Warning: include(/home/ayene/public_html/ultimateam.pl/cache/board_config.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/ayene/public_html/ultimateam.pl/common.php on line 250 Warning: include(./cache/board_config.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/ayene/public_html/ultimateam.pl/common.php on line 250 Warning: include(): Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/ayene/public_html/ultimateam.pl/common.php on line 250 :: View topic - Opowieści z Asgun
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row

Previous topic «» Next topic
Opowiesci z Asgun
Author Message
dj72

Preferowany:
RPG Maker VX

Posted: [ !!! ]
Ekstra Gra Polecam!

Oblivia

Na pierwszy rzut oka, to całkiem przyjemna giereczka. W trakcie rozgrywki jednak dotarło do mnie, że jej konwencja trzymana jest w ściśle określonych, niezłamywalnych kanonach. Przynajmniej mnie, w żaden sposób to nie zachęca. Brak elementu "fun"... Nie czepiając się "szczegółów", mogę śmiało napisać, że to bardzo porządny jRPG.

noruj

Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
4 gry

[quote]Świetna gra noruj, odkąd zobaczyłem Twoje mapy z podstawowymi RTP. Usunąłem wszystkie sklejki Tile z mojego projektu i zaczynam od nowa robienie map. Jesteś mym wzorem Hah xD[/quote]
Miło być dla kogoś wzorem :D
Życzę Ci powodzenia!
[quote]Oto przykład GENIALNEGO wykorzystania RTP![/quote]
Nie przesadzajmy, ot takie zwyczajne. Intuicyjne.
[quote]Ekstra Gra Polecam![/quote]
Dzięki!
[quote]Na pierwszy rzut oka, to całkiem przyjemna giereczka. W trakcie rozgrywki jednak dotarło do mnie, że jej konwencja trzymana jest w ściśle określonych, niezłamywalnych kanonach. Przynajmniej mnie, w żaden sposób to nie zachęca. Brak elementu "fun"... Nie czepiając się "szczegółów", mogę śmiało napisać, że to bardzo porządny jRPG.[/quote]
Dzięki, a co do uwagi, to masz rację. Sam obrałem sobie pewne schematy mające wpływ konkretnie na rozgrywkę, ale to po prostu jeden ze sposób prowadzenia gry. Treść może być już całkowicie "funowa".

Valdali

Preferowany:
RPG Maker VXAce

Ranga RM:
1 gra

jak już większość ultimowych przyjaciół napisała zarąbiście wykorzystałeś podstawowe rpg,
nawet nikt nie ma prawa czepiać się tego, że główny bohater ma chara Ralpha xd

Muzyka jest boska, bardzo ładnie urozmaica ona grę, dodaje jej klimat

Mapy? Co z tego ze niekiedy puste? Kto powiedział ze wszędzie mają rosnąć rośliny itp. (chyba rozumiesz o co mi chodzi, zresztą pisałem już że twoje RTP maskuje kilka niedociągnięć)

Grywalność - błędów bardzo mało, inny system magii, fajni bohaterowie, po prostu chce się grać xd

Fabuła jedna, główna i prostoliniowa ale ja lubię takie.

Grałem w to już całkiem dawno temu ale jakoś tak nie skomentowałem twojego działa.
Oto przykład fajnej gierki zrobionej ze zwykłych i ładnych grafik a nie z sztucznej i na przymus dowalanej.
Bravo, bravo. Grajcie w to! Mówię to ja Valdali hahaha xdd
A tak na serio moja ocena do
9,5\10
Miłego Dnia :-)

noruj

Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
4 gry

Dzięki gościu! Fajnie, że Ci się podobało!

noruj

Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
4 gry

W tym i przyszłym tygodniu piszę maturę. Jakiś czas po tym, zabieram się za kolejną grę na RM. Osadzona będzie w uniwersum OzA, ale nie będzie bezpośrednio związana z ową grą.
Pozdrawiam

makerowiec64

Preferowany:
RPG Maker 95

Opowieści z Asgun jest dla mnie jedną z najlepszych gier jakich widziałem
w RM'ie! (a widziałem ich jakieś 0...tfu...30! :mrgreen: )
Jestem na momencie,w którym Grey okrada tego sklepikarza,jest
trochę trudno,ale dam sobie radę! :-)
-----------------------------------------------------------
Agnosco też jest super,nawet zacząłem robić osobistą grę
stylizowaną na Agnosco!(nie pytać się,robię to tylko osobiście i nie będę
zamieszczał zdjęć mojego osiedla :mrgreen: )
-------------------------------------------------------[quote]Jakiś czas po tym, zabieram się za kolejną grę na RM.[/quote]
JUHUUU!A gdzieś czytałem,że Agnosco był twoim o s t a t n i m projektem :-|
Już się uporam z kimś,kto to napisał :evil: :lol:

noruj

Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
4 gry

[quote="makerowiec64"]
JUHUUU!A gdzieś czytałem,że Agnosco był twoim o s t a t n i m projektem :-|
Już się uporam z kimś,kto to napisał :evil: :lol:[/quote]

Ym... To na twierdzy było i to ja tak powiedziałem, ale powstały pewne bardzo atrakcyjne okoliczności stworzenia nowej gry i tak oto robie kolejną grę w uniwersum Opowieści z Asgun.
Ot, cała historia.

makerowiec64

Preferowany:
RPG Maker 95

Aha,więc to tak.Dobra,to nie będzie uporania ;-)

SaE

Ranga RM:
2 gry

Nic do samej gry nie mam, ale podzielę się krótką refleksją dotyczącą wykorzystania przez noruja RTP. Jest zupełnie średnie, a to i tak za dużo powiedziane. Jednak przyjrzyjmy się pewnej sytuacji. Gdy na forum wejdzie user o nicku 'cezary9100', zamieści swoją zapowiedź (co lepsza pierwszą grę w RM-ie) z wykorzystaniem RTP, jakkolwiek jego mapy byłyby nawet podobne do tych tutaj, większość napisze, że to dno i powinien się bardziej wysilić bo RTP jest fuuuu. Gdy noruj zamieści swoją pierwszą grę w RMVX ze średnimi mapami, co gorsza pustymi lokacjami, bije mu się brawa, bo przecież jego umiejętności mapowania są nieziemskie, nieistotne, że (zgodnie z wcześniejszą logiką) twórca, który tworzy mapy ze standardowych grafik, idzie na łatwiznę i jest skończonym leniem. Jak zatem nazwać podobne zjawisko? Lizodupstwem, czy jakoś inaczej? Syndrom "ale ty jesteś faany"?

noruj

Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
4 gry

Gra się po prostu obroniła. Jak zamieszczałem tutaj grę nikt o mnie nie słyszał na ultimie. Mapy nie muszą być niewiadomo jak ładne, wystarczy, że będą grywalne - a prostota i styl RTP tylko temu pomógł. Nie są po prostu przesadzone, nie jestem fanem wrzucania losowych pierdółek - dlatego miejscami jest pusto. To się nazywa konsekwencja. Tak ustaliłem i tak zrobiłem.
Mimo wszystko, zjawisko o którym mówisz ma miejsce, ale negatywnym podejściu sprzyja nie to, że jakiś user jest nowy, ale np. niedbałe stworzenie zapowiedzi, błędy etc.

hubr

Preferowany:
RPG Maker VX

Gra rzeczywiście przykuwa uwagę i jest interesująca, niestety nie mogę jej dokończyć z powodu błędu. Ale nawet nie zauważyłem jak te 2h minęły.

Po wyjściu z domu Lyrpusa łódka nie chce mi się pokazać, musiałem chyba czegoś nie zrobić.

noruj

Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
4 gry

Popularny błąd. Jeśli ci sie chcę to pochodź po wybrzeżu kilka razy, a jak nie to to prześlij mi save'a na PW, a naprawię ci to.

Valdali

Preferowany:
RPG Maker VXAce

Ranga RM:
1 gra

Ladnie prosze abys dodal nowego pinka gdyz tamte wyhasly ;(

noruj

Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
4 gry

Wersja 1.4
- kilka drobnych zmian
- naprawia błąd z łódką, który czasem się pojawiał u graczy.

https://www.box.com/s/xnjgj3zluiszehbyq81p

mateuszczęścik21

ą grę nagrał użytkownik na YOUTUBE

[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum