Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Ayene
Sro 09 Lut, 2011 07:43
Pare screenów odemnie...
Autor Wiadomość
Inverse 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 11
Wysłany: Wto 19 Sty, 2010 21:56
Pare screenów odemnie...
Mam nadzieje ,że będą się podobały... To screeny z mojego małego projektu ;P Narazie są to stadia początkowe tak ,że mała różnorodność ;P
Spoiler:














Ostatnio zmieniony przez cNN Sro 17 Lut, 2010 18:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kable 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 116
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 19 Sty, 2010 23:07
Jeżeli to naprawde twój projekt to wygląda świetnie ;p i mam prośbe czy byś wysłał mi te Tilsety na PW :P
 
 
Inverse 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 11
Wysłany: Sro 20 Sty, 2010 09:07
Tak to mój projekt :D Może wygląda świetnie dlatego ,że... Robie go już... 3 dni a mam dopiero pierwszą wioskę, pare skryptów itp. ;P

Co do tilesetów ;P Nie bardzo wiem jakie chcesz ;P Dlatego ,że jedyny nowy tileset jakiego używam to lekko zmodyfikowany "Post Port In" <Zdaje się 14> :D To jest ten tileset z różowymi ścianami itp. (chciałem żeby domek Naomi miał taki... specyficzny, lekko dziewczęcy charakter ;P)

Reszta tilesetów to orginalne tilesety z RTP RMXP ;P Mogę nawet podać nazwy jeśli chcesz ;)

[ Dodano: Sro 20 Sty, 2010 09:10 ]
Ale teraz patrze ,że preferowanym przez Ciebie RPG Makerem jest RPG VX ;P
 
 
 
Ozzma 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 88
Skąd: Stumilowy Las
Wysłany: Sro 20 Sty, 2010 13:05
Wioska wygląda zabójczo :jupi: Rzeczywiście XP ma możliwości. Pomieszczenia też są na wysokim poziomie, tylko nie wiem czy te latarnie pasują do wioski :-P
________________________
 
 
Inverse 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 11
Wysłany: Sro 20 Sty, 2010 13:19
Dziękuje za komentarz :DD Co do latarni - były w tym samym tilesecie i chyba faktycznie troche nie pasują ale... irytuje mnie mała ilość "różnorodnych" obiektów ;P Brakuje mi tam np. ławek czy czegoś takiego... a jakbym dokleił do tego tilesetu i potem importnął to bym musiał od nowa "kolizję" wprowadzać (nie wchodzenei w obiekty, przesłanianie danych obiektów itp.) a byłem troszkę za leniwy xD
________________________

 
 
 
Ozzma 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 88
Skąd: Stumilowy Las
Wysłany: Sro 20 Sty, 2010 13:59
Rozumiem Ciebie bo mi tez by sie nie chciało. Ale zawsze możesz zmienić wioskę w miasteczko dodając np. drogę kamienną a nie ścieżkę i wtedy już latarnie według mnie by pasowaly :P
________________________
 
 
cNN 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 43
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: Sro 20 Sty, 2010 13:59
Witojcie

Inverse, patrząc na twoje screeny pomyślałem czy nie przerzucić się na XP'ka :-) To jest zarąbiste, mapki są fajne, lecz tak jak to Ozzma napisała, latarnie nie pasują ;-) , a i na niektórych screenach jest zbyt nawalone tak jak to na jednym z pierwszych screenów, cały pokój jest z szafek :-o chyba że to biblioteka :-)

pzdr
________________________
"Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż być kochanym za to, kim się nie jest." - Kurt Cobain

 
 
Inverse 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 11
Wysłany: Sro 20 Sty, 2010 14:04
No więc jesli chodzi o te szafki ;P To jest celowy zabieg;P Jest do dom "Małgorzaty" :P Postaci wzorowanej na mojej pani od polskiego xD która stwierdziła ,że każdy porządny człowiek powinien mieć właśnie taką bibliotekę w domu ;P

Z tymi latarniami pomyślę :D ew. dodam ławeczk i jakieś tam a latarnie zostawie ;P mnie tam osobiście nie rażą :P
________________________

 
 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 20 Sty, 2010 16:36
Mapki świetne, tylko jedno pomieszczenie mnie przeraziło: to tam gdzie sufit/ściana zasłania książki, kwiatki, itp. Biorę z tych screenów przykład do robienia ścian, bo zawsze pod tym czarnym dawałem ścianę a teraz wiem że dobrze by było gdybym ją usunął, aczykolwiek może zostawię.
________________________
 
 
 
 
Inverse 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 11
Wysłany: Sro 20 Sty, 2010 16:57
Mówisz o mapce 9 ? ;P To celowy zabieg ;P Mi nie przeszkadza a uważam ,że tak wygląda ciekawiej i mapka jest inna ;P Staram się żeby każda mapka <chociaż w obrębie jednej wioski> była inna :D
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Edit
Jak tylko przyjdą mi nowe pomysły i będą nowe mapki to umieszczę :P
 
 
 
Kable 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 116
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sro 20 Sty, 2010 19:06
Aha to z XP hmm chyba się na niego przerzucę bo widzę w nim mam więcej możliwości na zrobienie tego co chce niż w VX
 
 
KillYou 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 49
Skąd: Wolsztyn
Wysłany: Sro 20 Sty, 2010 20:30
Screeny bardzo ładne, ale to chyba są z Xp-ka
________________________
Pozdrawiam, bo nie chcę zawsze pisać powyżej - KillYou
PS Jeżeli nie rozumiesz (pomoc) co jest napisane powyżej, to wrzucę screeny :)
The Elect
Twórca: KillYou
Pomocnicy Pr0mes, Spino333, Janus, Kacperer
============================================================

============================================================
Tekst Podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków:500

Drogi użytkowniku, jeżeli czytasz te napisy to wejdź w moją galerię!
http://www.ultimateam.pl/...p?p=19178#19178

^_^
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Sro 20 Sty, 2010 22:17
Hehehe, widzę błędy :zla: na 10 screenie w pokoju z babcią, na małym stoliczku zmieścił się i imbryk i filiżanka :-P Trochę tam tego za dużo...

A tak na poważnie. Twoje mapki są bardzo ładne. Oceniając je w skali 1-10 dałabym solidną 9, a to tylko dlatego, że okna w pomieszczeniach są zaraz przy ścianach działowych... zazwyczaj okna są na środku, ale mogę się mylić ;-)
________________________


 
 
 
Kable 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 116
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sro 20 Sty, 2010 23:12
Inverse, Tak czy owak moją prośbą jest czy mógłbyś mi wysłać wszystkie Twoje Tillsety na PW :) Oczywiście jeżeli chcesz. wcale nie zmuszam .
 
 
Inverse 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 11
Wysłany: Sro 20 Sty, 2010 23:16
Vaizardzie :P Sam nie wiem ;P Za nazwanie moich rozmów na sb spamem ? :P Musze się poważnie zastanowić ;P A tak serio ;P Nie wiem czy jak używasz VX to czy na cokolwiek Ci się nadadzą... A dwa jeśli byś przechodził na XP to to są wszystkie tilesety standartowe za wyjątkiem tego różowego domku ;P Także odpisz mi czy dalej chcesz ;P jak tak to wyślę Ci :P Pozdrawiam :D /offtop off ;P
________________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene