Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Moje Fabuły
Autor Wiadomość
HPfan880 



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Lis 2012
Posty: 32
Skąd: Wołów
Wysłany: Sob 22 Gru, 2012 18:35
Moje Fabuły
Oddaję je do waszego użytku... Wszelkie komentarze mile widziane. Korzystanie z nich jest nieodpłatne, wymagam tylko by przy kończeniu gry wspomnieć o mnie jako twórcy fabuły :mrgreen: Zaczynamy:

Adventure From Terra (umieściłem kiedyś na forum, ale w to nie było odpowiednie miejsce)

Spoiler:

Terra-dom twój od setek pokoleń. Kraina zamieszkiwana przez 3 różne rasy. Ludzi, Elfów i Kobolty. Ludzie swym męstwem, i znajomością kowalstwa wytrenowali najlepszych rycerzy w całej krainie. Elfy, natomiast jako doskonali myśliwi, stali się mistrzami łucznictwa. Kobolty dzięki swej skrytości i pilnemu studiowaniu ksiąg wytrenowały najlepszych magów. Każda z ras uważała że jej jednostka jest najlepsza. Że żadna inna nie ma z nią szans. Najpierw do sporu stanęły elfy i kobolty. Jako że były przepełnione maną bitwa między nimi szkodziła także ludziom. Rasa ludzka, chcąc powstrzymać zagładę swojego gatunku, posłała 3 jeźdźców-najlepszych w swoim fachu, którzy mieli tylko 1 cel. Powstrzymać bitwę. nikt nie wiedział jednak że w spokojnej Terrrze, czają się mroczne siły-Orki! Plugawe stwory ukryte przez miliony lat w jaskiniach w 3 ludzkich jeźdźcach ujrzały swą szansę. Korzystając z prastarej magii, zwabili ich w pułapkę, i stworzyli 3 mrocznych władców. Ich cel nie zmienił się jednak. Pod nową postacią jeźdźcy nadal mieli za cel zakończenie wojny. Jedyną różnicą było to, że gdy wojna się zakończy orkowie przejmą władzę. Gdy reszta ras zobaczyła że coś złego stało się z jeźdźcami którzy zwykle nieśli pokój i schronienie, natychmiast zaprzestały walk. Było jednak za późno. Orkowie natychmiast zdobyły wszystkie miasta. Tylko 1 obóz-Obóz zjednoczonych Terrańczyków nadal stawia opór. Twoim zadaniem w tej grze bedzie opowiedzenie się jako cżłowiek, elf lub kobolt, zakończenie wojny i pokonanie sił zła.



2 fabuła. Ostatnia Pieśń
Spoiler:

Dawno dawno temu, w krainie "Epic" doszło do serii zamachów. Sprawcą okazał się zły lord Ultix. Jednak do walki z nim stanęła grupka wojowników tzw. "Pieśniarzy". Posługiwali się oni tajemniczą sztuką walki opartą na wykorzystywaniu 4 kijów o różnej wielkości i grubości przepasanych do pasa. Byli oni bardzo potężni. Ultix jednak się nie poddawał. Wzywając starożytne moce ciemności udało mu się ujarzmić Pieśniarzy, i przejąć rządy w Epicu. Tylko jeden klasztor Pieśni pozostał w krainie. Ukryty głęboko w niedostępnych górach. tam właśnie zaczyna się nasza opowieść. Młody bohater szukając ratunku dla swej rodziny napadnięty został przez Ultixa sługi. Mnisi jednak znaleźli go i zaprowadzili do klasztoru. Okazało się że tylko oni zostali w klasztorze, wszyscy wojownicy polegli w bitwach, i klasztor chylił się ku wykryciu. Bohater trenowany przez mnichów zostaje ostatnim pieśniarzem, a jego celem jest wyzwolenie Epicu.



Jeśli się podoba napisz. Kolejne fabuły dodam jeśli komuś przypadną do gustu
________________________
Uwielbiam batcha :-)
Więc jak ktoś potrzebuje np. Pilota do gry to śmiało pisać do mnie :)
-----------------------------------------------------------Jak mnie obrazisz to:
$scene_GameOver :-)

Aktualny Projekt: End Adventure
Program: Notatnik :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene