Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Ayene
Pon 02 Maj, 2011 09:11
Wrota Arkany (pełna wersja)
Autor Wiadomość
Tenac666 




Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 49
Wysłany: Sob 16 Lip, 2011 00:11
Powiem tak... gra się super .. muzyka , ludzie i ten cały klimat super
Ale czemu musi to tak zajeżdżać Wiedźminem... szczególnie początek strasznie zajechał II częścią.. no i potwory takie jak Utopce..nie mówię gra się świetnie ale mnie osobiście razi ten typ rozstawienia , nazwy przedmiotów i muzyka strasznie to przypomina wiedźmina !
Czyli jest super ! od strony technicznej po prostu miód malina... Powodzenia w dalszych pojektach
 
 
Ekhart 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 7
Skąd: Waterford, IE
Wysłany: Sob 16 Lip, 2011 00:29
Daniel napisał/a:
Powiem tak... gra się super .. muzyka , ludzie i ten cały klimat super
Ale czemu musi to tak zajeżdżać Wiedźminem... szczególnie początek strasznie zajechał II częścią.. no i potwory takie jak Utopce..nie mówię gra się świetnie ale mnie osobiście razi ten typ rozstawienia , nazwy przedmiotów i muzyka strasznie to przypomina wiedźmina !
Czyli jest super ! od strony technicznej po prostu miód malina... Powodzenia w dalszych pojektach

Zastanawiam się tylko jak początek WA mógł zajechać grą, która wyszła ile, dwa lata później?Oo
 
 
Tenac666 




Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 49
Wysłany: Sob 16 Lip, 2011 02:22
Nie wiem ile czasu temu wyszły Wrota Arkany II mówię że mi przypomina i "MI" bo to tylko moja wypowiedź to się osobiście gryzie.. czytając to forum co raz bardziej dochodzę do wniosku że czego nie napiszesz to źle bo zaraz Ciebie ktoś będzie próbował "zgasić" nie wiem co to ma oznaczać kompleksy ? Powtarzam ,to tylko moje zdanie. Chodzi mi o początek z wrakami statku nie było tego w Wiedźminie II ? Podobne nazwy przedmiotów i sam klimat nie mowie że to źle albo posądzam o plagiat jednak mi się to osobiście gryzie.. Gra nie trafi do wszystkich innym się spodoba innym nie
 
 
Ekhart 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 7
Skąd: Waterford, IE
Wysłany: Sob 16 Lip, 2011 07:59
Daniel napisał/a:
Nie wiem ile czasu temu wyszły Wrota Arkany II mówię że mi przypomina i "MI" bo to tylko moja wypowiedź to się osobiście gryzie.. czytając to forum co raz bardziej dochodzę do wniosku że czego nie napiszesz to źle bo zaraz Ciebie ktoś będzie próbował "zgasić" nie wiem co to ma oznaczać kompleksy ? Powtarzam ,to tylko moje zdanie. Chodzi mi o początek z wrakami statku nie było tego w Wiedźminie II ? Podobne nazwy przedmiotów i sam klimat nie mowie że to źle albo posądzam o plagiat jednak mi się to osobiście gryzie.. Gra nie trafi do wszystkich innym się spodoba innym nie

Ja też nie osądzam o plagiat, ani nie krytykuję. Nie wiem, co było w wiedźminie, bo obie części gry są nudne i bez klimatu, a nazwy przedmiotów ogólnie są podobne w większości gier fantasy.
 
 
noruj 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
4 gry

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 121
Wysłany: Sob 16 Lip, 2011 13:39
Jezz, gościu Ekhart stara Ci się powiedzieć, że autor Wrót Arkany nie mógł zgapiać od Wiedźmina II, bo wspomniana gra wyszła dużo później 0.o
Jeśli piszesz bzdury to przygotuj się, że ktoś to skomentuje. Forum to nie miejsce do głaskania po główce.
 
 
Tenac666 




Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 49
Wysłany: Sob 16 Lip, 2011 15:00
Czy nikt tu nie potrafi czytać ze zrozumieniem ? Iż grałem pierw w Wiedźmina 2 a potem dopiero we Wrota Arkany 2 niektóre rzeczy po prostu są podobne.. Jeszcze raz mowie że nie posądzam o plagiat bo autor gry mógł nawet o tym nie wiedzieć..
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Sob 16 Lip, 2011 15:21
czy nikt tu nie potrafi przestać spamować ;o Beznadzieja ;(

//wygaśnie
________________________

 
 
Squall 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 107
Skąd: Ogród Balamb :P
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011 08:23
Linki do gry wygasły. Mógłbyś wrzucić jeszcze raz?
________________________

 
 
ravenone 



Ranga RM:
3 gry

Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 60
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011 21:14
Tenac - powinieneś najpierw zagrać w WA, a potem Wiedźmina, wtedy być pojął, że to oni zgapiali ode mnie, a nie na odwrót, dlatego ci wybaczam:P

Problem z bramą pojawia się w wersji 1.02, oto link do 1.03:

http://www.sendspace.com/file/a6wmo9

Jeśli dalej występują problemy, prześlij mi save na @.
 
 
AI-RPG


Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 152
Wysłany: Pią 25 Lis, 2011 02:00
Cóż nadszedł ten dzień. AI-RPG odpali to na pół godziny, a może nawet godzinę i spróbuje złapać klimat. Yeah cieszcie się XD Zagram w sławną grę i się ciesze.
 
 
RalofTemerczyk 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Wrz 2011
Posty: 47
Skąd: Żary
Wysłany: Czw 03 Maj, 2012 16:53
To będzie tak.
Grywalność - 8\10 - gra się fajnie, jednak WA jest strasznie trudna.
Muzyka - 10\10 - kultowe, nie mam zarzutów.
Mapping - 7\10 - zdarzają się puste przestrzenie ( Azarianie )
Bugi - 8\10 - zdarzy się jeden ale w sumie ok.
OGÓLNIE - 8,25\10
________________________
Żyjący projekt:
World of Horinhell
PLANY:
XAS ABS
Otwarty świat
Multum zadań pobocznych
Gra ukończona w 5%
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene