Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Seivoth
Sob 15 Wrz, 2012 14:56
Co się dzieje z ultimą?
Autor Wiadomość
Rahim 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Dołączył: 30 Sty 2012
Posty: 12
Skąd: Kaedwen
Wysłany: Czw 13 Wrz, 2012 08:02
Co się dzieje z ultimą?
Jak wchodzę na stronę i czytam "Wszelkie sprawy dotyczące forum - aktualności, prośby i propozycje oraz ewentualne uwagi."
A później lecę w tematach i widzę tematy z prośbami itp na forum zostawionymi bez odpowiedzi, pod umarłe itd. to aż za głowę się łapię...
Forum posiada dość dużą administracje i każdy jest przypisany do jakiegoś działu, tymczasem niektóre działy są po prostu za niedbane...
No proszę was... Po to jest administracja i podziały na moderatorów by coś jednak tu robili.
Może się tu nie loguję ale siedzę codziennie i widzę co się dzieje, a właściwie to nic...
Seivoth powinien pomyśleć nad poprawą działania administracji... Nie wiem może niech ogłosi nabór na dodatkowych moderatorów na okres tymczasowy i jak się sprawdzą to zostaną?
Pozdrawiam Rahim~
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Pią 14 Wrz, 2012 12:53
Kiedyś było dużo moderatorów, w tamtych czasach sam nim byłem...
Nie chwaląc się, udawało mi się utrzymywać porządek w dziale z VX, reszta zajmowała się innymi działami... A teraz jak jest - każdy widzi.
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
Alexis 



Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 7
Wysłany: Pią 14 Wrz, 2012 12:55
Zgadzam się. Moderatorami powinni być ludzie, którzy znają się na rpgmakerze. Powinieneś być modem.
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Pią 14 Wrz, 2012 12:59
Powiedz to administracji, obrazili się na mnie za to, że stosowałem regulamin po równi wszystkim :-P
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
Alexis 



Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 7
Wysłany: Pią 14 Wrz, 2012 13:04
Co ?! :O jAK TO ????
Aż muszę zapisać ten temat na dysku :O



Kiedyś tu byłeś modem i jeszcze były tu kolory dla starych userów to pamiętam. Gry ultimateam też były widoczne. Największa zasługa była dla moderacji, bo teraz to albo śpią, albo obecni nie znają się i nie interesują makerem i grami na niego. Hail to the old times.
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Pią 14 Wrz, 2012 13:05
Tak to, że chciałem banować największego trolla i multikonciarza na forum, ale najwyraźniej miał immunitet. No i że próbowałem bronić interesów userów. A skończyło się to usunięciem Rzecznika Praw Użytkownika.
Ech, stare dzieje :aww:
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
Alexis 



Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 7
Wysłany: Pią 14 Wrz, 2012 13:09
Immunitet ? Chyba coś mi umknęło :)
Może po prostu ktoś się dogadał z adminami ?
Tego drugiego nie rozumiem :)

Coś mi tu nie pasuje.
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Pią 14 Wrz, 2012 13:12
Teoretycznie chodziło o to, że "niech sobie troluje i spamuje, ale przynajmniej wiemy z jakiego konta"
A co do drugiego - pisałem w sprawie niesłusznie zbanowanych userów, niesłusznych warnów, reprezentowałem użytkowników, którzy sami pisać na forum nie mogli z powodu bana.
A RPU to była instancja zajmująca się rozstrzyganiem spraw niesłusznych warnów, nękania, czy też nieodpowiedniego zachowania niektórych modów. Tak, byli i tacy, którym sodówa uderzyła do głowy i trzeba było im czasem łańcuch skracać.
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
Alexis 



Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 7
Wysłany: Pią 14 Wrz, 2012 13:16
Jeśli to co piszesz jest prawdą to naprawdę złe, bo dużo ludzi właśnie przyciąga innych ludzi do forum. Jeśli banuje cię ciekawych userów to i ich przyjaciele rezygnują.



Może jednak chciałeś dobrze ?
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Pią 14 Wrz, 2012 13:20
Tak, chciałem dobrze. Wystawiałem warny, które zawsze były podparte regulaminem, edytowałem tematy, gdy ktoś poprosił, scalałem, byłem pomysłodawcą regulaminu działu "skrypty", wciąż jestem userem, który jest na trzecim miejscu pod względem ilości punktów "pomógł" i na drugim miejscu pod względem ilości postów.
I - może nie do końca jasno się wyraziłem - pisałem do administracji i RPU w sprawie zdjęcia niesłusznych warnów i banów.
A co do tego, że banowanie jednego powoduje rezygnację innych, to fakt. Sam zauważyłem po sobie, że gdy zostałem zbanowany, to parę innych osób również odeszło razem ze mną...
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
noruj 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
4 gry

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 121
Wysłany: Pią 14 Wrz, 2012 13:23
Angius napisał/a:
Teoretycznie chodziło o to, że "niech sobie troluje i spamuje, ale przynajmniej wiemy z jakiego konta"
A co do drugiego - pisałem w sprawie niesłusznie zbanowanych userów, niesłusznych warnów, reprezentowałem użytkowników, którzy sami pisać na forum nie mogli z powodu bana.
A RPU to była instancja zajmująca się rozstrzyganiem spraw niesłusznych warnów, nękania, czy też nieodpowiedniego zachowania niektórych modów. Tak, byli i tacy, którym sodówa uderzyła do głowy i trzeba było im czasem łańcuch skracać.


Szkoda, że już nie pełnisz stanowiska. Ogólnie zdaje mi się, jakby na ultimie rządziło kolesiostwo, a że sodówka uderzyła do głowy niektórym to widać na każdym kroku.

Cytat:
A kim jest Angius, że ma się go pod tym względem słuchać ? modem ?

Cytat:
a poza tym widzę, że mod również się tutaj wypowiadał, a o to jego wypowiedź[...]jakoś nie widzę w niej napisanego, że temat do zmiany i ma tydzień na poprawę, więc temat zostaje.


Taka była reakcja jednego moda na to, że ktoś zwrócił uwagę autorowi tematu.
Wniosek prosty: łamać regulamin można, dopóki odpowiada to władzy, a reszta morda w kubeł.

Rahim zwrócił uwagę na problem, ale i jego olali :P
 
 
Alexis 



Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 7
Wysłany: Pią 14 Wrz, 2012 13:26
To bardzo smutne i niesprawiedliwe. Myślę, że doszło do nieporozumienia mam nadzieję, że wszystko się ułoży i wrócisz na swoje stanowisko, na które naprawdę zasługujesz, a wiele użytkowników, o których walczyłeś wróci. :)

Nie ma lepszego kandydata na moda to przecież obowiązek, a nie nagroda, a ktoś kto robi wiele dla innych w kwestii rpgmaker wręcz powinien być modem. Oh :(
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Pią 14 Wrz, 2012 13:38
Nie wiem, czy zdajecie sobie z tego sprawę, ale ten temat zapewne niedługo zniknie z forum, a wszyscy uczestnicy dostaną warna, a przynajmniej "ostrzeżenie" typu Jeszcze raz ktoś poruszy ten temat, to... na PW.
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
Finwe 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 34 razy
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 322
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pią 14 Wrz, 2012 13:40
Angius na prezydenta! :lol2:
Ale tak szczerze - coś trza zrobić.
Jest teraz tylko jeden admin - mogą być problemy z reakcją.
Modów też dużo nie ma, a z warnami jest różnie.
A tak to jedna rzecz -jakim cudem jeszcze jest ten temat?
 
 
 
Alexis 



Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 7
Wysłany: Pią 14 Wrz, 2012 13:44
Dlaczego ? Poruszamy problem i nikt nie narusza regulaminu. :O

Jak widać wspólnie zauważyliśmy problem, który należy rozwiązać co poprawi kondycję forum :) Za takie rzeczy dostaje się pochwały i szacunek, a nie warny . Takich tematów się nie usuwa na forach :) Przesadzasz :)



*Chcę tylko dodać, że pełnienie funkcji moda dobrze to nie tylko obowiązek - oczywiście za dobrze pełnione obowiązku ma się uznanie i wdzięczność, ale widzimy, że tutaj nie są pełnione zbyt dobrze odkąd nie moderujesz :(


Jak widać wdzięczność to coś co otrzymujesz. Jak więc to się stało...Nie. Tak nie może być. Już dawno powinieneś odzyskać swoją funkcję moderatora :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene