Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Wto 12 Lut, 2013 20:25
Nowa gra MMO 2D
Autor Wiadomość
Wodecki 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 22 Gru 2012
Posty: 22
  Wysłany: Nie 23 Gru, 2012 17:24
Nowa gra MMO 2D
Siema!
Przejdę od razu do rzeczy.
Chciałbym zrobić grę MMO na gotowym silniku. Ogarniam go, mogę go spolszczyć, no wszystko mogę, ale jestem sam, a samemu grę robi się naprawdę trudno do tego MMO.
Miałem już kilka projektów, uczestniczyłem w kilku innych, ale wszystko padało ponieważ była mała ilość osób pomagających.
Dlatego poszukuje ekipy która razem ze mną chciała by stworzyć naprawdę fajnego multiplayera po POLSKU!
Każda pomoc się przyda, grafik, designer, pisarz, skrypter... Każdy może pomóc, jeżeli ma chęci i talent. Zarysu gry jeszcze nie mam, ale pomysł siedzi w mojej głowie, nawet kilka.
Chciałbym żeby gra była z udziałem flagowych postaci Nintendo - Mario,Pikachu,Samus,Bowser... mam gdzieś na komputerze postacie jakie miały by być w grze. Chciałbym postacie podzielić na frakcje (dobre,złe), mnóstwo questów i nawiązań do gier (np. quest typu, złap kilka pokemonów albo zbierz ileś monet (jak w mario)).
A może Pokemony? Wyobraźcie sobie, że tworzycie swoją postać, wybieracie startera i idziecie przed siebie – walczycie z kimkolwiek, łapiecie Pokemony, wykonujecie proste questy, a w pewnym momencie musicie zdecydować: "Kim chcę być?". Chcesz być trenerem, breederem, naukowcem, tamerem, leaderem gymu, mistrzem? Co chcesz robić? Wybierz klasę postaci i realizuj swoje marzenie!
Czy to nie jest piękne?:



Załóżmy jednak, że postanowiliśmy zostać trenerem – nazywamy się Red i wyruszyliśmy z Pallet Town. Idziemy na północ, spotykamy kilku znajomych i od tego czasu jesteśmy nierozłączni. Zawsze chodzimy razem, a jako że jeden z naszych znajomych ma zamiar być breederem, to kiedy my tracimy godziny w lesie próbując dorwać jakiegoś rzadkiego Pokemona, on siedzi gdzieś niedaleko i zbiera grzybki na obiad dla nas i naszych potworów. Nabija levele chodząc z nami i szukając składników na odżywki i szampony, żeby futro Pichu naszej koleżanki nadawało się na konkurs piękności. A ona z kolei uczy swojego Pichu stać spokojnie, żeby kolejny kumpel – z aspiracją na fotografa – mógł zrobić sobie portfolio, które wystawi w innym konkursie dla fotografów i rysowników. I nie – to nie jest proste życie, bo przecież siedzenie w trawie, czołganie się i obserwowanie dzikich Pokemonów, żeby tylko złapać dobre ujęcie nie jest wcale takie proste…



Ale to tylko pomysł, pewnie wy wszyscy jakiś ciekawy macie, jestem otwarty na propozycje.
Także zgłaszajcie się wszyscy chętni! Napiszcie co moglibyście robić i zaprezentujcie trochę swojego talentu (np. jakiś pixelart).
Grę zaczniemy robić gdy już będzie jakaś spora ekipa + ciekawy pomysł.
Pozdrawiam :)
________________________

 
 
 
HPfan880 



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Lis 2012
Posty: 32
Skąd: Wołów
Wysłany: Nie 23 Gru, 2012 18:07
Na mnie możesz liczyć, całkiem dobrze piszę fabuły do gier. Myślę że coś z tego będzie. wymyślę coś ciekawego. Zacząłem się ostatnio bawić Eclipse. Nie musisz spolszczać. Na chomiku znalazłem już spolszczone.
________________________
Uwielbiam batcha :-)
Więc jak ktoś potrzebuje np. Pilota do gry to śmiało pisać do mnie :)
-----------------------------------------------------------Jak mnie obrazisz to:
$scene_GameOver :-)

Aktualny Projekt: End Adventure
Program: Notatnik :-)
 
 
Wodecki 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 22 Gru 2012
Posty: 22
Wysłany: Nie 23 Gru, 2012 18:14
O to świetnie tylko że to pewnie nie jest eclipse origins z eventami.
Tak czy siak, na razie jest nas dwóch :))
________________________

 
 
 
makerowiec64 




Preferowany:
RPG Maker 95

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 181
Skąd: się tu wziąłem?
Wysłany: Nie 23 Gru, 2012 18:56
Ja umiem nieźle robić mapki...ale nie jestem zainteresowany tematem...

No chyba że mnie ktoś przekona!
________________________
99 % świrów czyta mój podpis z ręką na myszce.
Nie odchylaj ręki - jest już za późno :haha:

Wiem,to mogłem zrobić w większym rozmiarze.Przypatrz się bardziej!
 
 
 
spartanPAGE 




Pomógł: 12 razy
Dołączył: 07 Gru 2011
Posty: 103
Skąd: Hellada
Wysłany: Nie 23 Gru, 2012 19:45
Jeśli przyda ci się programista C++ lub Delphi, to możesz na mnie liczyć :brawa: . Ew, mogę pomóc przy algorytmach.
________________________


Programowanie jest moją pasją. Programuję w C, C++, C#, Javie i Delphi. Jeśli czegoś porzebujesz (związanego z tymi językami), śmiało możesz pisać na PW.
 
 
Wodecki 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 22 Gru 2012
Posty: 22
Wysłany: Nie 23 Gru, 2012 20:13
Jak narazie najbardziej przyda się grafik do robienia tilestów i postaci.
spartanPAGE, stronę internetową byś potrafił zrobić? :)
________________________

 
 
 
spartanPAGE 




Pomógł: 12 razy
Dołączył: 07 Gru 2011
Posty: 103
Skąd: Hellada
Wysłany: Nie 23 Gru, 2012 20:18
Niestety nie ;-( . Ale mogę Ci na trochę pożyczyć członka mojego zespołu :D Lecz licz się z tym, że mimo iż on ma za zadanie przygotować i zarządzać stroną, to dopiero została mu zlecona nauka, tak więc na chwile obecną - Nie jest w stanie takowej zrobić :-| . Ale jak już wcześniej mówiłem, mogę pomagać w algorytmach. Po prostu ja jestem od gier i aplikacji użytkowych.
________________________


Programowanie jest moją pasją. Programuję w C, C++, C#, Javie i Delphi. Jeśli czegoś porzebujesz (związanego z tymi językami), śmiało możesz pisać na PW.
 
 
The Big Master 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Gru 2012
Posty: 81
Skąd: Masz taki nr. IQ ?
Wysłany: Nie 23 Gru, 2012 20:41
Ja mogę ci pomóc jeszcze nie wiem z czym ponieważ nie jestem za dobry może nieraz ci jakiegoś chara prześle, wiesz jakiś pokemonik bohaterek itp.
________________________
Siema

Gość, Jeżeli ci Pomogłem, możesz mi dać .
_______________________________________________________________
Niestety, padł mi komp z Projektami, więc przez pewien czas niestety nici z Projektów :C
 
 
 
spartanPAGE 




Pomógł: 12 razy
Dołączył: 07 Gru 2011
Posty: 103
Skąd: Hellada
Wysłany: Pon 24 Gru, 2012 22:33
No Wodecki, teraz trochę odzewu z twojej strony by się przydało bo temat usycha i będzie kolejna klapa do kolekcji.
________________________


Programowanie jest moją pasją. Programuję w C, C++, C#, Javie i Delphi. Jeśli czegoś porzebujesz (związanego z tymi językami), śmiało możesz pisać na PW.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene