Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
RUNO
Autor Wiadomość
AI-RPG


Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 152
Wysłany: Pią 09 Gru, 2011 02:02
Chce w to grać.
 
 
RealFear 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 4
Wysłany: Pon 30 Sty, 2012 00:49
Projekt żyje moi drodzy, bo już kilka osób mnie wypytuje na PW (pozdrawiam :D). Może prace nie idą w zastraszającym tempie, ale powolutku dalej tworzę projekt. Itak nie wyrobiłem się na GF'y, to teraz też wolę się nie spieszyć, żeby nie wydać na świat wcześniaka, zabugowanego w dodatku ;)

Cóż mogę dodać... obecnie pracuję nad tym:



...a tu mamy to, jak będzie wyglądać walka. Z góry przepraszam na NAPRAWDĘ tandetną jakość filmiku, podziękowania dla Windows Movie Makera I (bez service packa na XP, jak żyć?)
http://www.youtube.com/wa...feature=mh_lolz
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Pon 30 Sty, 2012 11:09
Skoro wypytują na PW, to tylko pozazdrościć takiego "fanostwa" :aww:
Obejrzałam filmik, dobry z niego teaser ;-) Chciałoby się zagrać w coś w tych klimatach, trzeba jeszcze (w smutku) poczekać. Co tu dużo pisać, zaprezentowane fragmenty gry robią wrażenie. Czekam na więcej ;-)
________________________


 
 
 
RealFear 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 4
Wysłany: Wto 07 Lut, 2012 04:35
Dzięki wszystkim za coś od siebie, i zapraszam do wypisywania pomysłów, przemyśleń odnośnie gry :)
Swoją drogą, title w moich grach nigdy zbyt ambitne nie były i przyznaję się, że jakoś akurat na nie, pomysłów mi brakuje, więc zrobiłem coś prostego, mam nadzieję, że jakość liter Was nie odrzuci, ale tak już w 2k3 jest, że te obrazki i panoramy wyglądają tam, jak wyglądają.


Finalna wersja, muzyka do titla też już gotowa ;)

PS: System trofeów gotowy =D
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Wto 07 Lut, 2012 10:48
Jakość liter jest w porządku, gorzej z rozpowszechnioną już czcionką DarkCrystal ;-) Powyższy title bez niej były dużo delikatniejszy, a tak wygląda jakbyś ładny i ciekawy obraz, umieścił w czarnej i grubej ramce. ;-)
Swoją drogą zauważyłam, że wielu mężczyznom tego typu "mieszane kompozycje" się podobają... pewnie to dlatego, że są z Marsa :roll: Pozdrawiam :->
________________________


 
 
 
Leoś 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 45
Wysłany: Pon 13 Lut, 2012 13:37
A mi się zdaje, że title jest okej. Ładna zielonowłosa kobitka i wyrazista czcionka. Podobają mi się wyjątkowo screenshot'y w poście z 30 stycznia. Wyglądają dziwnie dobrze jak na tego Maker'a. Powodzenia :D
 
 
RealFear 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 4
Wysłany: Pon 05 Mar, 2012 23:20
Cytat:
Jakość liter jest w porządku, gorzej z rozpowszechnioną już czcionką DarkCrystal ;-) Powyższy title bez niej były dużo delikatniejszy, a tak wygląda jakbyś ładny i ciekawy obraz, umieścił w czarnej i grubej ramce.

Słuchaj ludzi, powiadają :)





Cytat:
Podobają mi się wyjątkowo screenshot'y w poście z 30 stycznia. Wyglądają dziwnie dobrze jak na tego Maker'a.

Ważne ile wkładasz pracy w projekt, maker nie ma znaczenia ;)

Dzięki za dobre słowa i czekam na kolejne komentarze, chociaż na temat projektów z 2k i 2k3 wypowiada się mało userów.
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Wto 06 Mar, 2012 23:38
Pewnie znajdzie się osoba, która napisze, że tamta czcionka lepsza, ale według mnie jest o niebo lepiej. Jest delikatnie, czytelnie, szczególnie widoczne jest to na drugim screenie. Jestem pozytywnie zaskoczona zmianą :aww: Również mam nadzieję, że w temacie wypowie się więcej osób. Pozdrawiam.
________________________


 
 
 
RalofTemerczyk 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Wrz 2011
Posty: 47
Skąd: Żary
Wysłany: Sro 04 Kwi, 2012 17:33
Czekam na tą grę, czekam. Co do Nicka, wygląda on jak Link z Zeldy.
 
 
RealFear 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 4
Wysłany: Sro 25 Kwi, 2012 16:16
To Nick z FFV, a przynajmniej jego sprite ;)

Udźwiękowienie gry już gotowe :) Ogólnie myślę, że kawałki jakie wybrałem mogą wielu ludzi zaskoczyć, bo brzmieniowo to odrywa się od całego kanonu średniowiecznych fantasy :)

Leci screen...


I druga sprawa, trochę mnie smuci, że już dawno nie widziałem na forum, żadnej aktywności moich przyszłych testerów ;p
 
 
Finwe 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 34 razy
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 322
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sro 25 Kwi, 2012 16:36
To ja mogę być beta-testerem :-)
Tak to poczekam, zobaczę jak będzie.
 
 
 
Rouch 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Sty 2012
Posty: 21
Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013 11:46
Sory za necro, ale co z grą? Ostatni zrzut jest miodny, zwłaszcza sprity wrogów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene