Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Czw 19 Lip, 2012 10:05
cabal online
Autor Wiadomość
WoD 




Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 0
Wysłany: Pią 24 Kwi, 2009 20:58
cabal online
Cabal Online to darmowa gra typu MMORPG, stworzona przez firmę ESTsoft. Gra opiera się m.in. na zdobywaniu doświadczenia postaci ("expieniu") oraz zdobywaniu doświadczenia umiejętności ("skillowaniu"). Cechą wyróżniająca Cabal'a spośród innych gier typu MMORPG jest dynamika (duża ilość elementów zręcznościowych) oraz grafika, a zwłaszcza efekty wizualne towarzyszące skillom. Świat gry składa się z wielu map odkrywanych z czasem w trakcie rozgrywki. Do zakupienia na stronie głównej dostępny jest "Cabal Cash" - pieniądze, za które można nabyć specjalne przedmioty niedostępne dla zwykłych graczy, a także wykupić konto premium dające wiele bonusów.

Klasy postaci

W grze dostępnych jest 6 klas postaci:

* Warrior - klasyczny wojownik stawiający głównie na siłę. Korzysta z wielkiego miecza (Great Sword) lub daikatany (typ dwuręcznej katany) oraz najcięższego pancerza (Armour Set, Pancerz).
* Blader - wojownik stawiający na szybkość ataków. Posługuje się dwoma mieczami (Blade, Ostrze) lub dwiema katanami oraz nosi lekki pancerz (Martial Set, Strój Wojenny). Wiele osób grających tą klasą tworzy wersję "heavy": rozkłada statystyki pod Armor sety, przez co znacznie zwiększa się ilość punktów Defense (obrony), jednak kieruje postać w kierunku PvP czyniąc ją słabszą w PvE.
* Wizard - klasyczny mag. Jego wyposażenie to dwa Orby (okrągłe kryształy, od niedawna może też posiadać różdżkę ) zwiększające jego moc magiczną oraz lekki pancerz (Martial Set, Strój Wojenny).
* Force Archer - łucznik wykorzystujący magię do tworzenia pocisków. Posługuje się dwoma kryształami tworzącymi jego łuk

(Crystal, Kryształ), a jako zbroi używa średniego pancerza (Battle Set, Strój Bitewny). Może leczyć innych graczy.

* Force Shielder - wojownik stawiający na obronę. Używa miecza (Blade, Ostrze) i kryształu tworzącego jego tarczę (Crystal, Kryształ). Korzysta z najcięższego pancerza (Armour Set).
* Force Blader - klasa uniwersalna - łączy ataki fizyczne z magicznymi. Walczy za pomocą katany i kamienia skupiającego jego magiczną moc (Orb, zob. Wizard). Używa średniego pancerza (Battle Set, Strój Bitewny). Jest drugą postacią którą łatwo jest zaadaptować pod build "heavy" (w tym przypadku używa oprócz użycia cięższej zbroi, używa Crystala zamiast Orba).

Serwery

Dostępne są na razie 3 (producent gry wspomniał o stworzeniu czwartego):

* Mercury (Merkury)
* Mars (Mars)
* Jupiter (Jowisz)

Serwery niczym się od siebie nie różnią. Na każdej z nich znajdują się kanały (channele), jest ich 5 rodzajów:

* Novice - kanał przeznaczony dla początkujących, jednak jest to tylko miano umowne(podobnie jak typ Trade).
* Trade - kanał przeznaczony na handel między graczami (często, gdy jest pełny jego funkcje obierają kanały nr 2 i 3)
* War - kanał poświęcony głównie walce między graczami i nacjami
* Tierra Gloriosa - kanał poświęcony tylko i wyłącznie wojnom nacji
* Normalny Zielony - kanał, na którym toczy się zwykła gra - wykonywanie zadań, pojedynki itp. Nazywane czasami kanałami PVE (Player vs Environment).
* Normalny Biały - Kanał podobny do Normalnego. Można tu jednak zabijać innych graczy bez uprzedniego wyzwania na pojedynek (tzw. PK - Player Kill). Każde takie zabójstwo skutkuje zmniejszeniem liczby punktów honoru, a także późniejszymi karami (takimi jak niemożliwość rozmowy z NPC, a nawet trafienie na jakiś czas do więzienia). Nazywane są kanałami PVP (Player vs Player) (twórcy gry dążą do zrównoważenia ilości kanałów PVP i PVE)
* Normalny Premium - Kanał taki sam jak normalny. Różnica polega na tym, że mogą z niego korzystać tylko gracze z Premium Account.
________________________
Moja Sygnaturka
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
 
 
XxXAlkadiusXxX 




Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sob 06 Mar, 2010 13:48
Sorka ale gdzie link i chcialem sie dowiedziec czy gra jest przeglondarkowa czy ma wlasnego klienta do pobrania??
________________________
:)
 
 
MomoMarcin3 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 109
Skąd: 11111
Wysłany: Wto 13 Kwi, 2010 21:34
wpisz sobie w goglach cabal, ja wpisałem i wydaje mi się że gra nie będzie taka zła :)
________________________
Gra na ktrórej mi naprawde zależy:
http://www.ultimateam.pl/viewtopic.php?t=2723
 
 
Sprocik 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 60
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 18 Lip, 2010 19:22
No cabal Online to jest dość ładnie graficznie gra podobnie jak Dekaron gram w nią od roku nabiłem kilka lvl'i obecje gram Force Blader na 62 server drugi od gór mars chyba gra podoba mi się wręcz bardzo moja ocena

grafika:9/10
interface:8/10
Kamera:8/10
Sterowanie:10/10

ogółem polecam

P.S po za tą głupią zasadą graczy, że nie można używać de buffa na PvP to jest git
________________________
''Non omnis moriar''
''Cogito ergo sum''

Spoiler:



^^ New animation by me� ^^

 
 
 
Parampam 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 15
Wysłany: Czw 14 Paź, 2010 09:04
Wygląda nieźle
________________________
Wejdź tutaj ale jaja!
http://www.youtube.com/watch?v=tI4nVNAT-KE
oczywiście chodzi o to, że śmieszne.
 
 
postrach1992 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 20
Skąd: Ee... zapomniałem
Wysłany: Wto 16 Lis, 2010 10:02
Grałem kiedyś miałem 20 lv
________________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene