Warning: include(/home/ayene/public_html/ultimateam.pl/cache/board_config.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/ayene/public_html/ultimateam.pl/common.php on line 250 Warning: include(./cache/board_config.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/ayene/public_html/ultimateam.pl/common.php on line 250 Warning: include(): Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/ayene/public_html/ultimateam.pl/common.php on line 250 :: View topic - Odtwarzanie Plików .AVI
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row

Previous topic «» Next topic
Odtwarzanie Plikow .AVI
Author Message
Yoroiookami

Omnomnomnom

Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Posted: [ !!! ]
Darkpl3 - niektórym nie działa, bo nie mają odpowiednich kodeków, ale zakładam że tobie działa twój własny filmik. >_>
Może upewnij się czy wszystko zrobiłeś dobrze, a jeżeli tak, to skasuj anty-lag, bo jak napisałem, te dwa skrypciki coś się nie lubią.

Darkpl3

filmik który zrobiłem "avi" działa masz racje ale nie mam skryptu "anti-lag" czy "anty-lag"
poprostu jak daje na autorun i daje wywoluj scrypt to tam zamiast filmu czarny ekran i nic ..

Flappy

Preferowany:
RPG Maker XP

Też miałem ten problem.
Wygląda na to że ten skrypt jest zgodny jedynie z Cinepak Codec.
H.264, H.263 i MPEG-4 testowałem i nie działają.
Ewentualnie może to być kwestia jakiegoś innego parametru zależnego od formatu.
Używam rmxp 1.02a ale rgss 1.03J.

EDIT: Jeśli komuś zacinają się filmy to odkryłem właśnie że pliki kodowane XVID MPEG-4 działają i nawet się nie zacinają.

Warto by jakoś dopracować ten skrypt żeby można było pominąć film naciśnięciem przycisku..

Izaya

Aga Mafia ! ;>

Niestety nie działa, a szkoda. :cry:

Agumon

Preferowany:
RPG Maker VX

Ranga RM:
1 gra

Ej a mam pytanie. Film może być w rozdzielczości większej niż ekran czy nie???

RtaMag2

Preferowany:
RPG Maker XP

Mógł by być większy, tylko nie wiem czy by przypadkiem nie przecięło ekranu :-/

pw115

Preferowany:
RPG Maker XP

Maksymalna rozdzielczość w rpg makerze xp to 640 na 480 więc filmy z większą rozdzielczością zostaną jak zauważył RtaMag2 fim utnie albo wogóle go nie wyświetli

eddy_97

a ja mam taki problem że jak puszcza film to go przyśpiesza i nieda się oglądnąć niezależnie czy film jest krótki czy długi pomóżcie :-(

Yoroiookami

Omnomnomnom

Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

W necie wyczytałem, żeby zastosować formatu MPEG-1, kodeków WMV7, oraz MP2, kodeków WMA. Rozdzielczość najlepiej 640x480, nie opłaca się tego robić w HD. ;)

Sam nie testowałem, ale to nie jest jakieś trudne. Jeżeli ktoś chciałby coś takiego, to zawsze może mnie poprosić, oczywiście mówię o konwersji, nie o tworzeniu filmu XD

fafcioggg

Preferowany:
RPG Maker XP

ja mam coś takiego że jak wchodzę w grę i idę to tego ludzika co ma włączyć film
i pokazuje się czarny ekran i wychodzi mi z gry co mam zrobić pomóżcie mi plis :?:

genialnyzolw

Preferowany:
RPG Maker XP

ja mam zupełnie inny problem na .avi nie działa na .mpeg i na .mp2 włącza się tylko muzyka ale obraz się nie pokazuje co robić ???

R.I.P.

Preferowany:
RPG Maker XP

Fajny skrypcik, można go wykorzystać w sytuacji odtworzenia jakiegoś filmu np. do kina iść :-D

genialnyzolw

Preferowany:
RPG Maker XP

Ok problem rozwiązałem
Filmik działa co więcej nie zacina się nawet na twierdzówce
Jakby komuś było potrzebne to używałem programu Any Video Converter
Zastosowałem format .avi z kodekiem mpeg4 ,a w audio kodek pcm

Śliwka

Preferowany:
RPG Maker VX

A co zrobić jak słychać tylko muzykę ?

Yoroiookami

Omnomnomnom

Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Sailor Hoshi - lepiej zmienić format filmu, pliku. Bo jeżeli słyszysz samą muzykę, a obrazu nie ma, to znaczy, że brakuje na twoim komputerze odpowiednich kodeków. I żeby ktokolwiek mógł obejrzeć ten filmik z obrazem, musi je ściągnąć. Proponuję przekonwertować filmik na inny format. Mam nadzieję że coś z tego rozumiesz... :I

Do konwersji użyj programu Any Video Converter, niestety jakość będzie nieco gorsza.

Śliwka

Preferowany:
RPG Maker VX

Rozumiem. Akurat mam ten program więc zaraz sprawdzę.

Tenac666

Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

Hm.. ja powiem tak .. jeżeli ktoś nie chce wklejać skryptu wystarczy że da filmik AVI. do BGM i go odpali jako muzyczkę.. pojawia się wtedy nowe okno ;-)

Melvin

Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

[b]Daniel[/b], co?
Pokaż screena bo nie wieżę... Sam nie sprawdzę bo jestem na tel.

Tenac666

Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

[img]https://lh4.googleusercontent.com/-6gOpTL1jqfc/Tifvo-T13iI/AAAAAAAAAIQ/YKiDkmMR_bM/s912/1.jpg[/img]

Plusy :
Nie potrzeba skryptu ..
Odtwarza nie tylko AVI ale MP4 i inne ten na zdjęci to jest MP4 w HD
Filmik może być w max. rozdzielczości twojego kompa
Minusy :
Jesli grasz na pełnym ekranie obraz powraca do trybu okienkowego a obraz w moim przypadku obrócił się o 180 stopni..

Wystarczy dodać filmik do BGM i odtworzyć ..ogarnąłem to jakiś rok temu..fajna sprawa ale moim zdaniem kompletnie się nie przydaje.. może jeśli doda się do tego jakiś mały skrypt żeby nie pojawiały się dwa ekrany i było na Full screen to mogłoby to jakoś wyglądać..

Krashai

Preferowany:
RPG Maker XP

A jak w tym srypcie wywołać np więcej filmików ?,.

Feniks

Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

da się tylko 1 ;o
Najwyżej jeden po drugim.

Krashai

Preferowany:
RPG Maker XP

Ale jak usunę jeden filmik by dodać kolejny to mi się usunie poprzedni.

Tenac666

Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

A chciałbym powiedzieć że jeżeli ułatwiłem komuś sprawę z tą o to sprawą albo pomogłem kliknij pomógł...

Krashai

Preferowany:
RPG Maker XP

Nie ciekawie dwa ekrany wyglądają xd ?.

CrasheR

[b]Daniel[/b], Punkt "pomógł" może dać tylko autor tematu ...

[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: