Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
RPG Maker dla amatorów
Autor Wiadomość
makerowiec64 




Preferowany:
RPG Maker 95

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 181
Skąd: się tu wziąłem?
  Wysłany: Pon 31 Gru, 2012 14:24
RPG Maker dla amatorów
Forum,które na razie powstaje.Nie ma tam czegoś wielkiego na razie,ale (!)
różni się tym,że to strona dla amatorów w RPG Maker VX.
Tak,dla amatorów w RPG Maker VX.
Można tu wysyłać osoby,za które się uważa,że są niedoświadczone w Makerze VX...tam się mogą wykazać.Oto linczek :mrgreen:
http://rpgmakerdlaamatorow.hpu.pl/news.php
Forum jak na razie powstaje,ale myślę że nie jest złe w porównaniu do eRPeGoLANDII (czy jakoś tak)
Ale...wchodzić!
________________________
99 % świrów czyta mój podpis z ręką na myszce.
Nie odchylaj ręki - jest już za późno :haha:

Wiem,to mogłem zrobić w większym rozmiarze.Przypatrz się bardziej!
 
 
 
noruj 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
4 gry

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 121
Wysłany: Pon 31 Gru, 2012 15:27
Po cholerę kolejne forum o makerze? Ultima TAKŻE jest dla amatorów (wgl. kim jest profesjonalista?) Ogarnij się z tymi swoimi pomysłami i myśl więcej.
 
 
cj2 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 261
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 31 Gru, 2012 16:41
Powinieneś wymyślić jeszcze dłuższą nazwę. A poza tym mam opinię jak noruj.
________________________
Porady dla twórców gier
Nie ma śniegu, a zgubiłem normalny avatar :I
 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 31 Gru, 2012 16:43
A ja się w połowie zgodzę z noruj... Ogarnij się z tymi pomysłami...

I nie myśl. :boogie: Jak ja. :mrgreen:
________________________
 
 
 
 
makerowiec64 




Preferowany:
RPG Maker 95

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 181
Skąd: się tu wziąłem?
Wysłany: Pon 31 Gru, 2012 17:18
Cytat:
I nie myśl. Jak ja.

No,przynajmniej to mnie rozbawiło :mrgreen:
Ale cóż,Ultima tak bardzo dla amatorów nie jest według mnie.No bo kto tu lubi kogoś,kto zrobił jakąś grę z np.mapkami pustymi i nie wie dajmy na to...jak wkleić skrypt?To są podstawy,a nie każdy je zna.A jak ktoś znajdzie kogoś,kto się nie zna,to po co zaśmiecać Ultimę?Można go przekierować do tamtej stronki.
________________________
99 % świrów czyta mój podpis z ręką na myszce.
Nie odchylaj ręki - jest już za późno :haha:

Wiem,to mogłem zrobić w większym rozmiarze.Przypatrz się bardziej!
 
 
 
wladcarpglandi 



Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 0
Wysłany: Wto 01 Sty, 2013 01:47
bardzo brzydkie to forum. nie mow ze moje jest brzydkie jak twoje nie jest podobne nawet do ...(nie dooncze).
 
 
Avara 





Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 15 Gru 2010
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 01 Sty, 2013 12:19
wladcarpglandi, lepiej nie kończ -.- Nawet nie zaczynaj zdania, jeśli ma mieć takie domyśle zakończenie. To moje jedyne ostrzeżenie w tym temacie -.- Lepiej opanuj się trochę, a swoje myśli zostaw dla siebie -.-
________________________


Drakensang - przeglądarkowa gra RPG online
Spoiler:

 
 
 
MrCorniszon 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 33 razy
Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 278
Skąd: w nim ta moc ?
Wysłany: Wto 01 Sty, 2013 14:49
Lol, to nawet nie jest forum :->
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Wto 01 Sty, 2013 23:44
Hm... Jak najbardziej popieram takie pomysły, sam kiedyś myślałem nad swoją stroną w której zawarta byłaby cała moja wiedza o rmie i moje produkcje. Jednak co do kolejnego forum.. Też myślałem, ale to nie jest dla mnie :-P
Podoba mi się, że ludzie nadal chcą pomagać innym i tworzą właśnie takie strony, a nawet jak im się to nie udaje na dłuższą metę to i tak warto docenić, że ktoś próbował.
noruj, cj2, wladcarpglandi, MrCorniszon, niezbyt się popisaliście. Człowiek ma prawo próbować robić własne strony o rmie, aby pomóc innym, a to co o tym myślicie nawet jeśli jest przeze mnie w jakimś stopniu zrozumiałe to i tak mogliście sobie darować.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w rozwoju strony :przytul:
________________________

 
 
noruj 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
4 gry

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 121
Wysłany: Sro 02 Sty, 2013 00:45
Człowiek ma prawo tworzyć strony, ale ja nie mam prawa powiedzieć co o tym sądze, zwłaszcza, że sam autor o to prosi.
COOL STORY BRO
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Sro 02 Sty, 2013 07:31
noruj, daj spokój :-> Napisałem, że mogłeś sobie darować, a nie zabroniłem ci wyrazić opinii. Poza tym nie widać, aby autor prosił o komentarze, a jedynie o odwiedzanie strony :roll:
________________________

 
 
wladcarpglandi 



Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 0
Wysłany: Sro 02 Sty, 2013 11:11
Feniks sluchaj moze i sie nie popisalismy ale wejdz tutaj http://www.ultimateam.pl/...p=86529#86529:) zobacz co inny mowia o moim forum :) a zam autor tego tematu mowi ze forum jest brzydkie i nie zacheca do wchodzenia na nie:)(to one:http://www.erpegolandia.cba.pl/index.php )
 
 
X-Tech 



Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 0
Wysłany: Sro 02 Sty, 2013 22:06
Robić strony. Robić konkurencję. O to chodzi. Porządne strony to porządna konkurencja.
Jeśli jednak już robić to zacząć od czegoś pokazać, że coś się potrafi, a nie liczyć, że ktoś przyjdzie I ZROBI za ciebie. Ktoś kto zakłada sajt o rpgmaker powinien być doświadczony i być rpgmakerowym autorytetem ( mieć dużo expa w robieniu gier w rpgmaker i w grach na rpgmaker - przechodzić najlepsze i szukać kolejnych) być zdolnym pisarzem(!) inaczej robi krzywdę sobie i innym. Taka prawda. Wiecie dlaczego ten sajt (ultimateam.pl) jest popularny ? Bo ludzie, którzy go zrobili są makerowym autorytetem dla wielu ludzi chłopaczki...


Jeśli zakładasz sajt, a nie robisz gier w rpgmaker, które się czymś wyróżniają i nie jesteś jakimś znawcą gier na rpgmakera i zapalonym graczem makerowym, który ceni najlepsze gry na rm, a w dodatku nie jesteś dobrym pisarzem to tylko marnujesz swój czas i innych, ale jeśli spełniasz te kryteria to działaj (!) Jeśli nie to daj spokój, bo żenada. Tyle. Już było w historii polskiego makera pełno stron w stylu noob szkoli nooba i wszystkie padły szybciej nim w ogóle zaczęły tańczyć i śpiewać, więc jeśli to ma być TAKA strona. Daj spokój.

Zachęcam wszystkich do robienia stron jeśli znacie się w temacie gier na makera i to uwielbiacie inaczej szkoda czasu, będzie tylko ból i żenada.
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Sro 02 Sty, 2013 22:42
Wyjątkowo popieram X-a.
A co do władcyzadupia... Idź wylewać swoje żale gdzie indziej. To nie temat o tym, jak to twoja strona ani psa, ani wydry nie przypomina.
A co do tej strony..? Przecież to jedno wielkie g... Nie ma nawet logo, na forum nic (nawet działów nie ma :kable: 0 artykułów, 0 linków, 0 newsów (nie liczę domyślnego...), ogólnie rzecz biorąc - usuń to, żeby nie ośmieszać się bardziej.
A, i Fen, mogłeś sobie darować popieranie amatorów, chociaż w tym przypadku. Nie można o tym projekcie powiedzieć niczego dobrego, więc chcąc coś powiedzieć można powiedzieć tylko źle. Nie potrafię znaleźć jednego nawet pozytywu. Więc wybacz, ale
Cytat:
noruj, cj2, wladcarpglandi, MrCorniszon, niezbyt się popisaliście. Człowiek ma prawo próbować robić własne strony o rmie, aby pomóc innym, a to co o tym myślicie nawet jeśli jest przeze mnie w jakimś stopniu zrozumiałe to i tak mogliście sobie darować.

Było IMHO bezzasadne i zbędne. Krytyka władcyzadupia jest zrozumiała, ale reszta wyraziła tylko swoją opinię. A wręcz obiektywną prawdę, stwierdziła fakt, że ta strona przypomina efekt zabawy tresowanej małpy z jakimś sitemakerem.
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
MrCorniszon 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 33 razy
Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 278
Skąd: w nim ta moc ?
Wysłany: Czw 03 Sty, 2013 15:37
Feniks, byłaś na tej stronie ? Jeśli byłaś to raczej trudno nie przyznać mi racji... On reklamuje forum którego nie ma, cała filozofia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene