Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Lost Life (ang. Zaguione Życia)
Autor Wiadomość
leon2585 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 8
Wysłany: Nie 16 Paź, 2011 15:33
@sled Spokojnie moja gra nie będzie mówiła o seksualności ludzi :)

@MrBoomGood Wybacz :) Ta Fabula jest juz nieaktualna ;)

Lost Life + BONUS!!!

Trochę posiedziałem dziś nad gra, dorobiłem mapki i zdarzenia. Gra jest trochę nie dopracowana ale teraz najważniejszy jest bonus. Otóż, w grze musicie znalezc znajdki rozsypane po swiecie. Możecie się miedzy sobą wymieniać miejscami znalezienia bo praca jest zespołowa. Podpowiem wam tyle, ze
jeśli znajdziecie 3 znajdki, na podwórku znajdziecie Gostka Tajemniczego. Pogadajcie z nim i dajcie mu 3 znajdki.. Gdy da swój znak "Print Screenujcie" i wrzucajcie dowody, a ja powiem wam pewien sekret.
zycze powodzenia :D

Spoiler:

http://www.mediafire.com/?w4aw6u1wpd0ev3d

________________________

http://www.ultimateam.pl/viewtopic.php?t=7332
Spoiler:


Witaj Gość.
Jestem Hubert. Mam 12 lat (2000) i projektuje gry w RPGM :)

Moj I Projekt: Lost Life (Postep na 10.07.2012)

Demo: Skonczone.

Pełniak 12%

Fabuła: 25%

Jestem początkujący, ale postaram się, by gra wypadła jak najlepiej ;)

 
 
 
leon2585 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 8
  Wysłany: Wto 18 Paź, 2011 20:06
Postęp W Projekcie (18.10.2011)
Postęp w Grze na dzień 18.10

Simanko. Już sie wiele poczyniło od wielkiego powrotu, m.in:
-Nowa Fabuła
-Szybsze tempo ( ale jest ostrożność )
-Trochę lepszy mapping ( i tak zostanę pokarcony x) )
-Nowy Windowskin

Tia. I wiele, wiele innych.

Bohaterowie

Hero

Tak. Tak. Nasz bohater. Nietypowy, Dlaczego? Ano, ino dlatego chociażby, że nie jest on typowym bohaterem który uratuje świat przed zagładą i żyli długo i szczęśliwie. I teraz.. STOP! Nie. Tak nie będzie. Nasz bohater ma własną historię, własny problem i własnego kopa od życia. No niestety. Ojczulek jest zagrożony a nasz Heros nie wie jak go uratować.
Znajdzie on może ludzi którzy będą musieli mu udowodnić, że mogą mu pomóc.
Napotka też wiele przeszkód (Oryginalnie -,-) w jego głównym zadaniu. Oczywiście mam nadzieje, że pomożesz mu odnaleźć ojca?

P.s: Nasz bohater.. Ma też tajemną stronę...NIE NIE BĘDZIE SPOILERÓW :P

Mędrzec (Vongath)

Mędrzec Vongath. Prawdziwy Badass. Hero Myślał, że pyknie potworka i będzie lux.

Lecz nie, Lecz nie. Teleportował go do innego miasta. Ale po co? Ale na co?
Nasz Bohater ma coś czego może Vongath potrzebować? Może... 0 Wyjawiania tajemnic.

No to na razie tyle o grze.. Nie wiem czy czegoś nie zapomniałem...Eee tam najwyżej edit będzie :mrgreen: .
________________________

http://www.ultimateam.pl/viewtopic.php?t=7332
Spoiler:


Witaj Gość.
Jestem Hubert. Mam 12 lat (2000) i projektuje gry w RPGM :)

Moj I Projekt: Lost Life (Postep na 10.07.2012)

Demo: Skonczone.

Pełniak 12%

Fabuła: 25%

Jestem początkujący, ale postaram się, by gra wypadła jak najlepiej ;)

 
 
 
Valdali 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 421
Skąd: Reykjavik
Wysłany: Wto 18 Paź, 2011 21:11
wydaje mi się, że troche chaotycznie to rozłożyłeś... być może twierdze tak po opisie
mapy pustawe... oj tak.
i używaj opcji edytuj bo ochrzan od moderatorów dostaniesz...
________________________
Moje anime w RPG Makerze. Zapraszam!
ZOBACZ :!: :!: :!:
Spoiler:

Moimi Mistrzami i Wielkimi Nauczycielami są: Melvin i Angius!

Dziennik Krejzolów:
Ayene
Angius
Melvin
Yoroiookami
CrasheR
Finwe

Moi ziomale :D

 
 
 
 
Diablo 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 155
Wysłany: Pon 28 Lis, 2011 15:12
Angius napisał/a:
PIERWSZY PROJEKT???
Nie no, przecież tyle razy mówiłem:
Cytat:
Zrób pierwszy projekt, obejrzyj projekty innych i go wywal. Zrób drugi projekt, stwierdź, że coś jest nie tak i go wywal. Zrób trzeci, czwarty, piąty, szósty, n-ty projekt i go WYWAL! Zrób kolejny który będzie dobry, wrzuć go na forum, stwierdź, że jednak tak dobry nie jest, zarzuć prace i zrób następny!

Pierwszy projekt jest po to, by zapoznać się z makerem, a nie wrzucać grę na Ultimę! Zresztą, grę to trochę zbyt duże słowo. Przecież na pierwszym screenie nie ma sufitów!
Co to ma, przepraszam bardzo, być?
Obrazek
Ten screen nie jest idealny, ale przynajmniej ma sufity:
Obrazek
Fabuła też się kupy nie trzyma... Rozbili się, dzieciak zapadł w śpiączkę, ojciec chory na serce zbudował im dom, syn się obudził, ojciec stwierdził, że coś go niepokoi na zachodzie i wysłał swojego syna ledwie co wybudzonego ze śpiączki... Znalazł go jakiś szaman i wziął za bohatera... Suuuuupeeeer...
Nie ma skryptów, RTP jest podstawowe, nawet windowskina nie zmieniłeś!
Pominę już kwestię kafelek ułożonych na gołej ziemi, czy murowanego domu zbudowanego na wyspie, gdzie nawet drzew niewiele jest... No, ojciec mimo chorego serca musiał się narobić wyłupując kamienie gołymi rękoma i krusząc wapienie na zaprawę, brawa dla niego!
Nie obraź się, ale dla mnie ta gra to porażka. Co prawda niesłynnego Strarznika nie dogoni, ale jednak... Popracuj nad całokształtem i nie wrzucaj pierwszych projektów, serio. Można sobie tylko reputację zszargać już na starcie...

Ach, no tak, w demko nie zagram, bo mi się Avast buntuje, że wirus jest i nie pozwala nawet pobrać.


Uważam, że Angius ma racje. Mapy świecą pustkami. Dopuki nie poćwiczysz nie wrzucaj niczego. Nie obrażaj się ale to katastrofa. Ja też tak kiedyś miałem. Heh znajdź beta testera sobie.
________________________



 
 
leon2585 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 8
Wysłany: Pią 06 Lip, 2012 17:52
Spoko, nie obraże się, w końcu sam sobie zapracowałem na taką krytykę :mrgreen: , w każdym razie mapy nie są tak pustawe jak na ostatnich screenach, ale nie będe nic ujawniał, dopóki nie zrobię więcej mapek, teraz musze zrobić najtrudniejszą: LAS ;-(
________________________

http://www.ultimateam.pl/viewtopic.php?t=7332
Spoiler:


Witaj Gość.
Jestem Hubert. Mam 12 lat (2000) i projektuje gry w RPGM :)

Moj I Projekt: Lost Life (Postep na 10.07.2012)

Demo: Skonczone.

Pełniak 12%

Fabuła: 25%

Jestem początkujący, ale postaram się, by gra wypadła jak najlepiej ;)

 
 
 
sled 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Sob 07 Lip, 2012 12:56
Las wg mnie to właśnie najłatwiejsza robota, ale to moje osobiste odczucia(bynajmniej). Swoją drogą będzie to dobry trening na umiejętne rozłożenie roślinności na mapach (no powiedzmy) ;-) Gra jak na pierwszy projekt może być lecz ogólnie jako projekt wypada dość blado... tak jak wcześniej wspomniano-I projekt nie jest od wrzucania wśród dzieł doświadczonych makerowców bo jedynie grozi to wyśmianiem. Najlepiej w gronie przyjaciół by pokazać swoją inwencję twórczą regularnie odwiedzając przy tym strony z makerem (jak choćby ta ultima czy twierdza) wyłapując jednocześnie błędy w mappingu na swym dziele porównując jednocześnie go z tym co widziałeś na innych projektach z przejrzanych stron. Wiesz-wracając do twego dzieła-naprawdę źle nie wypada jednak jak wspomniałem-jeśli przy ocenie go nie weźmie się pod uwagę bardziej doświadczonych twórców(i nie mówię tu wcale o mistrzowskim opanowaniu programu lecz o zwykłych podstawach i umiejętnym ich wykorzystaniu)
 
 
leon2585 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 8
Wysłany: Sob 07 Lip, 2012 22:09
@sled
Niestety, ująłeś to za dobrze "trening na umiejętne rozłożenie roślinności na mapach" tego najbardziej boję się przy wystawianiu oceny, że np. -za złe wykonanie lasu, ale postaram się stanąć na wysokości zadania i powtarzam wam wszystkim którzy sądza że spartole.. Nie spocznę póki ultimowicze nie zagrają w pełną wersją Lost Life'a

Dziękuje :D
________________________

http://www.ultimateam.pl/viewtopic.php?t=7332
Spoiler:


Witaj Gość.
Jestem Hubert. Mam 12 lat (2000) i projektuje gry w RPGM :)

Moj I Projekt: Lost Life (Postep na 10.07.2012)

Demo: Skonczone.

Pełniak 12%

Fabuła: 25%

Jestem początkujący, ale postaram się, by gra wypadła jak najlepiej ;)

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene