Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Seivoth
Sob 14 Lip, 2012 17:52
Pandora The Game
Autor Wiadomość
Kable 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 116
Skąd: Słupsk
  Wysłany: Nie 28 Lut, 2010 12:11
Pandora The Game

Fabuła
Fabuła będzie rozgrywać się na Planecie Pandora. Urodziliśmy się tam na Pewnej wyspie, Twoi rodzice nie żyją i pozostawili po tobie jedynie Historie o Skarbie, który pojawia się dla tych, którzy na niego zasługują, oczywiście jako młody człowiek nie wierzyłeś w ową historie, lecz po śmierci ostatniego członka rodziny, twojego ojca, nawet na łożu śmierci ciągle gadał o skarbie tak więc postanowiłeś ruszyć w poszukiwanie go.... Ale zaraz zaraz ;P Tego dowiecie się w grze nie tutaj :D

Postacie
Głownym Bohaterem jest Knoxx :> Nie dam Avatara bo myśle nad narysowaniem go samemu... ale to jeszcze nie jest możliwe, i też potrzebował bym takiego talentu który mógłby to przenieść na Komputer w grafice Rendera :P

Screeny





Spoiler:



Menu Główne


Mniej więcej wyglądający koniec gry


Meni


Gra ale może być zmieniony wygląd... nad tym się jeszcze zastanawiam



Sama Gra też nie wiadomo kiedy wyjdzie... i czy też wyjdzie demo... Jest to trochę za szybki projekt ponieważ w programie jeszcze się uczę... ale wraz z błędami przychodzą umiejętności więc wszystko w swoim czasie , co do Dema.... Nie wiem czy takowe się ukaże... a jak już to nie wiem czy będzie posiadał jaką kol wiek fabułę ;)



PS.. Nie gadać mi tu o mojej ortografii xDD to w grze jakoś załatwię ;D , gra też będzie bardzo dużo ważyć ze względu na Audio... będzie trochę inne niż to co widzieliście tutaj w grach :P
Ostatnio zmieniony przez Lartarin Czw 19 Sie, 2010 10:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
L 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 18
Wysłany: Nie 28 Lut, 2010 13:03
Cytat:
buła będzie rozgrywać się na Planecie Pandora.

Avatara oglądałeś?
Cytat:
Urodziliśmy się tam na Pewnej wyspie, Twoi rodzice nie żyją i pozostawili po tobie jedynie Historie o Skarbie, który pojawia się dla tych, którzy na niego zasługują, oczywiście jako młody człowiek nie wierzyłeś w ową historie, lecz po śmierci ostatniego członka rodziny, twojego ojca, nawet na łożu śmierci ciągle gadał o skarbie tak więc postanowiłeś ruszyć w poszukiwanie go.... Ale zaraz zaraz ;P Tego dowiecie się w grze nie tutaj :D

Jak na razie fabuła banalna.
Cytat:
Mniej więcej wyglądający koniec gry

Bardzo ładna, ale domek psuje wszystko. Nie komponuje się wizualnie dach z ścianami oraz trawa gładka przy krawędziach daje efekt jakby dom leżał jako podłoga.
Cytat:
Sama Gra też nie wiadomo kiedy wyjdzie... i czy też wyjdzie demo... Jest to trochę za szybki projekt ponieważ w programie jeszcze się uczę... ale wraz z błędami przychodzą umiejętności więc wszystko w swoim czasie , co do Dema.... Nie wiem czy takowe się ukaże... a jak już to nie wiem czy będzie posiadał jaką kol wiek fabułę ;)

W demie jak chcesz wypuszczać to musisz uchylić rąbka tajemnicy dalszej fabuły, i najlepiej w ważnym przebiegu akcji zakończyć.
Cytat:
gra też będzie bardzo dużo ważyć ze względu na Audio... będzie trochę inne niż to co widzieliście tutaj w grach :P

mp3? Tylko nie wrzucaj całych kawałków bo muzyka w grze ma budować klimat a nie być winampem.


W sumie fabuła zapowiada się banalnie, lecz może przygoda będzie ciekawa.
Pozostaje tylko czekać.
________________________

 
 
Kable 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 116
Skąd: Słupsk
Wysłany: Nie 28 Lut, 2010 13:30
L, Co do Tego czy oglądałem Avatara... Nie miałem okazji iść do kina... a co ma to z tym powiązane?

co do Mp3 to nie będzie żadna muzyka ale wysokiej jakości dźwięki więc kilka może troszkę ważyć

co do Domku wiem ;p dlatego powiedziałem że to się zmieni narazie nie dbam o wygląd robię wstępne kreski ;p
 
 
Flanagan 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 181
Skąd: Ziemia
Wysłany: Nie 28 Lut, 2010 13:31
Jak dla mnie fabuła zapowiada się ciekawie, ale muszę przyznać że dom wygląda nieco dziwnie (ten dach) czekam na demko jeśli będzie :papa:
 
 
L 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 18
Wysłany: Nie 28 Lut, 2010 13:38
Cytat:
L, Co do Tego czy oglądałem Avatara... Nie miałem okazji iść do kina... a co ma to z tym powiązane?

Nazwa planety Pandora, dlatego myślałem ze to związane avatarem :D
Cytat:
co do Mp3 to nie będzie żadna muzyka ale wysokiej jakości dźwięki więc kilka może troszkę ważyć

Spoko, nie będę musiał wyłączać głośnika.

Jak mówisz o poprawie to zapowiada się ciekawie.
Ogólnie chyba najlepiej zapowiadająca się gra na Ultimateam, bo myślę że nie zrobisz banalnej fabuły przy takim rozmachu.
________________________

 
 
Kable 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 116
Skąd: Słupsk
Wysłany: Nie 28 Lut, 2010 13:55
L, Pewnie nie ... ale z moją Cierpliwością gra będzie wychodzić długo :> a także nie mam wszystkich skryptów, które bym chciał a także niepełna wiedza RPg makera mi przeszkadza w planach :P

no a co do Avatara właśnie słyszałem, że film świetny :P mówisz nazwa planety Pandora. hmm kojarzę te nazwę jeszcze z czegoś ;p w jakieś grze też chyba była nazwa Planety pandora... Ale mój pomysł był zaczerpnięty z Puszki pandory ze względu na to że będzie sporo nieszczęść o ile jak już mówiłem uda mi się zrobić to co chce :>
 
 
L 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 18
Wysłany: Nie 28 Lut, 2010 15:01
Cytat:
L, Pewnie nie ... ale z moją Cierpliwością gra będzie wychodzić długo :> a także nie mam wszystkich skryptów, które bym chciał a także niepełna wiedza RPg makera mi przeszkadza w planach :P

Widzę że podchodzisz profesjonalnie i dobrze.
Pozostaje tylko czekać na końcowy projekt, też nie jestem zwolennikiem wydawania demek :)
________________________

 
 
Kable 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 116
Skąd: Słupsk
Wysłany: Nie 28 Lut, 2010 15:05
Wiesz mi sprawa z Demami się podoba :P ale nie wiem czy to coś da... jak już bym miał robić demo to na pewno z inną fabułą taką mini Grę :P i jedynie co w nim miało by być to pokazanie wyglądu skryptów i świata : > bo dema psują podejście do fabuły :P bynajmniej ja bym nie chciał grać w demo a później spotkać się z tym wątkiem w Pełnej Wersji i znów monotonnie to przechodzić :P
 
 
Darkpl3 




Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 53
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 28 Lut, 2010 21:27
hehe powiem tak
co do fabuły o skarbie to sam taką wymyśliłem ale nieco innego rodzaju;p
no a reszta jest niezła czekam na wersje demo:D
________________________
Jestem mrocznym rycerzem żyjącym
w świetle dziennym.
 
 
 
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Sob 06 Mar, 2010 21:26
Darkpl3 napisał/a:
co do fabuły o skarbie to sam taką wymyśliłem ale nieco innego rodzaju

Większość ludzi pracujących w rpg makerze dodaje do projektu motyw legendarnego skarbu ^.^

Co do gry: Ładne menu, początek fabuły niezbyt ale może wzbogacając ją o wątki poboczne będzie ciekawa. Postacie: brak opisu postaci. Mam nadzieję, że będzie ich więcej niż tylko główny bohater, bo mnie jakoś bardziej zachęca granie całą drużyną ^.^
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
Kable 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 116
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sob 14 Lip, 2012 14:06
Feniks, Praktycznie temat do zamknięcia, bo dane utraciłem z tą grą i nie mam już nic z nią związane ;<

[ Komentarz dodany przez: Ayene: Nie 15 Lip, 2012 09:34 ]
Szkłoda. Jak trzeba będzie odblokować to info na PW.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene