Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Satori o aita
Autor Wiadomość
Valdali 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 421
Skąd: Reykjavik
Wysłany: Nie 17 Mar, 2013 01:40
Satori o aita


WSTĘP

Spoiler:

W czasie gdy po prostu na chwilę dałem sobie spokój z grami w RPG Makerze (oczywiście nie odstawiłem go na zawsze) wpadłem na pomysł zrobienia czegoś innego, nowego i moim zdaniem jedynego w swoim rodzaju. To co wam teraz zaprezentuje do jakaś tygodniowa myśl, którą postanowiłem rozwinąć i wprowadzić w życie. Dlatego też piszę w dziale "Kącik Artystyczny". Otóż tytuł "Satori o aita" ma wam dać do zrozumienia, że tworzę serial anime w RPG Makerze.



FABUŁA

Spoiler:

Czasy współczesne, bliżej nieznany region świata, miasto Brill. Tak na pierwszy rzut oka można określić realia i świat przestawiony anime "Satori o aita". Początek historii zaczyna się gdy Shane Branson udaje się do nowej szkoły i poznawszy tam całkiem nowych ludzi przeżywa najlepszą, ale i najbardziej niebezpieczną historię swojego życia, bowiem wkrótce będą dziać się tam rzeczy zagrażające wszystkim mieszkańcom.



BOHATEROWIE

Spoiler:


Shane

Młody student pierwszego roku Wyższej Akademii Historii w Brill'u. W szkole poznaje nowych przyjaciół a przez nich także inne, mniej bezpieczne istoty, które wkrótce wplatają go w wielki narastający konflikt.


Taila

Tajemnicza i pełna sekretów dziewczyna z Akademii do której także uczęszcza Shane. Pomiędzy nastolatkami zacznie rosnąc uczycie, które później przekształci się w zakazaną miłość.


Sebastian

Bystry, silny i uparty chłopak, kolega Shane'a. Z całej paczki można by rzec, że on zalicza się do tych najbardziej "normalnych". Górują u niego ambicje przywódcze.


Irina

Piękna, uwodzicielska i arogancka kobieta, która zjawia się w Brill'u z własną misją i chęcią zysku. Jej intrygi będą oddziaływać na losy pozostałych bohaterów.


Elijah

Najlepszy przyjaciel Shane'a, poznali się jeszcze zanim wybrali Akadamie Historii. Z czasem Elijah odkryje, że posiada swój własny, odmienny dar, co zmusi go do wybrania tego co dobre, a konieczne.



POZOSTAŁE

Spoiler:

Jak na razie nie wystawie żadnych screenów, gdyż stan projektu jest jak widać dość oklepany. Chcę jednak rzec, że zarys fabularny gotowy jest w 1oo% a łączna suma odcinków pierwszego sezonu to 14. W odpowiedzi pod tym postem prosiłbym o wyrażanie swoich opini, swojego zdania a także o takie rzeczy jak:
- jaka waszym zdaniem powinna być użyta ścieżka dźwiękowa?
- jaki rodzaj tilesetów mógłby zostać użyty do projektu?
bardzo bym prosił nie pisać komentarzy typu: "czy mógłbym się przyłączyć do projektu?!", gdyż odpowiedź od razu będzie brzmiała "nie" (wolę pracować solo). Kiedy odcinki już wyjdą będę je wystawiał na swoim kanale na YT.
To tyle...



Pozdrawiam,
Dobry Valdali

... i życzę wszystkim nocnym wędrowcom miłej nocy huhuhu ^@^
________________________
Moje anime w RPG Makerze. Zapraszam!
ZOBACZ :!: :!: :!:
Spoiler:

Moimi Mistrzami i Wielkimi Nauczycielami są: Melvin i Angius!

Dziennik Krejzolów:
Ayene
Angius
Melvin
Yoroiookami
CrasheR
Finwe

Moi ziomale :D

 
 
 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 17 Mar, 2013 10:30
No w końcu coś takiego bez okazji. :)
Jedyny filmik w RPG Makerze, który widziałem, to projekt Yorka na Ultima Tournament (III, tak?). Ale dobrze, że tworzysz właśnie taki typ projektu bez okazji. :)

Liczę na to, że będzie takich projektów na tyle dużo, żeby założyć nowy dział. :)
________________________
 
 
 
 
ADI 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 17
Skąd: Końskie
Wysłany: Pon 08 Kwi, 2013 10:05
Powiem Ci szczerze, że mnie zainteresowałeś.
Jestem bardzo ciekaw jak wyjdą Ci te filmy.
Z chęcią obejrze i poddam swojej krytyce :D
Pozdro. :mrgreen:
________________________
-- Jestem ADI --
 
 
 
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Pon 08 Kwi, 2013 14:31
To już nie lepiej zrobić coś w stylu... visual novel? o_o
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
Behemoth 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 23
Skąd: z książki
Wysłany: Pią 12 Kwi, 2013 19:09
Widziałem kiedyś podobny film w RM zrobiony przez Celiannę. Polecam. A co do Twojego pomysłu, życzę powodzenia. Trudne zadanie przed Tobą.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene