 
 
 
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Sro 01 Cze, 2011 07:33
Aruka21 napisał/a:
aby złożyć ofiarę

a ma na to jakiś konkretny powód, czy od tak sobie pomyślał "o, złożę sobie ofiarę, a co" ?
Aruka21 napisał/a:
okazuje się iż jest ona plądrowana przez demony

Hmm, to dziwne, że reszta świata o tym w ogóle się nie dowiedziała... Bardowie się spili w karczmach a wędrowcy utknęli na traktach? : D
Aruka21 napisał/a:
Nasz bohater (sami go nazywamy) jest odważny, waleczny i bystry.

Imię już sami możemy mu nadać, ale cechy charakteru ukształtować to nie za bardzo? : P
Aruka21 napisał/a:
Chciałem wprowadzić graczy w świat podstępny i złowieszczy mam nadzieję iż to mi się udało.

Nie udało xP Coś tam się iskrzy ale nie za bardzo jeszcze.
Aruka21 napisał/a:
Myślę o wprowadzeniu skryptu na kursor

nie będzie kompatybilny z systemem walki, wątpię ^^

Podsumowując wszystkie fakty wcześniej przedstawione
2/10
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
Aruka21 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Paź 2010
Posty: 129
Skąd: Samo dno piekieł.
Wysłany: Sro 01 Cze, 2011 17:43
Cytat:
Hmm, to dziwne, że reszta świata o tym w ogóle się nie dowiedziała... Bardowie się spili w karczmach a wędrowcy utknęli na traktach? : D

Zauważ iż akcja rozgrywa się w "przydrożnej" świątyni. A kto by się interesował losem kilku wiernych ? Może rycerstwo stwierdziło iż nie warto ryzykować życia na rzecz garstki ludzi ?
Przemyśl to uważnie.


Pozdrawiam Aruka21
________________________
Mój aktualny projekt: Edeon
Oto link:http://www.ultimateam.pl/viewtopic.php?p=73129#73129

Zyska Sławę Królem Będzie,
Kto Się Uświadomi We Śnie,
Kto Zdobędzie Szczyt W Błękicie,
Będzie Tym Co Jest Na Szczycie.
 
 
 
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Sro 01 Cze, 2011 20:43
Aruka21 napisał/a:
Może rycerstwo stwierdziło iż nie warto ryzykować życia na rzecz garstki ludzi ?

Rycerstwo właśnie wykorzystałoby KAŻDĄ okazję, aby pokazać się światu, przynieść chwałę swojemu rodowi, wykazać się przed innymi, dawać bardom materiał na pieśni i wiersze. Nietrafione.
A poza tym, świątynia nie radzi sobie z garstką demonów, który przypadkowy łowca nagród zabija 3-4 ciosami?
Krzyże, woda święcona? Kilku egzorcystów na plebanii? xD
Swoją drogą, takie małe "pionki" nie powinny nawet móc dostać się do miejsca świętego...
Cytat:
Przemyśl to uważnie.

Wystarczająco uważnie? Twoja kolej ^^
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
Aruka21 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Paź 2010
Posty: 129
Skąd: Samo dno piekieł.
Wysłany: Sro 01 Cze, 2011 20:53
Ressurection!, nie mam zamiaru więcej tracić czasu na twoje tępe docinki i filozofie.
Istnieje taka opcja "Ignoruj" i właśnie ją użyłem.
________________________
Mój aktualny projekt: Edeon
Oto link:http://www.ultimateam.pl/viewtopic.php?p=73129#73129

Zyska Sławę Królem Będzie,
Kto Się Uświadomi We Śnie,
Kto Zdobędzie Szczyt W Błękicie,
Będzie Tym Co Jest Na Szczycie.
 
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Sro 01 Cze, 2011 21:12
Ress, nie masz racji.
Cytat:
Rycerstwo właśnie wykorzystałoby KAŻDĄ okazję, aby pokazać się światu, przynieść chwałę swojemu rodowi, wykazać się przed innymi, dawać bardom materiał na pieśni i wiersze. Nietrafione.

Pamiętaj, że "rycerstwo" działa na polecenie króla, a król nie zawsze musi interesować się losem kilku mnichów, tu zależy wszystko od charakteru króla i jego decyzji, rycerstwo ma tyle co nic do gadania bez wydanych poleceń.
Cytat:
łowca nagród

No, nie na darmo tak go nazywają(hmm.. to dziwne, prawda Ress?)...
Cytat:
Swoją drogą, takie małe "pionki" nie powinny nawet móc dostać się do miejsca świętego...

Swoją drogą, nie musiały dostać się same, kto wie? Może później odkryjemy tajemnice dostania się ich do świątyni.
Powiem ci tak, może i dogryzasz twórcy gry(Aruka21, powinieneś kompletnie ignorować jego "uwagi" na temat projektu, jeśli nie ma poparcia w tym co mówi/pisze)
Ress, jeśli chcesz dogryzać, cokolwiek... Innym twórcom popisz się swoim projektem POZYTYWNIE, jeśli ci się nie podoba, nie staraj się krytykować twórce bardziej, bo tylko pokazujesz jakim to jesteś pseudo-krytykiem.
Cytat:
Wystarczająco uważnie? Twoja kolej ^^

To to jest dyskusja? No brawo...
Aruka21, nie bronię cię, ani twojego projektu, po prostu uważam(większość osób zapewne też), że Wielki pseudo-(Ress) stara się, aby wyszło na "jego rację". Na następny raz staraj się zrozumieć autora i fabułę jaką wymyślił!
________________________

 
 
Viuu 

Project-Ayus




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 106
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro 01 Cze, 2011 22:18
DarknessXIII, popieram to co napisałeś.

Ressurection!, uspokój się wreszcie, bo już nawet mnie denerwujesz. Widać, że nie lubisz ludzi z tej strony (sam przyznam, że wiele tu noobów :P), ale proszę ogarnij się wreszcie. Szczerze mówiąc nie widziałem jeszcze żadnego pozytywnego posta z twojej strony.

Aruka21, co do oceny Luny: wygląda to jakbyś ocenił samego Ressa w tym projekcie. Na twoje pytania odpowiedziałem cytatami co znaczy, że wszystko o co pytałeś było już przeze mnie podane. Następnym razem jak będziesz oceniał grę, to oceniaj całość, a nie osobę na której chcesz się zemścić...

Co do samej gry: 4/10, jeśli rozwiniesz jeszcze i dopracujesz fabułę to będzie wyższa ocena.
Co do dema: zbyt wczesne i słabe

Swoją drogą niezły tu offtop...
________________________



Spoiler:



 
 
 
RMSmak 




Dołączył: 12 Maj 2011
Posty: 67
Wysłany: Sro 01 Cze, 2011 22:43
Aruka21 napisał/a:
Proszę bardzo oto jest nowy link i nowa demówka :!:
http://www.mediafire.com/?we4sby5h11m03o3
Życzę miłej gry wszystkim użytkownikom i zapraszam do oceniania.


Pozdrawiam Aruka21 :papa:


Cieszę się, że jest już download. Pobieram :papa:


Ciekawe ile z tego co mówi rEs jest prawdziwe. zARAZ się do tego będę odnosił
________________________
RPGMaker jest tylko do JRPG. Kto tego nie rozumie niech znika precz.
 
 
Yoroiookami 

Omnomnomnom



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Pomógł: 57 razy
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 751
Wysłany: Sro 01 Cze, 2011 23:11
To teraz pobawię się w Ressurectiona :mrgreen:
------------------------------
Darknesss napisał/a:
DarknessXIII, popieram to co napisałeś.

Ressurection!, uspokój się wreszcie, bo już nawet mnie denerwujesz. Widać, że nie lubisz ludzi z tej strony (sam przyznam, że wiele tu noobów :P), ale proszę ogarnij się wreszcie. Szczerze mówiąc nie widziałem jeszcze żadnego pozytywnego posta z twojej strony.

Aruka21, co do oceny Luny: wygląda to jakbyś ocenił samego Ressa w tym projekcie. Na twoje pytania odpowiedziałem cytatami co znaczy, że wszystko o co pytałeś było już przeze mnie podane. Następnym razem jak będziesz oceniał grę, to oceniaj całość, a nie osobę na której chcesz się zemścić...

Co do samej gry: 4/10, jeśli rozwiniesz jeszcze i dopracujesz fabułę to będzie wyższa ocena.
Co do dema: zbyt wczesne i słabe

Swoją drogą niezły tu offtop...


Darknesss napisał/a:
Ressurection!, uspokój się wreszcie...

To by znaczyło że teraz jest niespokojny!

Darknesss napisał/a:
Widać, że nie lubisz ludzi z tej strony...

Z ciemnej strony mocy? :O

Darknesss napisał/a:
(sam przyznam, że wiele tu noobów :P)...

Dostrzegam tu jakieś głębsze znaczenie.

Darknesss napisał/a:
proszę ogarnij się wreszcie...

:<

Darknesss napisał/a:
Szczerze mówiąc...

Czyli że nie kłamiesz?

Darknesss napisał/a:
nie widziałem jeszcze żadnego pozytywnego posta z twojej strony...

Przesaaadzaaasz...przecież to nie tak że nie ma co robić i celowo wypisuje komentarze, które mają na celu obrażać innych. Musiałby mieć strasznie dużo czasu i brak lepszych rzeczy do roboty. x/

Darknesss napisał/a:
Aruka21, co do oceny Luny...

Losowy tekst.

Darknesss napisał/a:
Na twoje pytania odpowiedziałem cytatami co znaczy, że wszystko o co pytałeś było już przeze mnie podane.

Fajnie tak kopiować po zdaniu i komentować każde z osobna! He! He! :-D
================
Tak czy inaczej, Ress, przestań się czepiać, naprawdę. Jeżeli już musisz wskazać jakiś błąd w fabule, rób to spójnie, a nie czepiaj się pojedynczych zdań. Zawsze gdy przeglądam jakiś projekt, natrafiam na twoje komentarze w stylu "Tam jest literówka, buuuu!" i zaczyna mi to działać na nerwy. Czy znajdziesz się chociaż jeden projekt, który nie zostanie przez ciebie zaspamowany niepotrzebnym tekstem? Czy chociaż jedno zdanie możesz pozostawić bez komentarza? Jeżeli tak, świetnie. Jeżeli nie, to nie ma co dyskutować.
Jako, że wpadłem do wątku tylko po to, żeby wstawić komentarz, a na twojego posta natknąłem się przypadkiem. Zamierzam w tej chwili zakończyć skierowaną do ciebie prośbę/pytanie.
------------------------------------------
===============
------------------------------------------
Gra sądząc po fabule zapowiada się nieźle. Widziałem już podobny motyw w kilku projektach, no ale liczy się wykonanie. Niestety nie jestem w stanie sprawdzić dema, ponieważ z jakiegoś powodu uparłeś się na hosting typu Chomikuj.pl, który odmawia współpracy. :-?
Jeżeli znajdziesz chwilę czasu, wrzuć to na jakiś hosting typu www.sendspace.pl, lub www.rapidshare.com. Bardzo by to wszystkim ułatwiało pobieranie dema i samego projektu. :I
Powodzenia.
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Czw 02 Cze, 2011 10:39
zagrałem w demo :)
Hm..
Nie pokazujesz w nim prawie wgl fabuły, jedynie świątynia i tyle, ale domyślam się, że postanowiłeś pokazać klimat w grze(?) Podoba mi się nastawienie ludzi do bohatera, ale nie wiem czy to jest zbędne.(w dalszej rozgrywce) Demo mi się podobało, ale w pełniaka raczej nie zagram(ze względu na to co pisałem w 1 stronie).

Pozdrawiam.
________________________

 
 
MrCorniszon 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 33 razy
Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 278
Skąd: w nim ta moc ?
Wysłany: Czw 02 Cze, 2011 15:10
Aruka21, Robisz to bo jesteś taki słaby że nie możesz znieść krytyki ?
Czy może myślisz że jesteś bogiem i każdy będzie twój projekt oceniał 10/10...

Cytat:
Gdy przypływa do świątyni Arantos aby złożyć ofiarę


Po co składa ofiarę ? Wyjaśnij to jakoś...
________________________
User bez ostrzeżenia to jak żołnierz bez karabinu ~ Piesze tak ten kto dostał ostrzeżenie
Nie liczy się ilość postów tylko ich jakość ~ Pisze tak ten kto ma 10, 20 %

Spoiler:



 
 
Nhadala 




Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 197
Skąd: Klam
Wysłany: Czw 02 Cze, 2011 23:44
Cytat:
A poza tym, świątynia nie radzi sobie z garstką demonów, który przypadkowy łowca nagród zabija 3-4 ciosami?
Krzyże, woda święcona? Kilku egzorcystów na plebanii? xD
Swoją drogą, takie małe "pionki" nie powinny nawet móc dostać się do miejsca świętego...


Zacznijmy od tego, że ludzie ze świątyń nie są czasem od zabijania demonów, a nie którzy na dźwięk tego słowa mogą zapytać a co to? Nie każdy z czasów średniowiecznych był wykształcony jak ty.

Cytat:
Cytat:
Gdy przypływa do świątyni Arantos aby złożyć ofiarę


Po co składa ofiarę ? Wyjaśnij to jakoś...


A co jeśli to część fabuły, którą sami mamy odkryć, wy chcecie mieć wszystko podane na talerzu. Niech sobie składa i milion ofiar byleby to było wyjaśnione w grze tutaj nie musi.
________________________

 
 
 
 
Aruka21 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Paź 2010
Posty: 129
Skąd: Samo dno piekieł.
Wysłany: Sob 04 Cze, 2011 08:19
Dziękuje wszystkim za te pozytywne i negatywne oceny.
Wszystkie słowa krytyki biorę pod uwagę tworząc pełną wersję.
________________________
Mój aktualny projekt: Edeon
Oto link:http://www.ultimateam.pl/viewtopic.php?p=73129#73129

Zyska Sławę Królem Będzie,
Kto Się Uświadomi We Śnie,
Kto Zdobędzie Szczyt W Błękicie,
Będzie Tym Co Jest Na Szczycie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene