Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Pan Odkurzacz: The Game
Autor Wiadomość
robertos76 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 3
Wysłany: Sro 26 Wrz, 2012 16:33
Pan Odkurzacz: The Game
Historia:

Pewnego dnia, Pan Odkurzacz i Pan Kula do Kręgli grali sobie na IPadzie. Przyleciał do nich Pan Kwadrat i podarował im grę "Bablo III". Gra była stworzona przez Jandrzeja w RPG Maker XP i wciągnęła ich w świat RTP.


Screeny:



Kilka słów:


Wystawiam ten krótki pierwszy ACT z gry, żebyście doradzili co zmienić, co poprawić, co dodać i tak dalej. Chcę ciągle udoskonalać grę pod każdym względem żeby finalny produkt był świetny!
Fabułę mam narysowaną, jak to zawsze robię podczas produkcji Pana Odkurzacza na youtube.
Fabuła może jest głupia, przesadzona ale o to właśnie chodzi, taki jest świat Pana Odkurzacza. Jeżeli chodzi o teksty występujące w grze, staram się oddać klimat pierwowzoru więc porównania do teraźniejszości, teksty które używają gimbusy będą tutaj niczym dziwnym.

[left]Skrypty:[/left]
Blizzard ABS
Sabikku AMS
Movie Script (autorstwa: Inconnun)


I teraz pora na wyjaśnienia, dlaczego gra tyle waży? Starałem się wszystko skonwertować do takich formatów żeby gra nie zajmowała 80MB+. Wiem waży dużo, są tutaj 3 muzyczki, 1 film (słabo wykonany, śpieszyłem się i to bardzo żeby wydać to demo przed czwartkiem) a będzie ich więcej w pełnej wersji. Będę się starał jak najbardziej uszczuplić projekt.

UWAGA! do uruchomienia gry będziecie potrzebować kodeków oraz jakiejś tam wersji RGSS, jeżeli gra nie będzie wam działać w folderze z grą jest instalka która zainstaluje wam potrzebne pliki do uruchomienia gry. O Kodeki będziecie musieli martwić się sami :)

DOWNLOAD

http://www.sendspace.pl/f...e6790e3f88614f5



A teraz proszę jak pisałem wcześniej o opinie, porady. Będę starał się popoprawiać wszystko żeby końcowym projekt był kozacki!
 
 
anemone 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 20 Mar 2011
Posty: 55
Skąd: Z brzuszka mamusi.
Wysłany: Sro 26 Wrz, 2012 20:05
Re: Pan Odkurzacz: The Game
Tantaranta ! Pan demotywator nadchodzi...
Spoiler:

robertos76 napisał/a:
Historia:

Pewnego dnia, Pan Odkurzacz i Pan Kula do Kręgli grali sobie na IPadzie. Przyleciał do nich Pan Kwadrat i podarował im grę "Bablo III". Gra była stworzona przez Jandrzeja w RPG Maker XP i wciągnęła ich w świat RTP.


Boże, widzisz a nie grzmisz. To brzmi jak zapowiedź serialu na mini-mini.
Screeny: Obrazek



Kilka słów:


Wystawiam ten krótki pierwszy ACT z gry, żebyście doradzili co zmienić, co poprawić, co dodać i tak dalej. Chcę ciągle udoskonalać grę pod każdym względem żeby finalny produkt był świetny!
Fabułę mam narysowaną, jak to zawsze robię podczas produkcji Pana Odkurzacza na youtube.
Fabuła może jest głupia (no a jakże inaczej), przesadzona ale o to właśnie chodzi, taki jest świat Pana Odkurzacza. Jeżeli chodzi o teksty występujące w grze, staram się oddać klimat pierwowzoru więc porównania do teraźniejszości, teksty które używają gimbusy będą tutaj niczym dziwnym.
Wiedziałem, że gra będzie miała związek z nową "modą" ...
[left]Skrypty:[/left]
Blizzard ABS
Sabikku AMS
Movie Script (autorstwa: Inconnun)


I teraz pora na wyjaśnienia, dlaczego gra tyle waży? Też jestem ciekawy. Starałem się wszystko skonwertować do takich formatów żeby gra nie zajmowała 80MB+. Wiem waży dużo, są tutaj 3 muzyczki, 1 film (słabo wykonany, śpieszyłem się i to bardzo żeby wydać to demo przed czwartkiem) a będzie ich więcej w pełnej wersji. Będę się starał jak najbardziej uszczuplić projekt.

UWAGA! do uruchomienia gry będziecie potrzebować kodeków oraz jakiejś tam wersji RGSS, jeżeli gra nie będzie wam działać w folderze z grą jest instalka która zainstaluje wam potrzebne pliki do uruchomienia gry. O Kodeki będziecie musieli martwić się sami :)

DOWNLOAD

http://www.sendspace.pl/f...e6790e3f88614f5
Powiem wprost. Jeżeli nie wstawisz tego $&*%& na normalny serwer to nikt Ci tego nie pobierze. Wstaw to na mediafire, a nie na hosting, na którym mam płacić za ... to ....


A teraz proszę jak pisałem wcześniej o opinie, porady. Będę starał się popoprawiać wszystko żeby końcowym projekt był kozacki!
Najpierw wstaw to na mediafire.


Moja opinia
Skrypty - a bo ja wiem...
Grafika - wnioskując po ss nie ma nic niezwykłego. Z wyjątkiem podstawowych grafik z majkera widzę tutaj jedynie tą porażkę painta i postać w kształcie damskiej zabawki :roll:
Sound - a bo ja wiem...
Dialogi - i znowu nic nie wiem... widzę tylko jakiś napis o ścieżkach.

Średnia ocena jak na teraz - 2/10 ...
 
 
 
robertos76 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 3
Wysłany: Sro 26 Wrz, 2012 21:09
Czyli oceniłeś nie grając, tak? Rozumiem.
Jeżeli chodzi o modę na "gimbusów" w Odkurzaczu jest od ponad roku czyli zanim stało się jako tako modne. :P

Tutaj kolejny link:
http://www.mediafire.com/?688qav3ej7hp971
 
 
anemone 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 20 Mar 2011
Posty: 55
Skąd: Z brzuszka mamusi.
Wysłany: Czw 27 Wrz, 2012 13:13
Gdy czytałem tytuł gry zgadywałem, że w grze będzie chodzić o Teletubisie ...
Przy pobieraniu google mnie ostrzega, że plik jest szkodliwy, na szczęście antywirus nic nie wykrył.
Bardzo ciekawie się zaczyna ... Czarne tło, i napis "PRZYGODA!" jako guzik startu. Mógłbyś użyć normalnego tekstu, lub ew. zmienić czcionke.

Wybacz. Zdałbym pełną relacje, ale po 3 minutach znudziło mi się.
Moja aktualna ocena nie zmienia się zbytnio...
4/10 maksimum
 
 
 
robertos76 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 3
Wysłany: Czw 27 Wrz, 2012 14:29
Jest to wersja DEMO, więc ekran tytułowy jest jaki jest, nie miałem zamiaru go zmieniać.
W pełnej wersji zostanie on całkowicie zmodyfikowany.
Jeżeli tobie się nie podoba, rozumiem ale jak możesz powiedz co mogę zmienić żeby gra szła w lepszą stronę, o to mi chodzi. :)
 
 
anemone 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 20 Mar 2011
Posty: 55
Skąd: Z brzuszka mamusi.
Wysłany: Czw 27 Wrz, 2012 16:04
Pozwoliłem sobię zobaczyć co kryje się za .rgssad i poprostu mnie rozwaliło... Kiedy zobaczyłem opis umiejętności - fireball - poprostu padłem.
Itemy - podstawowe. Zmień to koniecznie...
Bronie / zbroje - Strach... Broń zwana "Oczy z laserami" ma grafikę miecza ?... Jedynie (nowe) bronie jakie znalazłem to jedynie 4 rodzaje "oczu z laserami".
Jedyny mob jakiego widziałem to "KRÓLIK" .........
Reszta to same podstawowe rzeczy z Mejkera.
Nikt nie gra w tak żałosne gry, w których wszystko wygląda jak z filmików Angiusa.
Pobierz tilesety z Kalibanu i twórz na nich. Nie kładź 500 kamieni koło siebie :roll:
Dziękuje, to wszystko z mojej strony.
Więcej się dowiesz jak Angius się zainteresuje projektem...
 
 
 
robertos76 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 3
Wysłany: Czw 27 Wrz, 2012 17:10
Tak więc zrobię. Jak pisałem jest to dopiero demo i chcę je doszlifować.
Jak na razie nie zmieniałem za dużo grafik, połowę zostawiłem bo nie przeszkadzają jak na razie w rozgrywce, oczywiście pozbędę się ich lub po prostu zamienię na inne. Jak na razie pamiętaj że to jest demo, więc wszystko może się zmienić.
I jak możesz proszę uspokój się, mam wrażenie że siedzisz taki nabuzowany przed komputerem że masz zamiar zaraz wyrzucić monitor przez okno. Żeby złe emocje uleciały z ciebie, proszę e-przytulanko :przytul:

A i jeżeli chodzi o te kamienie, leciutko wzorowałem się na Tristram z Diablo 1 co można wywnioskować po nazwie wioski Trastram.
http://i276.photobucket.c...og/tristram.jpg
 
 
anemone 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 20 Mar 2011
Posty: 55
Skąd: Z brzuszka mamusi.
Wysłany: Czw 27 Wrz, 2012 19:03
No widzisz. Nie grałem w diablo ;-)
Tak. Jestem trochę "nabuzowany", ale spokojnie, nie przez tą grę ...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene