Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Latarka
Autor Wiadomość
Dash 



Dołączył: 12 Sty 2013
Posty: 6
  Wysłany: Sob 26 Sty, 2013 15:17
Latarka
Witam:P macie moze skrypt latarki, ale taki zeby byly baterie i one w miare grania by sie konczyly i zeby ich HUD ( obrazkowy, sa max 3 baterie i "w nich" widac zuzywanie sie baterii) . Z gory dzieki :P
Sorki za brak Polskich znakow, pisze z VirtualPC i tu kazdy ALT+cos to skrot do wszelakich ustawien:P
Dash
 
 
The Big Master 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Gru 2012
Posty: 81
Skąd: Masz taki nr. IQ ?
Wysłany: Sob 26 Sty, 2013 21:50
Hmm... nie wiem jak takie coś zrobić, ale myślę że można to zrobić bez żadnych tam Skryptów bo tak to sie chyba nie da. Jeżeli masz grafikę głównego herołsa który łazi po mapce<Główny Bohater> to zrób 2 taką samę ale dorzyć przed nim grafikę światłą czyli po prostu jego wiązkę inaczej tego nie umiem wyjaśnić. Potem np aby uruchomić latarkę dajesz w typowych zdarzeniach coś takiego jak równoległe zdarzenie i tam np. Klawisz D został naciśnięty i zmień grafike Bohatera na <Dajesz zmienioną Grafikę> i masz potem dajesz nw. np. coś w stylu Że tam nw zmienna Latarka jest równa 10 <Zmmienną sam byś musiał zrobić i dać coś w stylu że by ją nam dodawało co 1 min. +1 do zmmiennej> i dajesz wyświetl wiadomoć np.Baterie się wyczerpały i dajesz zmień grafikę Bohatera Na normalną. Ale jeżeli by to miało być na Baterię więc byś musiał to zrobić coś w takim stylu że np. gdzieś kupujemy Baterie no np. te 3 i tam w równoległych dajesz ten Warunek że posiada 3 potem że po kliknięciu D zostaną one usunięte tak żeby mógł on to zrobić posiadając tylko i wyłącznie Baterie :) Ehh... wiem że mało co z tego możesz zrozumieć, lepiej jak bym ci demo zrobił ale nie dam rady bo mi się komp walnoł i nie mam RM'a więc sory :/ W demie by wszystko by było lepiej pokazane ;) Ale niestety nie bd :C No nic jeżeli coś z tego z tego zrozumiałeś i ci pomogłęm Daj Pomógł :)
________________________
Siema

Gość, Jeżeli ci Pomogłem, możesz mi dać .
_______________________________________________________________
Niestety, padł mi komp z Projektami, więc przez pewien czas niestety nici z Projektów :C
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene