Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Seivoth
Pią 09 Lis, 2012 18:59
Można dorobić dział "Gry" ?
Autor Wiadomość
Avara 





Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 15 Gru 2010
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 06 Lis, 2012 18:06
poscikk napisał/a:
Może jeszcze wprowadźcie dział szambo" ... "Jak w jakimś kółku zabaw dla dzieci normalnie - cały ten sposób wartościowania tematów. Skoro śmietnik to szambo jeszcze i to będzie spoko.

W takim razie do kogo kierowałeś te słowa :?: Zarejestrowałeś się na tym forum zaledwie pół godziny temu i już próbujesz ustawiać wszystko i wszystkich według własnego widzi mi się...
Rozumiem Twój sposób rozumowania, ale nie traktujemy tego działu, jakby był najgorszy ze wszystkich, a słowo "szambo" to już duża przesada.
________________________


Drakensang - przeglądarkowa gra RPG online
Spoiler:

 
 
 
CrasheR 




Pomógł: 123 razy
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 609
Skąd: Nibelheim
Wysłany: Wto 06 Lis, 2012 20:13
Avaro, To jest pewnie nikt inny niż nasz kochany X-tech, on jedyny ostatnio poruszał ten temat.

BTW
Cytat:
Oni korzystają a reszta ma zszargane nerwy i czyja to wina :?: Moim zdaniem ludzi, którzy dają się im wkręcić.

:roll:
________________________



 
 
 
poscikk 



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 4
Wysłany: Wto 06 Lis, 2012 20:22
Avara napisał/a:
poscikk napisał/a:
Może jeszcze wprowadźcie dział szambo" ... "Jak w jakimś kółku zabaw dla dzieci normalnie - cały ten sposób wartościowania tematów. Skoro śmietnik to szambo jeszcze i to będzie spoko.

W takim razie do kogo kierowałeś te słowa :?: Zarejestrowałeś się na tym forum zaledwie pół godziny temu i już próbujesz ustawiać wszystko i wszystkich według własnego widzi mi się...
Rozumiem Twój sposób rozumowania, ale nie traktujemy tego działu, jakby był najgorszy ze wszystkich, a słowo "szambo" to już duża przesada.


Użytkownicy dostali w ramach uczynku śmietnik, a tobie przeszkadza sama propozycja dodania szamba ? Co w tym złego ? Śmietnik czy szambo niedaleko pada jabłko od jabłoni.
Biorąc rzeczy po imieniu wychodzi na to, że tematy o grach są warte tyle co śmiecie w śmietniku. To wręcz godne pochwały...ta propozycja rzecz jasna...GRY...SUGERUJĘ troszkę się ogarnąć...

what ?
 
 
Avara 





Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 15 Gru 2010
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 06 Lis, 2012 20:25
Dobra ja też dałam się trochę wkręcić, przyznaję :aww: Ale ze swojej strony prowadziłam w miarę spokojną konwersację (no może na samym początku trochę przesadziłam) i odpowiednio karałam delikwenta :aww: Nie podobało mi się jego rządzenie się i sposób w jaki się do nas zwracał. To wszystko :aww: Dobra, nie ciągnijmy dalej tego tematu :aww:

Edit:
Panu wyżej już dziękujemy :aww: Lol... Dzisiaj pierwszy raz dałam ostrzeżenie i to nawet 3 jednej osobie :roll: Jak ktoś się ze mną nie zgadza, oczywiście może wnieść sprzeciw ;-)
________________________


Drakensang - przeglądarkowa gra RPG online
Spoiler:

 
 
 
Avara 





Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 15 Gru 2010
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 06 Lis, 2012 20:57
CrasheR napisał/a:
Co prawda ciężko mi o tym pisać, ale trochę prawdy ma ^_^
Skoro tematy o grach i tak zostaną zasypane, to po co je w ogóle zakładać ?

Ja powiem tak: Niech ktoś założy jeden temat o grach RPG i jeśli okaże się, że ludzie dużo w nim piszą i jest potrzeba stworzyć osobny dział, to napiszemy petycję z prośbą o jego stworzenie ^^

PS. Ten post jest w miarę na temat, więc niepotrzebnie wygaszasz ;-) Poprzednich postów z kłótni nikomu nie wygaszam jako dowód w sprawie.
________________________


Drakensang - przeglądarkowa gra RPG online
Spoiler:

 
 
 
pocisk 



Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 1
Wysłany: Sro 07 Lis, 2012 17:57
Po pierwsze to dlaczego dział o RPG ? Stukoczące Kopyta, Minceraft to w większości gry w innych gatunkach. Po co dział o RPG ? Ogólnie dział GRY - podzielić na RPG/Przygodowe i reszta. Te dwie pierwsze idealne do makera.



Po po drugie dałaś warna gościowi za to, że wyzwałaś go od śmieci i drugiego za wyjaśnienie, które otrzymałaś. Normalny posadził by tobie parę warnów za głupotę.
 
 
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Sro 07 Lis, 2012 18:31
Moi drodzy, po co kłótnie. Po co wasze swary głupie.
Wnet i tak zginiemy w zupie -_-'
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
Avara 





Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 15 Gru 2010
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 07 Lis, 2012 20:41
Zawsze, jak słyszę podobne głupoty, to mówię "sam jesteś...". Tym razem trochę się zapędziłam. Myślałam wcześniej o tym, by wstawić sobie ostra, ale myślałam, ze znajdzie się ktoś, kto mnie w tym wyręczy. Robię to teraz :-P Zadowolony? Lepiej przestań tworzyć nowe konta i pisać dalej brednie w tym temacie, bo i tak będę te konta banować.

Edit:
Cho***a nie mogę sama sobie dać ostra xD Jeśli ktoś uważa, że zasłużyłam, to może mi wstawić. Nie obrażę się :aww: :-P
________________________


Drakensang - przeglądarkowa gra RPG online
Spoiler:

 
 
 
makerowiec64 




Preferowany:
RPG Maker 95

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 181
Skąd: się tu wziąłem?
Wysłany: Pią 09 Lis, 2012 15:55
Nie,nie zasłużyłaś.Prowadziłaś konwersację w sposób normalny i nieobraźliwy.A poscikk
to nawet sobie zasłużył,jak dla mnie,na te ostrzeżenia.Dobrze,że nie jesteś w stylu:"A ten to napisał "głupek",to ja go zbanuję,buahaha!".
Cytat:
Nie podobało mi się jego rządzenie się i sposób w jaki się do nas zwracał.

Racja!Jestem po twojej stronie.Bo jak patrzyłem na to wszystko to...no...lepiej nie pisać co ;-) .Ale jak odbiegliśmy od tematu!
________________________
99 % świrów czyta mój podpis z ręką na myszce.
Nie odchylaj ręki - jest już za późno :haha:

Wiem,to mogłem zrobić w większym rozmiarze.Przypatrz się bardziej!
 
 
 
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Pią 09 Lis, 2012 16:24
Spokój. Koniec pisania na ten temat. Niepotrzebne kłótnie. To się tyczy obu stron.
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
Seivoth 





Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 79
Skąd: Kohlingen
Wysłany: Pią 09 Lis, 2012 18:59
Z trollem się nie dyskutuje. Temat zamykam.
________________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene