Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kable
Pią 30 Kwi, 2010 20:40
Mały problem
Autor Wiadomość
andzio 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 65
Skąd: Prypeć
Wysłany: Sro 31 Mar, 2010 18:48
Mały problem
Witam gram teraz w Last Chaos i mam taki problem siada mi powoli karta graficzna(chyba)bo czasem cały ekran mi zamazuje i jak coś wtedy zapisze czy coś to mi się nie wczytuje i jest zazwyczaj error...I mam taki problem jest teraz event i jak gra mi się ładowała to niestety obraz się zamazał, niby nic tylko ,że właśnie wtedy się załadowała i teraz jak chce ją włączyć
to wyskakuje mi error i nie wiem co mam zrobić...
Czy jest jakiś sposób na usunięcie poprzedniego ładowania czy znowu będzie trzeb iść do kolegi?(ja mam grę ale jak skopiuje od kolegi folder to wtedy mi się nie ładuje już 2 godziny)
 
 
Nhadala 




Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 197
Skąd: Klam
Wysłany: Sro 31 Mar, 2010 21:38
1.Jaki error z tego, co się orientuje w tej grze miliony errorów potrafi wyskakiwać.
2. Spróbuj ściągnąć grę na nowo z serwera Gamigo z tej strony jest sprawdzone bo ja z niej ściągałam i instalka działa.
3. Może też sprawdź i ściągnij jeśli nie posiadasz najnowszy sterownik od karty graficznej.
4. Jeśli wyskakuje Ci coś typu "nieautoryzowane logowanie" to wina procesu VistaDrive, który można włączyć w menadżerze zadań. Mnie wywalało przez niego. Należy tak robić przed każdym zalogowaniem do gry - zazwyczaj wystarcza jak zalogujesz się na komputer i już go nie wyłączasz to jeden raz, gorzej jak co jakiś czas go restartujesz to będziesz musiał częściej.
5.Takie pytania zazwyczaj należy zadawać na forum gry, a nie na takim gdzie nikt praktycznie może w to nie grać. Ja na forum gry znalazłam odpowiedź o wyskakującym mi errorze.
6. Jak to nie pomorze to zawsze możesz spróbować z tego . jak ktoś miał taki sam problem jak Ty to na pewno to znajdziesz.

Z mojej strony to tyle. Pozdrawiam :-)
________________________

 
 
 
 
andzio 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 65
Skąd: Prypeć
Wysłany: Czw 29 Kwi, 2010 14:31
Hmmm... dobra wystarczyło tylko zrobiłem wszystko i mi nie wyszło... ściągnięcie to dobry plan ale mi co połowę wywalało internet...:( pechowy miałem dzień...
Więc poszłam na gorę do kumpla...(nie do Boga) i już go miałem teraz jednak gram na prywatnym serwerze...dzięki za pomoc(bo liczą się chęci i pomogłaś ale to wina internetu)
________________________
Lubię tu WSZYSTKICH!!!!!
Oprócz złych moderatorów dających bany za nic :)
szkoły.
-------------------------------------------------------
Ukończenie gry:0%
I się wszystko znowu zepsuło...co za...
==============================
A co do obrazka błędy celowe...naprawdę...
 
 
Kable 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 116
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią 30 Kwi, 2010 20:40
Skoro Rozwiązane to zamykam.. w razie gdyby chciano odblokować Pisać na PW.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene