Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Ayene
Sro 09 Lut, 2011 07:43
Mój pierwszy projekt ;)
Autor Wiadomość
Deegi 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 29
Wysłany: Czw 19 Lis, 2009 18:52
Mój pierwszy projekt ;)
J/w. Tworzę go od około miesiąca.

Spoiler:




































Proszę o opinię i sugestie ;)
(w niektórych pomieszczeniach można dostrzec deszcz. mam z nim małe problemy ;p)
 
 
 
Azsak von Triger 




Preferowany:
RPG Maker VX

Ranga RM:
1 gra

Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 48
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 19 Lis, 2009 21:58
O japierdziele stary ,ty chyba nie masz co robić co :-D :!: :!: :!: :!:
No dobra no to jadę ,na pierwszym screenie ,nie podoba mi się napis ,ale reszta nie jest zła :-) ,na drugim za to nie podobają mi się te trawy tak jakoś wszystkie co jakąś odległość posadzone i mógłbyś jakoś bardziej urozmaicić to może kwiatek tam lub doniczka z kwiatkiem ,ale domki mi się nawet podobają :-) ,no dobra do trzeciego nie mam jakoś zarzuceń ,ale coś mi nie pasuje , dobra jadę dalej ;-) ,czwarty jest w miarę dobry ,ale też mógłbyś urozmaicić teren bo trochę pusto na tej zwykłej trawie ,pododawaj kwiatki ,drzewa lub krzaki ,a co hotelu to nawet spoko :-) ,no to piąty jest nawet fajny ,ale znów brakuje urozmaicenia terenu :-) ,w szóstym to samo co do piątego :-D ,do siódmego to co poprzednio :-D ,w ósmym już lepiej ,ale może być jeszcze lepiej ,więc urozmaicaj teren :-) ,
w dziewiątym nic ci nie zarzucę ,bo nawet mi się podoba :-) ,do tego cmentarzyska na dziesiątym nic nie mam ,ale ta dziura w glebie mi się nie podoba :-) ,do jedenastego ci się nie przyczepię ,bo nie wygląda źle(Masz ABS :?: ) :-D ,dwunasty nawet nie jest zły :-) ,
przyglądając się trzynastemu...fortepian można odsunąć :-) hmmmm....ciekawe ,co do czternastego nie mam zastrzeżeń ,tylko może ogień dodać do pieca :-) ,no to czas na piętnasty ,mi się nawet podoba :-) ,na szesnastym wszystko ładnie ,ale ja bym tam w dolnym lewym rogu dodał z dwa lub trzy kwiatki ,zależy jak by pasowało :-) , w screenie siedemnastym wszystko jest ok :-) ,w osiemnastym razi mnie ta mała fontanna ,a reszta może być :-) ,w dziewiętnastym ,znów brak urozmaiceń terenu :-) ,co do dwudziestego ,to nie podobają mi się te cienie, ale rób jak uważasz najlepiej :-) ,w dwudziestym pierwszym jest dobrze i tak samo na dwudziestym drugim oraz dwudziestym trzecim :-) .
No dobra dwudziesty czwarty też nie jest zły ,tak samo 25(znudziło mi się słownie :-D ) ,oraz 26 ,27 Hahaha koniec dobrej passy ,bo w 28 screenie jakoś mało tych książek i dużo wolnej przestrzeni :-) ,i na 29 jest przemieszczanie przedmiotów :-) ,screen 30 jest ciekawy :-D ,jak się domyślam to te postacie broniące skrzynek to są żywioły ,a w tych skrzynkach są klucze otwierające drzwi :-) ,co do 31 nic nie mam :-) ,w 32 drugim powinieneś bardziej urozmaicić :-) ,33 urozmaić trochę i tego drzewa pociętego nie masz kawałka :-) ,34 jest nawet dobry ,i nareszcie ostatni do ,którego nie mam zarzutów :-) .
Ogólnie oceniam twoje screeny na 4/6 :-) .
Według mnie powinieneś bardziej urozmaicać mapki :-) .
Powodzenia w robieniu gry :-) .
 
 
 
Deegi 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 29
Wysłany: Czw 19 Lis, 2009 22:41
Co do rozkopanego grobu na którymś z pierwszych screenów, to wejście do tej dziury przenosi cię do komnaty widocznej an kolejnym screenie. Teraz nieco to rozwinąłem tak że na początku jest tylko małe pęknięcie, i dopiero po naciśnięciu spacji przy nim, otwiera się w/w dziura którą można zejść na dół.
 
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Pią 20 Lis, 2009 10:32
A mnie się Twoje mapki bardzo podobają i nie mam do nich zastrzeżeń - hehe dobry pomysł z planem rozbudowy ;-) (u mnie w projekcie są tylko makiety miast w muzeum). Mapy są wystarczająco dopracowane. Nie zgadzam się z Karsznickusem, mapki nie potrzebują upiększenia - nie na każdym podłożu znajdziesz kwiatki... szczególnie w lesie... nie rosną sobie pojedynczo ;-) I czemu w każdym piecu musi być ogień?

Twoje mapki oceniam na piątkę. Widać w nich określony styl, który mi przypadł do gustu ;-)

PS. Przepraszam, mam jednak małe zastrzeżenie :-P Studnia po środku skrzyżowania?! :shock:
________________________


 
 
 
Lartarin 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 233
Skąd: Ergard
Wysłany: Pią 20 Lis, 2009 10:44
Aloha!
Parę słów do mikrofonu :lartarin:
Ofkors, twoje mapki są specyficzne. Jako dyplomowany psycholog, (to taki gość co holuje psy :mrgreen: ) poprzez wgląd na twoje mapki, stwierdzam że jesteś skromną osobą ;-) .
Mapy nie są przesycone niepotrzebnymi elementami, więc jest okej!
Co tu więcej pisać? Oby gra była wciągająca, a będzie dobrze.

4,5/6 :lartarin:
________________________

 
 
 
Azsak von Triger 




Preferowany:
RPG Maker VX

Ranga RM:
1 gra

Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 48
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią 20 Lis, 2009 22:32
Jak tam chcesz ,ale według mnie im bardziej realniejsza gra tym lepsza ,czyli jak wchodzę do lasu(a mam przed samym domem :-) ) to nie widzę samych a drzew i trawy ,a miliardy różnych elementów takich jak grzyby,różne kwiatki,liście, jagody krzewy ,zwierzęta(np.wiewiórki ,ptaszki) :-) .No dobra w mieście nie musi być tak ,ale jednak też jest dużo elementów :-) . Ogólnie to jego mapki są dobre.Ja tylko napisałem co mi nie pasowało :-) .
 
 
 
Sarc 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 13
Wysłany: Nie 29 Lis, 2009 14:20
Pierwszy screen jest zerżnięty z pewnego prywatnego serwera Tibii, kto grał ten wie o co chodzi. A co do mapek to nie mam zastrzeżeń, tylko są trochę nie dopracowane.

Nie obraź się ale te mapki są takie puste :-/ . Zadbaj o detale i powinno być wszystko ok.
4/6
________________________
 
 
Deegi 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 29
Wysłany: Wto 15 Gru, 2009 21:30
Ok mój projekt się nieco rozwinął.

Spoiler:

Na początek nowa oprawa menu głównego:


Stworzyłem też 2 nowe krainy. Wg mnie mapki są już nieco bardziej zapełnione ale wciąż tworzę je w trochę chaotyczny sposób:
Fromgrod - kraj lodu






Kushima - kraj w stylu azjatyckim:

(kryjówka ninja :O )

 
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Czw 17 Gru, 2009 08:12
Obrazek tytułowy jest - jakby to napisać - super :-> Hehe ciekawy klimacik. Co do mapek... najbardziej podobają mi się te z Kushimy, lecz widziałabym na nich akcent drzewek wiśni :-P Żart ;-)

Mam tylko niewielkie zastrzeżenie do wodospadu :-) Na górze też powinna być animacja lecącej wody...

Na zakończenie dodam... nie dostrzegam chaosu na Twoich mapkach... na szczęście. I nie 'słuchaj' co kto 'mówi', dostrzegalne są na nich różne elementy, przez co widać, że starasz się tchnąć w nie życie. Pozdrawiam :->
________________________


 
 
 
Azsak von Triger 




Preferowany:
RPG Maker VX

Ranga RM:
1 gra

Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 48
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 17 Gru, 2009 22:56
Ciekawe kim jest ten ktoś :-D :?: Tym razem mi się jakoś wszystko podoba :-) ,tylko brakuje ten animacji wody u góry jak spływa.
 
 
 
KillYou 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 49
Skąd: Wolsztyn
Wysłany: Sob 23 Sty, 2010 19:08
Bardzo ładne screeny. Szczególnie podoba mi się ten most :)
________________________
Pozdrawiam, bo nie chcę zawsze pisać powyżej - KillYou
PS Jeżeli nie rozumiesz (pomoc) co jest napisane powyżej, to wrzucę screeny :)
The Elect
Twórca: KillYou
Pomocnicy Pr0mes, Spino333, Janus, Kacperer
============================================================

============================================================
Tekst Podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków:500

Drogi użytkowniku, jeżeli czytasz te napisy to wejdź w moją galerię!
http://www.ultimateam.pl/...p?p=19178#19178

^_^
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene