Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Edytowanie Posta

Czy chcesz Edytować Posty na które jest odp.
Tak
52%
 52%  [ 9 ]
Nie
47%
 47%  [ 8 ]
Głosowań: 17
Wszystkich Głosów: 17

Autor Wiadomość
Rave 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 348
Skąd: /dev/null
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013 14:52
Kierin, gdzie jest przycisk Lubię to kiedy go potrzeba?
________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
Używasz Windowsa 8? Jesteś łosiem.
Gość is the most intelligent person in the world.
 
 
 
Nhadala 




Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 197
Skąd: Klam
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013 20:51
Były już takie propozycje "miliony" razy proponowane i za każdym razem pojawiają się zwolennicy i przeciwnicy. Jako eks ;-) moderator wypowiem się w ten sposób widząc "z boku" jak funkcjonuje obecna moderacja ;-)
Moderatorzy nie mają na tyle zajętych rąk by jak odbiorą wiadomości na pv by komuś zmodyfikować pierwszego posta, by tego nie zrobić, więc dzięki temu mają więcej roboty, a nie tak naprawdę za dużo :-)
Poza tym edytowanie takowych postów doprowadziłoby znów do pojawienia się osób, które jak coś raz napiszą, ktoś im odpowie to później edytują i piszą teksty typu, że ja nic takiego nie napisałem :-D a zdarzały się i takie przypadki na forum, a dzięki braku możliwości edycji postów uniknęliśmy powtórek z rozrywki :-P
Administracja wielokrotnie wypowiadała się na ten temat, więc wątpię by ponownie pisała wam, czemu takowej opcji nie udostępnią (kopiuj wklej tej wiadomości i tak nie pomoże bo i tak za parę miesięcy znów pojawi się taki temat :-) ). Sprawa była już roztrząsana wielokrotnie - wystarczy spojrzeć w historię przeczytać wystawione argumenty i odpowiedź administracji - widząc tym samym, że wasze pokrywają się z tamtymi ;-) Znajdźcie lepszy powód może wówczas pomysł przejdzie, a do tego czasu jako osoba mająca już z tą sprawą styczność jestem na NIE :-) Pozdrawiam dla moich fanów - joke :-P
________________________

 
 
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013 22:21
To zróbcie nową grupę lub reaktywujcie old members i im dajcie taką możliwość.. Proste.
________________________

 
 
Rave 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 348
Skąd: /dev/null
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013 23:33
Nhadala napisał/a:
Poza tym edytowanie takowych postów doprowadziłoby znów do pojawienia się osób, które jak coś raz napiszą, ktoś im odpowie to później edytują i piszą teksty typu, że ja nic takiego nie napisałem :-D


Wystarczy powiadomienie w poście "Ostatnio edytowane przez <nazwa> dnia <data> o godzinie <godzina>" w poście i by nie można było "cfaniakować", bo wiadomo że post był edytowany po napisaniu przez kogoś odpowiedzi na oryginał.

Wiem że jest taka opcja w phpbb bo na jednym z moich forów (nie dotyczących RM i już dawno nie istniejących) taką opcję ustawiłem (phpbb3 choć w 2 i przemie też jest z tego co mi wiadomo).
________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
Używasz Windowsa 8? Jesteś łosiem.
Gość is the most intelligent person in the world.
 
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Sro 16 Sty, 2013 15:06
Nhadala, +1
Wiem sam po sobie, że czasem trafi się taki tydzień (miesiąc nawet), kiedy nawet żadnego tematu zamykać nie trzeba. Każdy mod/pomocnik ma chyba powiadomienia o PW na maila ustawione, do tego ja siedzę zawsze na nocnej zmianie, więc nie jest żadnym problemem napisać "Słuchaj, zaktualizuj mi pierwszy post w temacie [LINK]". Dla mnie jest to kilka sekund, a przynajmniej mogę coś zrobić na forum. A i wypiwrania się nie będzie.
Cytat:
Wystarczy powiadomienie w poście "Ostatnio edytowane przez <nazwa> dnia <data> o godzinie <godzina>" w poście i by nie można było "cfaniakować", bo wiadomo że post był edytowany po napisaniu przez kogoś odpowiedzi na oryginał.

Zawsze można napisać "poprawiałem literówkę", nawet, gdy w rzeczywistości podmieniał post z wulgarnym butthurtem na coś w stylu "Obczajcie tę grę flash jest dobra".
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
CrasheR 




Pomógł: 123 razy
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 609
Skąd: Nibelheim
Wysłany: Sro 16 Sty, 2013 17:44
Cytat:
Zawsze można napisać "poprawiałem literówkę", nawet, gdy w rzeczywistości podmieniał post z wulgarnym butthurtem na coś w stylu "Obczajcie tę grę flash jest dobra".


Administracja ma wgląd do wszystkich edycji jakie zostały dokonane. Wystarczyłoby udostępnić tę funkcję pomocy/moderatorom. Nie jestem za, ani też nie jestem przeciw. Nie obchodzi mnie to czy będzie takowa opcja, czy nie. Po prostu wkurza mnie to, że podajecie argumenty, które tak na prawdę nie są prawdziwe.
________________________



 
 
 
Nhadala 




Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 197
Skąd: Klam
Wysłany: Czw 17 Sty, 2013 18:31
Nie przeczytaliście mojej wypowiedzi do końca. Prowadzicie tutaj dyskusje jakich było pełno na forum wystarczy sprawdzić. Nie wyciągacie nowych argumentów tylko wciąż powtarzacie stare, które były juz obalane przez administracje. Znajdźcie nowe argumenty za tym by udostępnić taką opcję i wówczas załóżcie temat, bo mogę się z wami założyć, że ten temat tak jak pozostałe jego wcześniejsze kopie wyląduje w "śmietniku" :-) Także zamknijcie temat przez rok zbierajcie sensowne argumenty bo ja już je wszystkie przerabiałam ;-) i wiem, że nic z tego nie przejdzie :-D Pozdrawiam
________________________

 
 
 
 
Kierin 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 24
Skąd: Głogów
Wysłany: Pią 18 Sty, 2013 17:49
Ja mam pytanie, czy taka opcja w ogóle była kiedykolwiek na tym forum ? Bo jeżeli nie i nie macie własnego doświadczenia z takim czymś to 3/4 waszych sprzeciwów jest czysto spekulacyjne i fakt że 'a bo tak jest na innym forum' niczego nie zmienia, jeżeli nie jesteście wstanie zaufać własnym użytkownikom. Nie mam nic przeciwko gdy się okaże że się myliliśmy zmienilibyście z powrotem na stary teraźniejszy tryb i z radością bym powiedział "mieliście racje wybaczcie"
________________________
Spoiler:


 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Pią 18 Sty, 2013 18:00
Cytat:
Ja mam pytanie, czy taka opcja w ogóle była kiedykolwiek na tym forum ?

Cytat:
a zdarzały się i takie przypadki na forum, a dzięki braku możliwości edycji postów uniknęliśmy powtórek z rozrywki :-P

Sądzę, że była.
________________________

 
 
cj2 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 261
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 18 Sty, 2013 18:23
Z tego co pamiętam, kiedyś też narzekali na to, że była, i że nie ma. Proponowałbym wprowadzić na próbę. Albo błagać administrację, dając im ofiary :lartarin:
________________________
Porady dla twórców gier
Nie ma śniegu, a zgubiłem normalny avatar :I
 
 
Rave 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 348
Skąd: /dev/null
Wysłany: Sob 19 Sty, 2013 16:52


Dali. Zobaczymy jak będzie.
________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
Używasz Windowsa 8? Jesteś łosiem.
Gość is the most intelligent person in the world.
 
 
 
Viuu 

Project-Ayus




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 106
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 19 Sty, 2013 17:26
Wut? Chyba mały fail... bo nic nie dali -.-
Przecież "edytuj" zawsze było, tylko nie działało po odpowiedzi...
________________________



Spoiler:



 
 
 
Finwe 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 34 razy
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 322
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sob 19 Sty, 2013 20:58
http://www.youtube.com/watch?v=ylLCOSIvSjU
To w sumie moja opinia o wszystkim ( włączając fail Rave'a ),
bo nawet jeśli byłoby to pomocne, to jednak mamy od czegoś modów :-P
To w sumie tyle, nie wim po co ciągnąć dalej tą dyskusję.
Wygadacie się i tak kiedyś jeszcze raz :roll:
 
 
 
cj2 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 261
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob 19 Sty, 2013 21:08
Czekajcie, Rave mógłby... zażartować?!
________________________
Porady dla twórców gier
Nie ma śniegu, a zgubiłem normalny avatar :I
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene