Warning: include(/home/ayene/public_html/ultimateam.pl/cache/board_config.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/ayene/public_html/ultimateam.pl/common.php on line 250 Warning: include(./cache/board_config.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/ayene/public_html/ultimateam.pl/common.php on line 250 Warning: include(): Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/ayene/public_html/ultimateam.pl/common.php on line 250 :: View topic - Podanie o zmianę nicku
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row

Previous topic «» Next topic
Podanie o zmiane nicku
Author Message
Vrona

Preferowany:
RPG Maker VXAce

Posted: [ !!! ]
[b]Aktualny nick:[/b]gwrona1
[b]Przyszły nick:[/b]Vrona

[b]Uzasadnienie:[/b]Mój aktualny nick jest jakby pospolity.W szkole grupka niedorozwiniętych umysłowo (napisałem tak,bo to było by brzydko nazywać ich debilami) nazywała mnie Wrona,podedytowałem trochę to przezwisko i wyszedł fajny efekt.Pod tym nickiem najczęściej przedstawiam się na innych forach.

Jeżeli odrzucicie moje podanie,to chociaż napiszcie dlaczego,w końcu nie odrzuca się podania "bo tak". ;-)

[size=9][ [i]Komentarz dodany przez: [b]Lartarin[/b]: Sro 09 Lis, 2011 19:11[/i] ][/size]
[size=9][color=violet]Urzekła mnie twoja historia ^^[/color][/size]

DeathFuj

Preferowany:
RPG Maker VX

Aktualny nick:DeathFuj
Przyszły nick:Razor
Krótkie uzasadnienie: Moja nowa ksywa w szkole:) a tak pozatym ten nick juz mi sie znudzil^^

[size=9][ [i]Komentarz dodany przez: [b]Ayene[/b]: Pon 14 Lis, 2011 17:33[/i] ][/size]
[size=9][color=red][b]Odrzucone![/b][/color][/size]

Valdali

Preferowany:
RPG Maker VXAce

Ranga RM:
1 gra

[b]Aktualny nick:[/b] EvilIllidan
[b]Przyszły nick:[/b] Valdali
[b]Uzasadnienie:[/b]
EvilIllidan to nick, który używałem jako wielki fan Warcrafta [skłamię mówiąc że nim już nie jestem] ale teraz trochę bardziej fascynuje mnie świat wampirów i wilkołaków a Valdali to nazwa rasy stworzonej prze zemnie na potrzeby mojej gry [i mi się podoba. myślę, że jest 'twórcza' :mrgreen: ]
Aaaa i jeszcze:
[spoiler]Nick można zmieniać trzy razy!
Ja proszę o zmiane dopiero drugi :-P [/spoiler]

ToXic

Preferowany:
RPG Maker VX

Aktualny nick : ja
Przyszły nick : ToXic
Krótkie uzasadnienie : mój obecny nick jest głupi , myślałem że nie będę często wchodził na tą
stronę dla tego go dałem a ToXic chce mieć bo to mój nick na forach i w grach

Ogr78

Preferowany:
RPG Maker VX

Aktualny nick: Ogr78

Przyszly nick: Ogr

Uszasadzenie: Numerki to cos nie dla mnie i troche lubie jak pisza Ogr.

[size=9][ [i]Komentarz dodany przez: [b]Lartarin[/b]: Pon 14 Lis, 2011 22:26[/i] ][/size]
[color=violet]Odrzucone :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:[/color]

Gordon

Preferowany:
RPG Maker VX

Aktualny nick: kernelly

Proponowany nick: Gordon

Uzasadnienie: Eeh.. kernelly to nie mój nick. Właściwie ja go przeedytowałem, bo moje własne nicki były zajęte ( :-| ) i chciałbym zmienić na mój nowy. Tak, jestem fanem Half-life'a, mam wszystkie części i episody :-P Ale proszę o zmianę niku, bo niechcę się pod kogoś podszywać...

cj2

Preferowany:
RPG Maker VXAce

Ranga RM:
1 gra

Aktualny nick: jajco2
Przyszły nick: cj2
Krótkie uzasadnienie: Po co mi nick który wymyśliłem w chwilę i który mi się nie podoba? Teraz używam nicków cj2 lub GT_NETR, więc proszę aby tutaj mi zmieniono nick na cj2 tak jak prosiłem kiedyś...
Zrobiłem nawet obrazek!
[spoiler][img]http://img442.imageshack.us/img442/5507/23902716.png[/img][/spoiler]
Prosiłbym bardzo Adminów, żeby mi zmienili nick. Przywiązałem się teraz do nowego.
What's the meaning of live? ^@^: Podobno 42, ale nie jestem pewien.

Redron

Preferowany:
RPG Maker VX

Stary nick: Redron

Przyszły nick:Redranin i proszę o usunięcie starego konta Redranin i Redran nie tego nowego co tera mam ;-)

[size=9][ [i]Komentarz dodany przez: [b]Ayene[/b]: Nie 27 Lis, 2011 18:05[/i] ][/size]
[b][size=9][color=red]Podanie odrzucone![/color][/size][/b]

Danbo

Preferowany:
RPG Maker XP

Obecny Nick: Danbo

Przyszły Nick: Yuri

Uzasadnienie: Danbo używałem kiedyś i już mi się znudził, a poza tym Yuri to nazwa bohatera w grze.

[size=9][ [i]Komentarz dodany przez: [b]Lartarin[/b]: Nie 27 Lis, 2011 18:53[/i] ][/size]
[color=violet][size=9]Prośba odrzucona![/size][/color]

Kable

Preferowany:
RPG Maker VX

Obecny Nick: Kable
Przyszły Nick: Bardock18

Uzasadnienie: Jako, że minął już 4 rok od kiedy jestem na forum, chciałbym wrócić do pierwszego nicku jaki posiadałem rejestrując się tutaj :) i zachować go, kiedy już w przyszłości nie będę miał czasu by poświęcić parę chwil i czas dla forum, więc chciałbym zostać zapamiętany tak jak tu się zjawiłem :)

Ender

Preferowany:
RPG Maker VX

Aktualny nick: HBreSH
Przyszły nick: Ender
Uszasadzenie: Ender to mój nick wszędzie :D

EDIT:
Chcę nowy nick :-D
Aktualny nick: Ender
Przyszły nick SejtesPL
Uszasadzenie: Mój kanał YT ma taką nazwę :-D

LordVitas

Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

Aktualny nick: Vitas
Przyszły nick: LordVitas
Krótkie uzasadnienie:
No poniewarz się tak na YT zwę a LordVitas bardziej mi się podoba niż taki ''Vitas''
Pozatym zaczynam się tak logować niemalże wszędzie gdyż poprostu na niektórych stronach
Vitasów to jest setki a wygodniej tak bez numerku.

Kable

Preferowany:
RPG Maker VX

Obecny Nick: Bardock18
Przyszły Nick: Kable

Uzasadnienie: Tak tak, wiem wiem że myślicie ( cholera... Znów on, znowu Ty, nie przesadzasz?!) Ale Drodzy Radni , Drodzy Nasi Mili Bogowie (Klęka na klęczkach z Kocimi oczami ) ja Bowiem, przemawiam w Głosie ludu :I Jako iż nikomu nie pasuje mój nick kochany, przecudowny. ( ale nie, hejting jest i musi być ), każdy wymooga ode mnie mego Nicku "Kable", aż mi w moim "Kabelkowym Serduszku" pojawia się łezka rozpaczy i tęsknoty, za tym też nickiem, prosił bym o jego przywrócenie, stwierdzam, że jednak w tamtym nicku mam lepszą przychylność (moja głupota działa 300 razy raźniej i lepiej) i bardziej mi tam pasuje do "Konradowania" Mniemanej publiczności jak na tym, że Forum ^ ^ ( Jest To bowiem moja ostatnia i też ostateczna dożywotnia zmiana )
Proszę o przychylność bogów!

Buziioook :cmok:

MrCorniszon

Preferowany:
RPG Maker VX

Aktualny Nick: Kornel98
Przyszły Nick: MrCorniszon
Krótkie uzasadnienie: Bo tak teraz nazywam się w większości gier/na yt i innych stronach.

[size=9][ [i]Komentarz dodany przez: [b]Ayene[/b]: Pią 04 Maj, 2012 16:32[/i] ][/size]
[size=9][color=green][b]Accepted![/b][/color][/size]

Kozaczek

Preferowany:
RPG Maker VX

Aktualny nick:Raf18
Przyszły nick: Kozaczek
Krótkie uzasadnienie: taki nick mam we wszystkich grach i na yt

[size=9][ [i]Komentarz dodany przez: [b]Ayene[/b]: Pią 04 Maj, 2012 16:31[/i] ][/size]

Aesen

Preferowany:
RPG Maker VX

Aktualny nick: blis3
Przyszły Nick: Aesen

Powód: blis3 brzmi beznadziejnie.

[size=9][ [i]Komentarz dodany przez: [b]Ayene[/b]: Pią 04 Maj, 2012 16:30[/i] ][/size]
[color=green][size=9][b]Accepted![/b][/size][/color]

Rahim

Preferowany:
RPG Maker 2003

Zmiana
Aktualny nick: Rahim
Przyszły nick: Axel
Krótkie uzasadnienie: na innych forach użytkuje pod tym nickiem i chciał bym też tutaj.
Dziękuję

[size=9][ [i]Komentarz dodany przez: [b]Ayene[/b]: Pią 04 Maj, 2012 16:29[/i] ][/size]
[b][size=9][color=red]Podanie odrzucone! Nick jest już zajęty![/color][/size][/b]

Abercjusz

Preferowany:
RPG Maker XP

Obecny nick:Nikodem01
Nowy nick :Abercjusz
Uzasadnienie :Abercjusz brzmi dużo ładniej, poza tym to imię jednego z bohaterów mojej gry.

[size=9][ [i]Komentarz dodany przez: [b]Ayene[/b]: Pią 04 Maj, 2012 16:31[/i] ][/size]

anemone

Preferowany:
RPG Maker XP

Aktualny nick: Anemone
Przyszły Nick: Anemonexx

Powód: A no ... Znudziło mi się :-)

[size=9][ [i]Komentarz dodany przez: [b]Seivoth[/b]: Wto 29 Maj, 2012 15:22[/i] ][/size]
[color=red][size=9]Odrzucone![/size][/color]

Diablo

Preferowany:
RPG Maker VX

Obecny nick: Doom
Pozadany nick: Diablo
Powody:
1. Na innych forumach mam taki nick.
2. Jestem zawzietym fanen Diablo (szczegolnie Diablo 2 + LoD)
3. To moja druga prosba wiec jesli uznacie zostanie mi jeszcze jedna

[size=9][ [i]Komentarz dodany przez: [b]Seivoth[/b]: Sob 02 Cze, 2012 11:52[/i] ][/size]
[color=green][size=9][b]Accepted[/b][/size][/color]

CrasheR

Aktualnynick: CrasheR
Przyszłynick:
RoxaS
Krótkieuzasadnienie:
CrasheR to nick, który został przeze mnie pierwszy raz użyty na tym forum i wiąże sie z nim wiele ciekawych wspomnień jednakże jest kilka osób, które źle wspominają ten nick (nie chodzi mi tu o osoby z forum, choć moze i tutaj znajdą sie takowe.) Reasumując od pewnego czasu staram sie juz nie stosować tego nicku na żadnych stronach, forach, portalach, gdyz wiążą sie z nim złe wspomnienia ^^

Dodatkowo Roxas to moja ulubiona postać z serii Kingdom Hearts.

[size=9][ [i]Komentarz dodany przez: [b]Seivoth[/b]: Pią 08 Cze, 2012 15:44[/i] ][/size]
[b][size=9][color=green]Accepted[/color][/size][/b]

RalofTemerczyk

Preferowany:
RPG Maker VX

Aktualny nick: wiedzminmiki
Przyszły nick: Dovakhin
Uzasadnienie: Jestem fanem Skyrima... to chyba tyle.

[size=9][ [i]Komentarz dodany przez: [b]Seivoth[/b]: Sob 09 Cze, 2012 13:59[/i] ][/size]
[b][size=9][color=red]Odrzucone![/color][/size][/b]

XTonyPL

Preferowany:
RPG Maker VX

Aktualny nick: DaViPL
Przyszły nick: XTonyPL
Krótkie uzasadnienie: Ponieważ nie wiem czego ale każdy mówi do mnie Tony,każdy kiedyś musi zmienić nick to Oczywiste... w sumie XTonyPL bardziej mi się podoba.

[size=9][ [i]Komentarz dodany przez: [b]Seivoth[/b]: Wto 12 Cze, 2012 10:36[/i] ][/size]
[size=9][color=green][b]Accepted[/b][/color][/size]

2012PL

Preferowany:
RPG Maker VX

Mój nick: 2012PL

nowy nick: DaRk

Dlaczego: bardziej lubię DaRk niż 2012PL
Oraz ten nick mam wszędzie.

[size=9][ [i]Komentarz dodany przez: [b]Seivoth[/b]: Nie 24 Cze, 2012 18:33[/i] ][/size]
[color=red][size=9][b]Odrzucone![/b][/size][/color]

Konfundus

Preferowany:
RPG Maker VX

Aktualny nick: Konfundus
Przyszły nick:
TazenOfBlood
Krótkie uzasadnienie: Chcę zmienić nick, gdyż wymyśliłem nowy, a pozatym, Konfundus nie jest już przeze mnie używane, więc bym bardzo prosił.

[size=9][ [i]Komentarz dodany przez: [b]Seivoth[/b]: Nie 24 Cze, 2012 18:33[/i] ][/size]
[size=9][color=red][b]Odrzucone![/b][/color][/size]

[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: