Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Przyszłość
Autor Wiadomość
YellowKomputer 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 22
Wysłany: Sob 09 Lut, 2013 23:37
Przyszłość
Założę ten temat dla wyobraźni, Chodzi mi o przyszłość.
Jak wy ją sobie wyobrażacie? Ja akurat myślę że będą
latające samochody i dużo nowych rodzajów domów,
myślę że Głównie domy będą z metalu :)

A jak wy sobie wyobrażacie przyszłość?
________________________
Żółty komputer
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Nie 10 Lut, 2013 00:23
Nie pisałbym tego postu, ale kilka czynników wpłynęło na zmianę mojej decyzji. Nieco zebrałem myśli co wybuchło ogromną dawką motywacji twórczej, a w tym poście mam nadzieje udowodnię samemu sobie, że to nie tylko chwilowe uczucie.

Jak wyobrażam sobie przyszłość? Zależy jak daleką, w przypadku jutrzejszego dnia myślę, że nic się nie zmieni. Jeśli chodzi o długie lata to myślę, że będą zdecydowanie nowe modele samochodów - pozwalające na kontrolę za pomocą głosu czyli nic, czego nie było na filmach. Rozbudowana technologia robotyki - począwszy od nieszkodliwych zabawek (tj. dzisiejsze autka dla dzieci) skończywszy na niszczycielskich machinach bojowych które same w sobie mają ładunek wybuchowy o sile atomówki znanej mi chociażby z gry Supreme Commander II. Stworzą także machiny obronne - które będą służyć jak bariera znana mi chociażby z serii Gothic, ale zamiast magicznej bariery będą po prostu tworzyły niezniszczalną ,,tamę" która będzie chroniła ludzkość przed siłami natury - w tym wypadku oceanami. Powstaną także anty-tornada - będą wchłaniać zburzoną siłę wiatru, kiedy ta będzie powyżej bezpiecznej co zabezpieczy nas przed siłą powietrza. Powstaną także budynki z nieznanej nam teraz substancji które będą ,,stalowo" wytrzymywać trzęsienia ziemi, a co powstrzyma ziemię przed rozdzieleniem bądź erupcją? Do tego zostaną wynalezione specjalne minerały dzięki którym ludzie będą wstanie odnawiać kondycję ziemi - co zapobiegnie niebezpiecznym trzęsieniom. Kolejnym wynalazkiem będą kompletne zabezpieczenia przeciwpożarowe w każdym domu i zakątku miasta które zabezpieczą ludzi przed jedną z ich głupot - pożarami, ogniem.
Wynajdą także specjalne pojazdy znane mi chociażby z anime Dragon Ball dzięki którym bezpiecznie i bezproblemowo będzie można latać. W razie jakby miał kiedyś spaść meteoryt zostaną wynalezione roboty, które samoczynnie namierzają owy meteor jeszcze w kosmosie i automatycznie lecą zderzyć się z takim meteorem kompletnie go unicestwiając. Powstanie kilka rodzai takich robotów, które będą działać zależnie od wielkości i siły meteoru. W razie potężnego wybuchu na słońcu powstaną niezwykle potężne generatory energii które będą się wyczerpywały (po jakimś czasie regenerowały same) i tym samych ochraniały ludzi przed utratą prądu. W skrócie powstaną kompletne zabezpieczenia przed naturą - ogień, powietrze, woda, ziemia. Haczyk jednak polega na tym, że coraz więcej ludzi nie zrozumie bycia dojrzałym i nic nie uchroni ich przed własną głupotą. Resztę wyobraźcie sobie sami :roll:
________________________

 
 
YellowKomputer 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 22
Wysłany: Nie 10 Lut, 2013 14:49
A ja myślę że w końcu ultima znajdzie nowych moderatorów, adminów i odnowią forum na coś jeszcze lepszego...
________________________
Żółty komputer
 
 
Yoroiookami 

Omnomnomnom



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Pomógł: 57 razy
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 751
Wysłany: Nie 10 Lut, 2013 14:59
Gupcze! Administracja zrobiła co mogła, to od użytkowników zależy co zrobią z tym co mają. :roll:

A co do tematu, wyobrażam sobie przyszłość jako wielką pustkę...jak w tych filmach o postapokaliptycznym świecie. Budynki będą w ruinach, woda będzie zanieczyszczona, lasy spalone, a ludzie będą zabijać się o resztki żywności. :mrgreen: Taką uroczą przyszłość mam w główce.

A tak na poważnie to temat mnie w ogóle nie interesuje :co: liczy się teraźniejszość.
 
 
cj2 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 261
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie 10 Lut, 2013 15:15
Ja mam parę wizji
1. Apokalipsa, bo tłum się zbuntował na totalną inwigilację
2. Apokalipsa, bo naukowcy coś spieprzyli i np. machina czasu wysłała nam cyborgi-zombie :I
3. Apokalipsa, bo WŚ 3
4. Totalna inwigilacja i kontrola tłumu
5. Totalna inwigilacja
6. Koniec z Ziemią, mieszkamy gdzie indziej
7. Super-hiper-ekstra świat, gdzie nie ma wojen, zła itp. wiadomo jak to prawdopodobne.
________________________
Porady dla twórców gier
Nie ma śniegu, a zgubiłem normalny avatar :I
 
 
Rave 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 348
Skąd: /dev/null
Wysłany: Nie 10 Lut, 2013 17:18
Siódma opcja trochę taka nudna...

//edit: Chociaż gdybym się w takim świecie wychował...
________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
Używasz Windowsa 8? Jesteś łosiem.
Gość is the most intelligent person in the world.
 
 
 
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Nie 10 Lut, 2013 20:18
Idąc w kierunku rozwoju tych wszystkich fotoradarów to pewnie za parę lat wszędzie będą latały scannery z half-life'a i robiły zdjęcia...
Spoiler:


te cosie

________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
Rave 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 348
Skąd: /dev/null
Wysłany: Nie 10 Lut, 2013 20:40
Ja przewiduję, że Yorek wyda Kable II i wreszcie zrobi tak, aby jego sygnaturka nie stała na głowie.

Swoją drogą, ten temat bardziej pasuje do Gier i Zabaw.
________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
Używasz Windowsa 8? Jesteś łosiem.
Gość is the most intelligent person in the world.
 
 
 
Rave 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 348
Skąd: /dev/null
Wysłany: Nie 10 Lut, 2013 21:47
Racja. Zjadło mi jedno I.
________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
Używasz Windowsa 8? Jesteś łosiem.
Gość is the most intelligent person in the world.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene