Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Seivoth
Pią 09 Lis, 2012 18:59
Można dorobić dział "Gry" ?
Autor Wiadomość
moroman 



Dołączył: 28 Paź 2012
Posty: 2
Wysłany: Pon 05 Lis, 2012 19:26
Można dorobić dział "Gry" ?
Na tsukuru jest taki dział Gry/Emulacja. Można tutaj dorobić ogólny dział o grach, w którym ludzie gadali w co grają ? Przecież głównie siedzą tu gracze i spędzają większość rozmów gdzie mogą na temat gier w końcu z tych gier, w które gra się na co dzień wychodzą pomysły na gry na rpgmaker - łatwiej połączyć ludzi w temacie.
 
 
Rave 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 348
Skąd: /dev/null
Wysłany: Pon 05 Lis, 2012 19:30
Było, wywalili nie wiedzieć czemu. Ogólnie wcześniej, ja mam to szczęście pamiętać była lepsza, luźniejsza atmosfera na Ultimie. Teraz jest zbyt formalnie. Ja sam już wpadam tu raczej "siłą rozpędu" niż żeby poprzebywać z fajnymi ludźmi, w fajnej atmosferze.
________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
Używasz Windowsa 8? Jesteś łosiem.
Gość is the most intelligent person in the world.
 
 
 
CrasheR 




Pomógł: 123 razy
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 609
Skąd: Nibelheim
Wysłany: Pon 05 Lis, 2012 20:16
Był cały dział poświęconym grą RPG i nie tylko, a dlaczego zniknął ? Tego się chyba nigdy nie dowiemy. Jak wspomniał Rave teraz ultima jest zbyt "formalna". Za dużo mówią tutaj o scenie, choć tak na prawdę strona nie była stworzona w tym kierunku.

Wielu próbowało wytrzymać nowy porządek i wielu nie dało rady, niestety :roll:
________________________



 
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Pon 05 Lis, 2012 20:40
Działy o grach nie cieszyły się w ogóle zainteresowaniem. Wiele miesięcy stały puste :lol2: Niemniej zostały zredukowane przede wszystkim z uwagi na zbyt dużą ich liczbę. Trzeba było zrobić miejsce na działy RM 2k3 i Ace, wszak związane z tematyką forum. Wystarczy spojrzeć na banner, by wiedzieć, że Utlima to forum o rpg mejkerze, a nie grach RPG.
Cytat:
Za dużo mówią tutaj o scenie

Hahahaha.
________________________


 
 
 
CrasheR 




Pomógł: 123 razy
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 609
Skąd: Nibelheim
Wysłany: Pon 05 Lis, 2012 21:08
Cytat:
Utlima to forum o rpg mejkerze, a nie grach RPG.


Teraz, wcześniej było zupełnie inaczej.

Cytat:
Cytat:
Za dużo mówią tutaj o scenie

Hahahaha.


Taka prawda, ciągłe kłótnie i spory na temat tego czy jesteśmy częścią polskiej sceny czy nie, nic nie wnoszą, tak samo zresztą jak większość userów na tej stronie nie wnosi nic do sceny, a uważa się za jej część. :roll:

Mnie bynajmniej nie obchodzi to czy jestem "uczestnikiem polskiej sceny RM'a" czy nie. Robię to dla zabawy, a nie po to by zaistnieć.
Dodatkowo to forum zawsze kojarzyło mi się z miejscem, które miało klimat, rozmowy na temat gier, quizy rpg o FF i inne te tematu budowały całkiem fajną atmosferę, teraz już tak nie jest, ale mimo to pojawiam się dość często, aby popisać na sb z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania do moich. Fin :->
________________________



 
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Pon 05 Lis, 2012 21:39
CrasheR napisał/a:
Dodatkowo to forum zawsze kojarzyło mi się z miejscem, które miało klimat, rozmowy na temat gier, quizy rpg o FF i inne te tematu budowały całkiem fajną atmosferę

Tęsknisz za kwizami o FF, co stoi Tobie na przeszkodzie? Załóż temat w grach i zabawach, wymieniaj się pytaniami z max jedną osobą, jak to było do tej pory.

CrasheR napisał/a:
ciągłe kłótnie i spory na temat tego czy jesteśmy częścią polskiej sceny czy nie

Ale kto niby sieje tego typu oskarżenia i specjalnie zagrzewa to kłótni? Właśnie w imię tej dobrej atmosfery na forum od długiego czasu wichrzyciele się bezwzględnie banowani... nikt kto jest od dawna związany "duchowo" z Ultimą sam z siebie nie poruszał tematu naszej przynależności do "sceny". Jako miłe hermetycznie zamknięte środowisko zawsze żyło nam się dobrze. Zatem winę za schrzanienie atmosfery przypisuj tym, którzy niszczą ją celowo, np. autorowi wątku.
________________________


 
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Pon 05 Lis, 2012 22:16
Cytat:
Ale kto niby sieje tego typu oskarżenia i specjalnie zagrzewa to kłótni?

IMHO każde konto X-RM-Techa-Smaka-Kasi-Zupy-Ekstra :roll:
Ale to nie o tym temat...
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
moroman 



Dołączył: 28 Paź 2012
Posty: 2
Wysłany: Wto 06 Lis, 2012 01:21
Główne hobby makerowców to są gry, może już nie jrpg, ale gry ogólnie dlatego brak działu z grami pozostawia niedosyt. Stary dział był chyba głównie o jrpgach, a jak wiemy nowi nie grają przeważnie w jrpgi, ale w różne gry.




Często ktoś tu rozmawia o różnych grach, tak by się nic nie zmarnowało. Klimat robią ludzie nie jedna osoba.
 
 
Avara 





Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 15 Gru 2010
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 06 Lis, 2012 12:13
A co to za problem stworzyć sobie temat o jakiejś konkretnej grze lub ogólnie o grach RPG np. w "Śmietniku" lub ew. w "Grach i Zabawach", jak napisała Ayene :?: Co stoi na przeszkodzie :?: Po co cała ta kłótnia :?: Niech zainteresowany stworzy temat i gadajcie tam sobie ile tylko dusza zapragnie. A atmosfera psuje się tylko podczas takich bezsensownych kłótni, jak powyżej.

Angius napisał/a:
IMHO każde konto X-RM-Techa-Smaka-Kasi-Zupy-Ekstra :roll:

Takich najlepiej jest ignorować. Jak zaczynacie się z nimi kłócić, to sprawia im tylko jeszcze większą radochę. Oni korzystają a reszta ma zszargane nerwy i czyja to wina :?: Moim zdaniem ludzi, którzy dają się im wkręcić.
Dlatego proszę przestańcie się kłócić i zacznijcie być dla siebie mili :aww: Jedna niemiła uwaga, spowoduje kolejną i tak dalej. Po co to :?:
________________________


Drakensang - przeglądarkowa gra RPG online
Spoiler:

 
 
 
poscikk 



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 4
Wysłany: Wto 06 Lis, 2012 17:38
Co mają wspólnego gry ze śmieciami na każdy temat ? NIC.

Takie pisanie bzdur, żeby zakładać tematy o grach w śmietniku, by wymieszano je z błotem z tematami pokroju co jadłem itp. to totalna ignorancja.
 
 
Avara 





Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 15 Gru 2010
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 06 Lis, 2012 17:45
Sorry, że tak to ujmę, ale sam jesteś "śmieć" -.- Przeczytaj sobie dokładnie, do czego powstał ten dział. Jesteś tu nowy i myślisz, że wiesz wszystko najlepiej na temat tego forum. Nie wkurzaj mnie -.-
________________________


Drakensang - przeglądarkowa gra RPG online
Spoiler:

 
 
 
poscikk 



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 4
Wysłany: Wto 06 Lis, 2012 17:47
Ignorancja w stosunku do użytkowników. Sama jesteś śmieć za kogo się uważasz ?


Oczywistym jest, że tematy o grach zginą w natłoku śmieci i innych tematów bez sensu i nie zostanie to w żaden sposób zarchiwizowane i udostępnione i posegregowane dla potomnych.

Może jeszcze wprowadźcie dział szambo, bo to tak wygląda jakby gry i zabawy słowne miały większą wartość niż ciekawe i sensowne tematy o grach komputerowych/konsolowych. Jak w jakimś kółku zabaw dla dzieci normalnie - cały ten sposób wartościowania tematów. Skoro śmietnik to szambo jeszcze i to będzie spoko.
 
 
Preki 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Ranga RM:
1 gra

Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 12
Skąd: Siedlce
Wysłany: Wto 06 Lis, 2012 17:55
Cytat:
Sorry, że tak to ujmę, ale sam jesteś "śmieć"

Cytat:
Sama jesteś śmieć za kogo się uważasz ?

No już spokój, dzieci :*
 
 
 
Avara 





Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 15 Gru 2010
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 06 Lis, 2012 17:56
Ty użyłeś pierwszy tego słowa, dlatego użyłam tego samego słowa co Ty, przepraszając, że ujmuję to w ten sposób i wzięłam to w cudzysłów. Było to ostre, ale przesadziłeś. Takiego chamstwa tolerować nie będę. W powyższym poście obrażasz całą administrację forum. Dlatego otrzymałeś odpowiednią "nagrodę". Jeśli będziesz się dalej o to kłócił w podobny sposób, dostaniesz kolejne dwie takie same nagrody..
________________________


Drakensang - przeglądarkowa gra RPG online
Spoiler:

 
 
 
poscikk 



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 4
Wysłany: Wto 06 Lis, 2012 17:59
administrację ? XD Ja napisałem o tematach nie o administracji, a ty mnie wyzwałaś od śmieci. Tematy w śmietniku to śmieci możesz trochę pomyśleć ?

Gratuluję chamstwa. 111 To ty powinnaś dostać warna za obrażanie śmieciaro.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene