Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Wto 12 Lut, 2013 20:05
Najlepsze gry jakie znacie na PC
Autor Wiadomość
Kasia13 




Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 24
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011 18:23
Najlepsze gry jakie znacie na PC
Jakie wg. was są najlepsze. Nieważne jaki gatunek. Wymieńcie najlepsze w jakie graliście.
________________________
Konto szaleńczej wojowniczki
 
 
Melvin 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 35 razy
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 1063
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011 18:36
http://www.ultimateam.pl/viewtopic.php?t=7859
________________________
MelvinClass:
Spoiler:

 
 
Kasia13 




Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 24
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011 18:55
Najlepsze w jakie ostatnio grałam:

MDK2 pl
XIII
Blood Rayne 2
Jazz Jack Rabbit 2
________________________
Konto szaleńczej wojowniczki
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011 18:56
Divinity II, bardzo fajny rpg.
Dragon age II - podobno dużo gorsze od 1, ale ja się skupiłem na akcji i fabule. Podobało mi się, ale divinity 2 nie sięga do pięt.
a taki rpg/hack&slash to diablo, legend hand of god, titan quest(mitologia) i wiele innych, ale tytułów zapomniałem.
Jak przypomnę sobie, to dam znać :P
W strzelalinki nie gram;/ Teraz tylko czasem w mmo - wolfTeam.
________________________

 
 
Kasia13 




Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 24
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011 19:01
mdk2 to taka strzelanina/przygodówka akcja w rytmie techno. Ratujemy świat za pomocą sprzątaczki doktorka, oraz jego psa z 4 rękami, który pali fajki, oraz samym doktorkiem, który jako broń buduje sobie np: atomowy toster.

XIII to taki kryminalny komiksowy FPS gdzie rozwikłujemy zagadkę naszej utraty pamięci i morderstwa prezydenta. Drugiej takiej gierki nie ma. To nie bezmyślna gra, w której idziemy i eliminujemy co stanie nam na drodze - wszystko co się dzieje tworzy fabuła.

Blood Rayne 2 - powrot wampirzycy, która chce zabrać wampirom kamyk umożliwiający wychodzenie im na światło. Ciągła rzeź na ekranie.

Blood Rayne 1 - Wampirzyca eliminuje nazistów.
________________________
Konto szaleńczej wojowniczki
 
 
Finwe 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 34 razy
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 322
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011 19:08
Portal 1 i 2.
Jak ktoś nie wie to są dwie części logiczno-zręcznościowej gry, opartej na technice Portali. 1posiada bardzo ograniczoną fabułę, ale za to jest 4 razy tańsza. Niestety obie gry są trochę krótkie.
Minecraft. Nie tłumaczę.
 
 
 
Kasia13 




Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 24
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011 19:11
Ja dam fotę tych gierek. XIII i blood rayne I , II dopiero co kupiłam



jestem dumna z XIII to najlepsza gra w jaką grałam od dawna i ma świetną fabułę.
Blood rayne's to z kolei najlepsze gry siekane jakie znam.

Jest jeszcze trochę gier, których szukam i uważam, że warto kupić, ale jeszcze ich nie mam.
________________________
Konto szaleńczej wojowniczki
 
 
tracersgta 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 45 razy
Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 612
Skąd: mam wiedzieć?
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011 19:15
uuu... sporo tego... Na gry mam przeznaczone 650 GB miejsca ;-) Wolne ok. 32 GB
________________________
I'm a tiger! I roar. I hunt, I climb, I eat, I wash, I sleep!

Gość, jeżeli pomogłem daj "Pomógł" ;-)
 
 
 
Kasia13 




Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 24
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011 19:27
Melvin napisał/a:
http://www.ultimateam.pl/viewtopic.php?t=7859


zapomniałeś o linku na rmxp.pl

http://www.rmxp.pl/index....33.msg94028#new

A znasz jeszcze jakieś gry warte uwagi ?
________________________
Konto szaleńczej wojowniczki
 
 
Melvin 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 35 razy
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 1063
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011 19:34
- Call Of Duty
- Stronghold 2 i 3(niedługo zagram)
- Mass Effect

I oczywiście Assassin's Creed.
________________________
MelvinClass:
Spoiler:

 
 
PaayJer 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 86
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011 19:37
SPORE!!! Fajna, wciągająca gra gdzie tworzysz nowe życie :)
Dla dziewczyn polecam Simsy ;)
________________________
Tutki od PJ!!!
[Kurs 1] Kliknij tutaj!
[Kurs 2] Kliknij tutaj!
[Kurs 3] Kliknij tutaj!
[Kurs 4] Kliknij tutaj!
 
 
Kasia13 




Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 24
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011 21:07
Ja bym chętnie zagrała w amerykańska alicja (ta nowa) ale nie mam pieniędzy na gierkę. Jak na razie bardzo droga.
________________________
Konto szaleńczej wojowniczki
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011 22:35
Blood rayne rzeczywiście świetna gierka, a postać seksowna i ciekawa ^^
Grałem w to dawno i się bałem tego :D W 2 nie grałem, ale twoim zdaniem lepsza jest 1 część, czy 2?
________________________

 
 
Kasia13 




Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 24
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011 22:49
Przede wszystkim obie gry to horrory więc nie polecam młodszym. Gry mają wiele strasznych momentów.

Blood rayne to chyba moja ulubiona gra. No cóż w jedynce walczymy z nazistami i ma wspaniały początek na bagnach który bardzo mi przypadł do gustu. Dopiero potem akcja dzieje się w nazistowskich placówkach, a tam dzieją się rzeczy niebywałe. Zbieramy bronie po wrogach i ich używamy jest ich kilkadziesiąt rodzajów. Naprawdę gęsta akcja.Klimat nieziemski. Czuć czasy drugiej wojny światowej. Fabuła jest skierowana na coś w stylu buntowniczego. Zakochałam się w bohaterce. Chyba coś ze mną nie tak.

Dwójka jest nieco inną grą dzieje się 70 lat później. Broni się po wrogach nie zbiera.
Nie ma rolującego kopania. Lepsza jest fabuła, ale klimat inny. Są osoby, które wolą dwójkę od jedynki, ale ostrzegam, że dwójka jest 2,3 razy trudniejsza. JA 10 razy próbowałam nim przeszłam 2 bossa. Tutaj też na nikogo się nie napadnie jeśli nie wybijemy mu z rąk broni typu pałka itp. za pomocą kopniaka. Liczba kombosów i skilli jest za to imponująca. Na starcie mamy ich kilkadziesiąt, a potem co chwila nowy skill/kombo, ale nie myślcie sobie, że dzięki temu będzie super łatwo. Trzeba znaleźć sposoby i techniki na bossów. Dwójka ma lepszą grafikę.

Ja za jedynkę daje 10/10 za dwójkę 9/10. Jakby umożliwili w dwójce zbieranie broni i rolujące kopanie i poziomy pozwalały by na naginanie ich zasad jak w jedynce na pewno była by to gra równa jeśli nie lepsza od jedynki. W jedynce można za pomocą rolującego kopania dostać się na dach budynku wywalić w nim dziurę i zrobić totalną rozpierdziuchę. W dwójce nie ma rolującego kopania i w wielu miejscach wysoko zdarzają się niewidzialne ściany żeby to czasem za pewne wysokie budynki nie wyskoczyć. W jedynce spokojnie dało się wszędzie wleźć także klimat był lepszy. JA sobie obie gry cenie tak samo. Jedynke przeszłam, a dwójkę przechodzę i podoba mi się co raz bardziej.
________________________
Konto szaleńczej wojowniczki
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011 23:19
Mi się podobało w jedynce(bo tylko w takową grałem) hm... Zacznijmy od tego, że nie przeszedłem tej gry, bo zacząłem się bać jak potwory zaczęły atakować, wtedy uciekałem do wody etc lub do promieni przez co ginąłem. A w panice uciekałem na lampę, co było dobre, bo nie padłem, ale i tak bałem się zejść:D
Klimat ma fajny, mroczny i postać seksowna, jak wspomniałem, przez co smaczek z krwią, wampirami, ludźmi i potworami wyszedł niesamowicie. Również uważam to za dobrą grę, ale nie najlepszą w jakie grałem. W horrory raczej nie grywam, a tylko w rpgi, czasem z czystych chęci wyścigówki, bijatyki, FPS, a nawet fife, którą właśnie ściagam 12;P
Na co czekam? TES V - Skyrim. A raczej chciałbym w to zagrać, bo sama gra już jest.(chyba)
Nie grałem, ale wg. opini tvgry, fajny również jest Arkham City. Z tego co widziałem na filmiku, ładnie i seksownie zrobiona postać kobiety kot. (no i ruchy)
Był taki jeden hack&slash, ale nazwy nie pamiętam:D Jak sobie przypomnę to ci napiszę. Był w klimatach apokalipsy, jeździec apokalipsy. Ludzkość wymarła, a nasz jeździec musi zabijać różne potwory. Bardzo efektowny ten klimat apokalipsy i ciekawie zrobione animacje postacie, wrogów, ale to w końcu hack&slash. (Tutaj powinien się każdy domyślić, który to widział, ale to było chyba coś na R...)
Z horrorów? Widziałem Dead rising II i Dead island, ciekawe i mocne(przynajmniej DI) gry w której tylko chodzi o zabijanie zombi, pierwsza gra DR II jest w klimatach miasta(chyba) a DI dzieje się na wyspie. Bardzo fajne i przestraszyć się można nie raz ^^
________________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene