Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Wto 12 Lut, 2013 20:12
Twoja Ulubiona Gra
Autor Wiadomość
RalofTemerczyk 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Wrz 2011
Posty: 47
Skąd: Żary
Wysłany: Sob 17 Mar, 2012 21:41
Twoja Ulubiona Gra
Ok, składam tutaj propozycje gier. Wy napiszcie, jakie wybieracie i dopiszcie do gry komentarz. Chce zobaczyć, w jakie gry opłaca się grać.

Golden Sun
Legends of Zelda: Ocarina of Time
Final Fantasy I
Wiedźmin
Age of Empires II
Mount Blade
Mount Blade: Warband
Legends of Zelda: Twilght Princess
The Cursed Crusade - Krucjata Asasynów
Dragon Age: Początek
Dante's Inferno
God of War III
Assassin's Creed II
Baldur's Gate
Baldur's Gate 2: Cienie Amn
 
 
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Nie 18 Mar, 2012 13:42
Neverwinter Nights - Klasyka RPG, dosyć długa, dobrze dopracowana, polski voice-acting na poziomie. Druga część jest niegodna uwagi.
Final Fantasy 7 - Cóż... wątpię, żeby ktoś w to nie grał, chyba, że nie ma zupełnej wiedzy na temat RPG'ów.
Diablo II - klasyka H'n'S, tego nie można nie znać po prostu, niemożliwe. Najlepiej grać z kumplami na tcp/ip.
Quake III - klasyka strzelanek, za dawnych czasów jedyne zajęcie na lekcjach informatyki :lol2: jakbyś grał to najlepiej sobie kumpli załatwić do grania.

Tak swoją drogą, nie było już podobnego tematu na forum? o.o bo chyba mam déjà vu
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
Yoroiookami 

Omnomnomnom



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Pomógł: 57 razy
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 751
Wysłany: Nie 18 Mar, 2012 13:59
Wiedźmin - kocham drugą część, nie miałem okazji grać w jedynkę. Bardzo podoba mi się nastrój w grze i postacie, są ciekawe. :I

Assassin's Creed II - nie lubię tej części, a właściwie może być, ale każdej kolejnej po niej nienawidzę, bo wszystko staje się nudne i się powtarza. Najbardziej lubię jedynkę , jak dla mnie najlepszy klimacik :roll:
(W najnowszym AC gramy dziadkiem asasynem, biegamy w ciężkiej zbroi i zamiast ataków z ukrycia używamy broni palnej...baaardzo cicha ta broń...ta xD)

Dante's Inferno uwielbiam xP kojarzy mi się z God of War, tyle że jak dla mnie lepsze. No i system walki śłitaśny ^^

Age of Empires II źle mi się kojarzy, bo zdecydowanie wolałem jedynkę :roll: sam nie wiem czemu, grafika nie była dla mnie taka ważna.
 
 
Kable 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 116
Skąd: Słupsk
Wysłany: Nie 18 Mar, 2012 14:59
Mass Effect - Jako, że moje Serduszko należy do Astronomi, to ta seria jest wprost Epicka, i ma fabułę rodem z Hollywood, ta gra po prostu miażdży Dupe, każdemu kto w nią pogra ^^

Assassin's Creed - Jak dla mnie każda część jest boska, nie wiem do czego Yoroiookami, się czepia ^^, widocznie słaby kontakt masz z fabułą tej gry, iż wyraźnie gra idzie z czasami do przodu, itp i było to planowane tuż przed premierą pierwszej części^^ toż nie Prince of Persia, a Assassin's Creed ^^.

Splinter Cell Conviction - No nie ma bata, jeśli chce się być Cichym zabójcą :D

Fifa 12 - Jako, że moje serce również należy do Footballu, to ciężko by ta gra nie była w mej kolekcji :).

No i bądź co bądź, Diablo! No Te Serie Kocha Każdy :D.
 
 
Yoroiookami 

Omnomnomnom



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Pomógł: 57 razy
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 751
Wysłany: Nie 18 Mar, 2012 23:08
Bardock18 - Asasyn, dziadek, ciężka zbroja, broń palna...pasuje ci to? Bo mi nie, mogliby zrobić inną grę i nazwać ją...nie wiem... "Grandfather's Creed" albo co. Jak dla mnie po prostu poszli za daleko, postać Ezio w ogóle mi się nie podoba, sam nie wiem czemu. :-P I przecież widzę że idzie z czasami do przodu, ale nijak to się ma do tego nonsesu z 80-cio latkiem zabijającym całą armię w pojedynkę... xD A to miało być realistyczne! :I To mnie drażni i dlatego najbardziej podobała mi się jedynka. Altair przynajmniej przypominał skrytobójcę. A ten ciołek lata z mieczem i napisem "jestem asasynem" po mieście :lol2:
Więc mi tu nie kabluj :roll:
 
 
Finwe 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 34 razy
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 322
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 19 Mar, 2012 07:39
Age of Empires II!
Jak można znaleźć w temacie innym, uwielbiam tą grę :-) .
Gram w nią od jakichś 7-8 lat :lol2:
Strategówka epicka, a po za tym jestem zaskoczony pozytywnie,
bo wydają niedługo nowy dodatek! Nazywa się "Forgotten Empires"
i daje nam kilka cywilizacji takich jak:
-Słowianie ( :cool2: )
-Inkowie
-Indianie ( Ci z Indii )
-Węgrzy
-Włosi.
A co mi tam, dam trailer :3
http://www.youtube.com/watch?v=z-ZBLB8L_xk
 
 
 
LordVitas 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 115
Skąd: Września
Wysłany: Sro 21 Mar, 2012 19:18
W The Cursed Crusade nie polecam. recenzenci np. Z CDA nie wyrażali się o grze dobrze tak jak i mój kumpel co w nią grał. Osobiście polecałbym z tych gier Dragon Age: Początek
________________________
...
 
 
Rave 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 348
Skąd: /dev/null
Wysłany: Sob 24 Mar, 2012 09:35
Oczywiście Canabalt! Bardzo fajna gra, bez końca (nie mylić z nieskończoną!) - takie jakie lubię. Najdalej doszedłem tam do 2700-coś metrów (dokładnie nie pamiętam).
________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
Używasz Windowsa 8? Jesteś łosiem.
Gość is the most intelligent person in the world.
 
 
 
zima 



Dołączył: 16 Mar 2012
Posty: 0
Wysłany: Pon 26 Mar, 2012 17:53
Czasoprzestrzeń 3 i Ahriman Prophecy. Te dwie gry rpg zdecydowanie. Zrobiono je w rpgmaker.

CP3 za fabułę, postaci klimat i pełen fantazji świat tajemnic, humor i ogólne odczucia związane z dialogami, przygodami - jest tak bardzo polsko, ale mega fantastycznie i z ogromnymi pokładami wyobraźni i szczerości w dialogach. Dużo żywych prawdziwych szczerych często intymnych emocji w rozmowach postaci. Wyjątkowo w odróżnieniu do reszty gier nie tylko polskich, zagranicznych i nie tylko gier darmowych. Sztuka nie gra.

AP za magię świata przedstawionego, klimat rozgrywki, eksplorację i masę sekretów. Gra wciąga na długie godziny. W każdym zakamarku jest coś nowego. Wiele ukrytych korytarzy do tajemniczych lasów wiosek, magicznych miejsc. Niezła fabuła główna, ale ogólnie powalający klimat i przygoda związana z tajemniczymi miejscami, przeciwnikami i legendami, czarami itp.


Obecne jrpgówki/rpgówki sztuczność, plastik (a zwykle też komercyjne od zawsze takie są) i metr mułu. Ogólnie gry legendy takie jak CP3 i AP już nie powstaną. Polecam
Reszta gier w tym gatunku daleko w tyle i aż szkoda wymieniać. Nawet final fantasy i tym podobne gry jak np: breath of fire to niezła cienizna przy tych dwóch grach i szybko przymuliły I BIŁY SZTUCZNOŚCIĄ. Zdecydowanie polecam (tylko) CP 3 i AP
 
 
bobi 



Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 14
Skąd: z UFO
Wysłany: Sob 31 Mar, 2012 01:27
UNREAL 1
ALIEN SOLDIER
CONTRA HARD CORPS
SERIA MEGA MAN X
JETS N GUNS ORIGINAL
BATTLE GAREGGA
TAKATIS
DO DON PACHI

SERIA BOOTY CALL
FINAL FANTASY ENDLESS NOVA
FINAL FANTASY 8
AHRIMAN PROPHECY
FRONT MISSION
MARIO RPG
CHRONO TRIGGER
CYBER KNIGHT
TZAR
RED ALERT 2
 
 
CMS Master 



Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 42
Wysłany: Pon 02 Kwi, 2012 19:19
Resident Evil(Cała seria)-niezła dawka dreszczyku i strachu!
 
 
banderos 



Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 3
Wysłany: Pon 02 Kwi, 2012 20:21
Resident Evil daje radę !
 
 
RalofTemerczyk 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Wrz 2011
Posty: 47
Skąd: Żary
Wysłany: Wto 03 Kwi, 2012 11:20
Cytat:
CP3 za fabułę, postaci klimat i pełen fantazji świat tajemnic, humor i ogólne odczucia związane z dialogami, przygodami - jest tak bardzo polsko, ale mega fantastycznie i z ogromnymi pokładami wyobraźni i szczerości w dialogach. Dużo żywych prawdziwych szczerych często intymnych emocji w rozmowach postaci. Wyjątkowo w odróżnieniu do reszty gier nie tylko polskich, zagranicznych i nie tylko gier darmowych. Sztuka nie gra.

Uważam, że wszystkie części Czasoprzestrzeni są sztuką. Szkoda, że w trójce nie ma Akiego, ale Kal też mi się spodobał.
 
 
banderos 



Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 3
Wysłany: Wto 03 Kwi, 2012 11:22
Brawo. No są genialne. Żadna polska gra nie wywołuje emocji związanych z postaciami, a ta gra ma żywe postaci i od pierwszej części wywołuje. Ja bym się zgodził. Gra jest żywa.
 
 
Axer 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 43
Skąd: się biorą n00by?
Wysłany: Wto 03 Kwi, 2012 15:58
Eeee, tam. Doom i tak wymiata :kiti:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene