Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Czw 19 Lip, 2012 10:12
Fenix OnLine - MMORPG 2D
Autor Wiadomość
wito35 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 82
Skąd: K.Szen-Lon
  Wysłany: Nie 22 Sty, 2012 23:39
Fenix OnLine - MMORPG 2D
Hejka ;) Pracując w RPG Maker XP jakieś dwa lub trzy lata temu, w głowie zrodził mi się pomysł na stworzenie gry mmo bazującej na tej samej grafice. Od zawsze byłem fanem mmo dlatego za wszelką cenę dążyłem do swojego celu, były nieudane prób ze skryptami, czy innymi wersjami xp'ka, w końcu znalazłem kiedyś temat, tutaj na forum, w którym podany był program dzięki któremu można było zrobić własną grę mmorpg. Program nie był łatwy, ale dzięki znajomości xp'ka poradziłem sobie w nim bez problemu. To właśnie UltimaForum zawdzięczam to że w końcu, mogę zaprezentować wam, mój projekt jako grę mmorpg. A oto i moja gra, Fenix OnLine :)

Co możecie spotkać w grze ?

-Masa eventów których nie spotkasz w innych grach mmo, np. event zostań Królem Szen-Lon.
-Niesamowita fabuła i historia Fenixa.
-System Aren.
-Eventy na święta.
-Masa przeróżnych przedmiotów.
-Niesamowite przedmioty do zdobycia jak np. "Puchar trój magiczny".
-Ogrom strojów typu np. Indiana Jones ;)
-System minerałów.
-Duża ilość unikalnych umiejętności.
-Legendarne zbroje, bronie i inne przedmioty.
-Jaskinie.
-Tajemnice kryjące się w ogromnym świecie Fenix OnLine.
-Handel pomiędzy graczami.
-System Klanów (jeszcze nie dokończony).
-Cztery klasy postaci, cztery rodzaje broni, cztery rasy postaci i cztery historie połączone w jedną.
-Historia Legendarnych pogromców Fenixa będzie spisywana na kartach "Księgi Fenixa".

A oto krótki trailer/gameplay gry (jeden z najkrótszych, inne trwają po 14min ) Gra jest w fazie rejestracji do Alpha CBT. Chętnych zapraszam do rejestracji :) Miłego oglądania ;)

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Strona internetowa gry:
Strona Fenix OnLine

Mam nadzieję że gra wam się spodobała ;)

Pozdrawiam Wito35 (LivesMasterPL)
________________________
Z ogromną przyjemnością przedstawiam wam stronę, pierwszych zapisów do Alpha CBT Fenix OnLine !! www.fenixonline.pun.pl =D
Mamy nadzieję że nasza gra przypadnie wam do gustu i powitacie ją z otwartymi rękoma :>
 
 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 23 Sty, 2012 00:45
No mi się podoba nawet. Jeszcze zajrzę do tej gry później i dodam zapewne kilka propozycji. ^^

Serwer dedykowany?
________________________
 
 
 
 
Marcelol 



Dołączył: 28 Gru 2011
Posty: 4
Wysłany: Pon 23 Sty, 2012 18:08
Widze, że silnik gry to EO:) Może wpadniesz do nas na forum (reklama kilka tematów niżej), mamy dużo skryptów do EO dzięki,którym możesz urozmaicić jeszcze bardziej grę:) Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 23 Sty, 2012 18:27
Ymm... No i gry pobrać nie mogę. :<
________________________
 
 
 
 
wito35 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 82
Skąd: K.Szen-Lon
Wysłany: Pon 23 Sty, 2012 19:37
@Malian Ponieważ jest to projekt niezależny i łożę na niego z własnej kieszeni to jak na razie niestety servera dedykowanego nie ma :< wiem jest to nie udogodnienie dla graczy i to ogromne ale, jak to się mówi, pieniądze na drzewie nie rosną, niestety :D Server (o ile mi się uda...) zostanie przeniesiony na MsQL'a dzięki czemu unikniemy Hamachi :) Może masz jakieś propozycje względem gdzie mogę umieścić server ? będzie to dla mnie bardzo przydatne, z góry dzięki ;) Gra będzie do pobrania za dwa tygodnie, a grać można będzie już za trzy, chodzi o to że musimy przygotować system ulepszania zbroi i broni :)
@Marcelol Dzięki ;) Myślę że skorzystam ;)

Jeśli macie jakieś pomysły lub propozycje dotyczące Fenixa to z chęcią bym je usłyszał :) Piszcie tutaj lub na stronie FO. Pozdrawiam ;)
________________________
Z ogromną przyjemnością przedstawiam wam stronę, pierwszych zapisów do Alpha CBT Fenix OnLine !! www.fenixonline.pun.pl =D
Mamy nadzieję że nasza gra przypadnie wam do gustu i powitacie ją z otwartymi rękoma :>
 
 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 23 Sty, 2012 19:56
Ale chciałem już potestować :lala:
________________________
 
 
 
 
wito35 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 82
Skąd: K.Szen-Lon
Wysłany: Wto 24 Sty, 2012 22:03
Cieszę się że gra ma zwolenników :-) Do 50 graczy każdy ma zapewniony udział w CBT ;)

Pozdrawiam LivesMatserPL :->
________________________
Z ogromną przyjemnością przedstawiam wam stronę, pierwszych zapisów do Alpha CBT Fenix OnLine !! www.fenixonline.pun.pl =D
Mamy nadzieję że nasza gra przypadnie wam do gustu i powitacie ją z otwartymi rękoma :>
 
 
 
PaC 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 61
Skąd: z pod wodospadu
Wysłany: Czw 26 Sty, 2012 18:02
Koleś, nie wiem jak, ale udało ci się :D! Gra wygląda świetnie, nie jak jakieś Margonem czy MyFantasy, To jest coś całkiem innego, lepszego! Gratuluje ci 10/10!
________________________
Obecny tajny projekt:
 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 26 Sty, 2012 18:52
To już można grać? :o
________________________
 
 
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Czw 26 Sty, 2012 19:57
2-3 tygodnie, czytaj Malian. Wyjaśnij mi wito, co to CBT?
________________________

 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 26 Sty, 2012 20:04
No ocena taka była że myślałem że grał. :D
Ale ja się doczekać nie mogę, daj mnie do testów. :>
________________________
 
 
 
 
wito35 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 82
Skąd: K.Szen-Lon
Wysłany: Pią 27 Sty, 2012 13:38
@PaC: Dzięki ;) oby tylko reszta graczy też tak myślała :)

@Feniks: CBT to skrót, w języku angielskim oznacza on Closed Beta Test, co łatwo przetłumaczyć na język polski, czyli ten skrót oznacza zamknięte beta testy, w tym przypadku są to zamknięte beta testy gry :)

@Malian: Na testy łapie się każdy kto:

1. Jest aktywny na forum.
2. Zarejestrował się przed osiągnięciem 50 użytkowników na stronie Fenixa.

Oczywiście może być taka sytuacja że będzie np. 51 użytkowników i użytkownik który zarejestrował się ostatni (czyli ten 51) napisze 10 postów na forum a użytkownik który zarejestrował się jako 50 nic nie napisał na forum, i w takim wypadku tan co napisał 10 postów dostaje się do CBT a ten który wcale nie był aktywny na forum, nie dostaje się do testów gry :) Chcę po prostu zadbać o to żeby było sprawiedliwie :)

Pozdrawiam LivesMasterPL ;)
________________________
Z ogromną przyjemnością przedstawiam wam stronę, pierwszych zapisów do Alpha CBT Fenix OnLine !! www.fenixonline.pun.pl =D
Mamy nadzieję że nasza gra przypadnie wam do gustu i powitacie ją z otwartymi rękoma :>
 
 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 27 Sty, 2012 15:43
No ja chcem, no. :omgomg: Zaraz zespamuje Wam forum. :kiti:
________________________
 
 
 
 
LordVitas 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 115
Skąd: Września
Wysłany: Pią 27 Sty, 2012 22:08
Powie tyle...Respect ziom! Też kiedyś chciałem zrobić MMO. Pomysł był. Mnóstwo ras, ciekawa historia
5 klas i każda mogła potem pójść w 2 kierunkach ale nistety brak umiejętności.
Nie szukałem na tym forum bo z czasem zacząłem uważać że RPG maker jest do robienia zwykłych jRPG a nie MMORPG. Ale mi uświdomiłeś. Może i sam potem spróbuje. Narazie myśle nad rejestracją by dostać się do Bety ale że mam cienkiego neta i to zlimitem (który skutecznie wyczerpuje) nie wiem czy dam rade. Czekam na jakieś wieści.
Pozdro
Vitas!
________________________
...
 
 
Marcelol 



Dołączył: 28 Gru 2011
Posty: 4
Wysłany: Wto 31 Sty, 2012 11:00
@Vitas
Z tego co wiem to w RMXP można zrobić mmo ale jest to bardzo mało stabilne i wydajne rozwiązanie. Dużo lepsze są silniki takie jak Eclipse Origins, Eclipse Evolution itp. Jeżeli chcesz się czegoś więcej dowiedzieć wbijaj na [url]cllpsd.pl[/url], znajdziesz tam poradnik dla początkujących, masę skryptów i pomocnych użytkowników:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene