Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Moje myśli v1 :)
Autor Wiadomość
R.I.P. 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 173
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 04 Kwi, 2013 21:24
Moje myśli v1 :)
Przed przeczytaniem chciałbym powiedzieć że ostatnio zacząłem pisać o różnych sprawach życiowych i jestem Wolontariuszem na rzecz Caritas Polska, i jestem dość ciekaw czy coś sądzicie, o tym co piszę teraz tutaj, bo dopiero pracuję nad swoim piórem i oczekuje jakichś odpowiedzi na to co teraz się znajduje pod spodem, myślę że przeczytają to ludzie którzy naprawdę, lubią czytać.
-------
Według mnie jesteśmy stworzeni do czegoś więcej, niż być tylko pracownikami własnego życia, bóg stworzył nas na podobieństwo, tak abyśmy mogli zobaczyć że naprawdę nie jest łatwo nam wybrać czy jesteśmy osobami godnymi bycia w niebie, chcę on dać nam prawo do wyboru własnego losu, który otacza nas różnie, za każdym błędnym słowem możemy to zmienić, da nam to radę którą powinniśmy wysłuchać i dzięki niej będziemy mogli wiedzieć jak postawić kolejny krok któremu nie jest łatwo tak bardzo podejść w nasze życie.

A czemu ? Ludzie chcą znać odpowiedź na bardzo różne tematy, lecz nie łatwo znaleźć odpowiedź, często możemy zrozumieć to że nigdy nie znajdziemy odpowiedzi takiej jak ktoś się może spodziewać, możemy odwrócić się od tej osoby i wszystkich myśli lecz nie zapomnimy kim była ta osoba i nie możemy zapomnieć też że znaliśmy tą drobną znajomość bo kiedyś, możemy ją spotkać i ona może się zmienić w dość sympatyczną i godną do rozmowy postacią, możemy jej unikać, nikt nikomu nie zabrania życia tak jak oni sobie chcą, według innych nawet nie musimy mieć zbyt dużo pretekstów żeby oznajmić jak to jest żyć w świecie jakim on nas otacza, możemy nasz żywot prowadzić skromnie,dobrze a nawet i sympatycznie, lecz będziemy zawsze mieli pustki którę zostaną w naszej pamięci do końca życia.

Możemy uczyć się na błędach, lecz tak czy inaczej te błędy pozostaną one nie znikną tak jak wszyscy myślą, wszystkie nasze myśli nie znikną w jeden dzień i nie zapomnimy o wszystkich ludziach i formach wypowiedzi o których rozmawialiśmy w danym dniu, jest nam ciężko zapomnieć chwil którę są dla nas bardzo ważnym wydarzeniem życiowym, lecz nie rozumiemy pojęcia czemu te smutne chwile też przeżywamy dość długo? Jak dla mnie mogę powiedzieć że to jest związek z tym że tak naprawdę nie chcemy właśnie zapomnieć o tym złym co nas spotkało, chcemy temu zaradzić i dlatego szukamy odpowiedzi na smutek i ból który odczuwamy, każdy chcę wiedzieć jak najwięcej o swoich chwilach żeby nigdy nie popełnić tego samego, lecz naprawdę nie umiemy z tym sobię poradzić, czasami możemy iść do jakiegoś specjalisty związanego z tą dziedziną, ale nie da to nam skutków takich że zapomnimy o wszystkim, wszystko będziemy pamiętać, nawet i do końca życia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene