Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Uzupełnienie regulaminu tematów w zapowiedziach/grach
Autor Wiadomość
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Sob 15 Gru, 2012 17:47
Uzupełnienie regulaminu tematów w zapowiedziach/grach
Proponuję dodać podpunkt do regulaminu działów...
6. Opis (w tym opis świata, fabuły, postaci) MUSI się składać z co najmniej 125 słów. Jeżeli twoja gra nie jest gotowa do wystawienia (zbyt mało map, za krótki opis), nie publikuj jej na forum.
I wyszczególnić to jakoś przy zakładaniu nowego tematu. Jest chyba możliwość dodania tego w to okno?
To, że temat jest za krótki, brakuje w nim screenów, powoduje jedynie niepotrzebną reakcję :roll:
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
Nex 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 27 Paź 2012
Posty: 145
Wysłany: Sob 15 Gru, 2012 19:37
Dobry pomysł jestem za :-D
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Sob 15 Gru, 2012 19:51
Jestem za! A co do okna, to powinno się przez nie wyrzucać autora! :mrgreen:
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
Kierin 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 24
Skąd: Głogów
Wysłany: Sob 15 Gru, 2012 22:53
Hmmm minimum 125 słów na cztery różne rzeczy ? (tak to zrozumiałem) Opis, opis świata, opis bohaterów, opis fabuły ? Lepiej napisać że każdy z tych opisów powinien mieć 125 słów minimum albo że cały opis musi się składać z przynajmniej 12 pełnych poprawnych zdań. Trzy zdania na temat każdej z tych rzeczy są wystarczające na zachętę. Może też że dema powinny mieć przynajmniej dwie działające mapy ?

Nowy jestem więc moje zdanie może nie mieć tu wielkiego znaczenia :p Ale jak mam propozycje to ją podaje :)
________________________
Spoiler:


 
 
Finwe 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 34 razy
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 322
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sob 15 Gru, 2012 22:59
125 słów na wszystko spokojnie starczy :-)
Popieram w 100%
 
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Sob 15 Gru, 2012 23:45
A ja przeciw. Zero swobody... Jak ktoś nie będzie potrafił lub nie chce za dużo zdradzać o grze, to nie warto zmuszać takiej osoby przez regulamin.
________________________

 
 
Viuu 

Project-Ayus




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 106
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 16 Gru, 2012 01:39
Tak jak Feniks, myślę, że to zbyt bardzo ogranicza. Chociaż z drugiej strony 125 słów to wcale nie tak dużo... hmm...

Cytat:
Hmmm minimum 125 słów na cztery różne rzeczy ? (tak to zrozumiałem) Opis, opis świata, opis bohaterów, opis fabuły ? Lepiej napisać że każdy z tych opisów powinien mieć 125 słów minimum

Wow 125 słów na opis bohaterów? O_o
________________________



Spoiler:



 
 
 
Yoroiookami 

Omnomnomnom



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Pomógł: 57 razy
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 751
Wysłany: Nie 16 Gru, 2012 02:19
Bardziej podoba mi się obecny system, bo ja zwykle zbyt wiele nie piszę :co: może to źle, ale nie muszę przecież zachęcać ludzi do gry słowami, mogę czymś innym. Już i tak mamy wymagania screenów i takie tam. :ehe:

(Jestem też zbyt leniwy żeby się tak rozpisywać >_>)
-----
To ciastko popiera moje poglądy:
 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 16 Gru, 2012 08:11
Również przeciw... Sam nie lubię, gdy ktoś narzuca mi jakiś limit na napisanie czegoś...
________________________
 
 
 
 
Finwe 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 34 razy
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 322
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie 16 Gru, 2012 10:28
Sam post Amela to 72 słowa.
Można skrócić nawet do 100 słów, wtedy to
będzie prosto.
Głównie to chodzi o to, żeby nie było gier
z 2-linijkowymi opisami i demem.
Bo takie coś się nie sprawdza :-P
 
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Nie 16 Gru, 2012 13:40
Cytat:
Siema, zrobiłem gre nazywa sie ProGraLolXdJestęKrólę.
Wchodxcie na naszom strone www.debile.lol.pl
Tu macje demo www.uploadplikow.com/7671239

Tak, zdarzają się tacy :roll:
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
Kierin 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 24
Skąd: Głogów
Wysłany: Nie 16 Gru, 2012 14:34
Zawsze mogło by być tak że zanim post zostanie zaakceptowany w tym dziale musi zostać zredagowany i sprawdzony przez moderów. Trochę roboty (chociaż aż tyle gier to tu znowu nie wyskakuje tak często). Bo wsumie prawda jest taka że nawet w 100 słów zdolni ludzie są wstanie tak zamieść podłogę innymi, że niczego nieświadomy mózg może dochodzić do zdrowia przez tygodnie.

Spoiler:

Przykład.

Opis: No to jest taka gra którą robię już trochę i wogóle rpgmaker jest fajny więc jest git. Gra się nazywa Akuku Panie Kruku i wogóle mam ndzieje że wam się spodoba.

Opis świata: świat jest fajny, co tu dużo mówić zagracie zobaczycie. Tylko mi pomysłów nie kraść! Bo to przecież oryginalne wszystko.
Fabuła: No ten historia jest super, mega bitwy i wogóle będą sie napierdzielać. inspiruje się dragonballem i wogóle będzie rozpierdziel. Będzie też zdrada, dużo jej i troche sexu.
Postacie: Kruk jest spoko gość, troche koksa ma i wogóle lubi pić ale ma dobrych kumpli i dresy bije więc jest dobrze.

 
 
makerowiec64 




Preferowany:
RPG Maker 95

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 181
Skąd: się tu wziąłem?
Wysłany: Nie 16 Gru, 2012 15:34
Jak jest tajemnicza gra,w której nie wypada sporo zdradzać sekretów,to lepiej się przymknąć.Przez to,że gra może być taka dramatyczna i że wszystko jest owiane mrokiem,to oczywiście mało słów powinno być.A jak się doda ten punkt,to pewnie już więcej gier nie będzie :mrgreen:
________________________
99 % świrów czyta mój podpis z ręką na myszce.
Nie odchylaj ręki - jest już za późno :haha:

Wiem,to mogłem zrobić w większym rozmiarze.Przypatrz się bardziej!
 
 
 
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Nie 16 Gru, 2012 16:20
Owca: źle, źle. Tak jak napisał Finwe, sam mój post składał się z 72 słów. Nawet jeśli piszesz, że nie powinno się o takiej tajemniczej grze za dużo rozpisywać, to jeśli ktoś potrafi na tyle dobrze wprowadzić tajemnicę do gry, to raczej nie będzie miał problemu z napisaniem tych 100-125 słów. Poza tym spójrz objętościowo na mój post: ledwo 5 linijek tekstu.
Głównie właśnie chodziło o to, żeby przeciwdziałać tym pseudo-twórcom, którzy napiszą 20 słów tekstu i wstawiają to na zapowiedź. Za bardzo się spieszą z wstawianiem gry, co dla mnie jest bez sensu.
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Wto 18 Gru, 2012 22:07
Jak już Av mnie w SB podsumowała, lubię sobie dodawać roboty :-P
IMHO idealną opcją byłoby zatwierdzanie tematów przez moderatorów. Mod mógłby wtedy stwierdzić, że jest mało słów, ale opisane wszystko, co istotne, albo, że jest 500 słów, ale tak na prawdę nie są spełnione podpunkty z regulaminu, etc.

Można by się skontaktować z autorem na PW, żeby powiedzieć, co jest nie tak, by autor mógł temat stosownie poprawić, etc.

Do tego powiadomienie mailowe dla modów za każdym razem, gdy ktoś doda temat do kolejki i byłoby słodko :mrgreen:
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene