Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ayene
Pią 30 Gru, 2011 16:56
Neko-Meido[2k3][Download]
Autor Wiadomość
Sojita 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Ranga RM:
5 gier

Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 24
Wysłany: Sob 04 Cze, 2011 01:00
Neko-Meido[2k3][Download]
Witam, chciałbym wam zaprezentować moją kolejną grę którą zrobiłem w ramach przerwy/odpoczynku od większych, poważniejszych projektów. Jest to prosta i krótka strzelanka w makerze 2k3 korzystająca z mojego systemu walki "SFAS2". Coś na poprawę humoru w deszczowy dzień. Gra jest nie poważna a jej fabuła (choć są jej tylko śladowe ilości) była tworzona z zamiarem stworzenia czegoś tak głupiego że aż śmiesznego. I tak gra dzieje się podczas ataku robotów-pokojówek na obiekty rządowe. My jako koto-robot-pokojówka stworzony przez ambitnego profesora mamy za zadanie powstrzymać tego który owe pokojówki wysłał, reszta szczegółów w intrze gry.
I to w sumie tyle opisu. Gra powinna działać bez konieczności posiadania makera.
Screeny:

Title screen:


Intro:


Aktywacja bohaterki:


Screen z gameplayu:


Kolejny screen z gameplayu:


>>DOWNLOAD LINK<<
http://www.mediafire.com/?8sjcrx4e39vql7s
>>DOWNLOAD LINK<<
waga spora z racji mp3 i faktu że gra powinna działać bez makera.
Czekam na opinie, informacje o bugach i brakujących plikach xD
Życzę miłej zabawy i tego aby to serio była zabawa ;)
________________________
Znany jestem również jako Ska'ciu.
Nie chce mi się ale staram się makerować... I tak już kilka lat xD
Hito wa mikake ni yoranu mono
 
 
 
Rave 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 348
Skąd: /dev/null
Wysłany: Sob 04 Cze, 2011 02:25
Ska'ciu, mógłbyś przygotować wersję bez mp3, bo wine nie radzi sobie z tym najlepiej?

Przy okazji... Może choć raz zrobisz normalnego rpga z turowym systemem walki (niekoniecznie domyślnym)?
________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
Używasz Windowsa 8? Jesteś łosiem.
Gość is the most intelligent person in the world.
 
 
 
RMSmak 




Dołączył: 12 Maj 2011
Posty: 67
Wysłany: Sob 04 Cze, 2011 09:30
Rave napisał/a:
Ska'ciu, mógłbyś przygotować wersję bez mp3, bo wine nie radzi sobie z tym najlepiej?

Przy okazji... Może choć raz zrobisz normalnego rpga z turowym systemem walki (niekoniecznie domyślnym)?


Tak samo, albo choć przygodówkę z różnymi minigrami jak już pasującymi do fabuły. Ten system się przejadł i to kolejna identyczna gra jak poprzednie niby strzelanie tylko inne grafiki i nie pasująca na planszy muzyka. Ja nie dałem rady z bossem, a sama gra jest na zasadzie przebiec do bossa, bo po co przeszukiwać plansze jak tam nic nie ma, a zatrzymanie się w dalszych fragmentach powoduje, że się robi tłoczno. Da się w to grać, a boss jest extra.

Brakuje tu znajdziek, granatów, powerupów, apteczek...żeby za ich znajdywanie ułatwiać grę.
________________________
RPGMaker jest tylko do JRPG. Kto tego nie rozumie niech znika precz.
 
 
Itaki 




Preferowany:
RPG Maker VX

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 278
Skąd: z Arvorii.
Wysłany: Sob 04 Cze, 2011 17:17
Jakim prawem robisz tak dobre gry na 2k3 xD. 6/6 moja ocena.
________________________
Proponuje:

http://r9.fodey.com/2141/...37ef9c849.0.gif
http://grawbank.tk/959/dajcie_na_piwo
http://grawbank.tk/797/daj_dla_biedacka_ < tu musisz wcisnąć!



SIEMANO Gość
 
 
 
Mikisi 



Preferowany:
RPG Maker 2003

Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 4
Wysłany: Sob 04 Cze, 2011 18:14
Itaki napisał/a:
Jakim prawem robisz tak dobre gry na 2k3 xD. 6/6 moja ocena.


Takim prawem, że 2k3 to nie jakieś g*wno. Bo nie ma (badziewnego) Ruby i jest trochę gorsza rozdzielczość to nie da się tam dobrej gry zrobić? Lol.

Gra całkiem przyjemna. No... Jak każda twoja gra zresztą. =3
________________________
Szabadabadabadabada
 
 
Sojita 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Ranga RM:
5 gier

Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 24
Wysłany: Nie 05 Cze, 2011 12:37
Itaki napisał/a:
Jakim prawem robisz tak dobre gry na 2k3 xD. 6/6 moja ocena.


Myślę że to m.in. kwestia ponad 9cio letniego doświadczenia z tym programem :p

I cieszę się że tak wysoka ocena ale było by mi miło gdybyś napisać o grze coś więcej.
________________________
Znany jestem również jako Ska'ciu.
Nie chce mi się ale staram się makerować... I tak już kilka lat xD
Hito wa mikake ni yoranu mono
 
 
 
RMSmak 




Dołączył: 12 Maj 2011
Posty: 67
Wysłany: Pon 06 Cze, 2011 20:02
W skali gier które robi skaciu to coś co dobrze znamy, ale w skali rmowych zręcznościówek to jest ponad przeciętne. Ja grałem w bete zobacze tę wersje i wypowiem się jeszcze raz.


edit:

boss za trudny...Nie wiadomo ile ma hp. Nie dałem go rady przejść mimo 5 prób, a zrobiony jest dobrze. Czasem jak puści laser jest przerwa, ale z czasem od razu zaczyna strzelać i nie ma praktycznie chwili, żeby go zaatakować WTEDY NIESPODZIEWANIE tracę mase HP. Animacje bajery to jest dopracowane, ale w praktyce można sobie włosy powyrywać. Wystarczyło zwiększyć odstępy między strzelaniem na bossie...Ciekawe jak jest z następnymi ten póki co dla mnie nie do pokonania.

Na planszy nie ma powerupów i niczego, a walki wywołują z czasem za dużo obrażenia - WALCZYĆ nie ma sensu najlepiej plansze bez strzelania do kogokolwiek, bo walka to tylko nas spowolni i sprawi, że pojawi się nam na głowie masa wrogów, którzy nas otoczą. Broń tylko jedna i strzela wąsko Za wrogów i tak się nic nie dostaje...Jakie tu więc arcade ?? :OOO To jest SURVIVAL MARATON.

SAme scenki które tutaj są tutaj nie na miejscu i przynudzają. Zamiast nich jakieś efekciarskie rmowe filmiki rozwałkowe, w których bohaterka kosi wrogów oczywiście bez dialogów i krótkie na kilkanaście sekund kilkadziesiąt max żeby stanowiły jakąś nagrodę za grę i zachętę do grania dostajemy jakieś nudne paplanie, którego akcja stoi w miejscu.

A gwoli wyjaśnień sterowania - jedna prosta tablica zrobiona w paincie nawet na ekranie gry.

Wniosek - parę zmian dodanie licznika punktów, za które coś dostajemy. Wprowadzenie znajdziek na planszach, za które coś dostajemy i będzie do DOBRA gra, bo jednak powinniśmy dostawać rzeczy, które nam walkę ułatwią, oraz walka powinna mieć jakiś cel tu nie ma żadnego, a znajdziek żadnych nie dostaniemy wiec po prostu run run run ciągłe uciekanie do bossa, który nas rozwali 2 seriami. No i nie rozumiem po co te zapisy nie lepiej było przemyśleć jakoś tę grę bardziej ?

Bohaterka powinna mieć unik kul pod jakimś guzikiem.
Potrzebny tu jest licznik punktów...i nagrody za punkty.
Zbierałki, granaty, bomby. DOdATKOWA broń z szerszym polem rażenia i co najmniej 2,3 razy większą siłą.

Polecam nagrać się w arcade nim się będzie robiło arcade...bo póki co to jest SURVIVAL running visual novel tylko, że novel nudny, a SURVIVAL running to nie arcade. :-o
________________________
RPGMaker jest tylko do JRPG. Kto tego nie rozumie niech znika precz.
 
 
Ecik 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 17
Wysłany: Sob 02 Lip, 2011 11:59
Ruby nie jest badziewne wręcz przeciwnie! A jak się woli to na zderzeniach też można zrobić...
________________________
Locke: Poznajesz tę okolicę? Tędy wracaliście?
Sawyer: Jasne. Tam leży mój ulubiony liść. Jak mógłbym zapomnieć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene