Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Pią 14 Wrz, 2012 23:12
Goniec RM
Autor Wiadomość
Behemoth 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 23
Skąd: z książki
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012 15:25
Cześć. Pozwólcie, że dorzucę swoje 3 grosze. Kilka dni temu napisałem w temacie Seria z RPG Makera odnośnie przesadyzmu jaki towarzyszy filmikom tworzonym przez Angiusa.
link http://www.ultimateam.pl/...p?p=80000#80000

Dostrzegam wielkie podobieństwo między tymi "konstruktywnymi krytykami". Intryguje mnie również powód braku wypowiedzi w tym temacie, tych wielce oburzonych moimi odczuciami gimnazjalistów. Suma sumarum jestem w zupełności za nie zniechęcającym traktowaniem młodych twórców, bo smaganie ich kijem po plecach niczego nie stworzy, a tylko blizny zostaną.
 
 
noruj 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
4 gry

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 121
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012 15:38
Cytat:
Jakim cudem w wypowiedzi stylizowanej na swoją znalazłeś gówniarskie zaczepki o.O

wybacz hahah ^^ ale takim rynsztokowym językiem ^^ lol haha się nie posługuję.

Cytat:
W temat o 'krytyce' wplątałeś gry TagTeam, Prekiego i w ogóle jakichś debili.

Wróć do tamtego posta, przeczytaj kila razy, to być może znajdziesz powiązanie między tymi wszystkimi tematami. Jeśli nie, to ja już tu nie pomogę.
Cytat:
Jeszcze trochę o pomyślę żeś kolejne trollowe multi

Więc? Niby kogo multi?

Ponawiam - jeśli nie masz czegoś istotnego do dodania to serio zajmij się czymś pożyteczniejszym. Jeśli starasz się zaistnieć ciętymi ripostami to nie jestem zainteresowany wymianą zdań.
 
 
SaE 





Ranga RM:
2 gry

Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 189
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012 16:06
Odstaw lepiej tabletki lub zajmij się tworzeniem gier, bo przecież po to rzekomo wróciłeś. Nie podejmuj dyskusji z tymi, którym do pięt nie dorastasz lol Wbij sobie do pustej makówki, że jeśli dyskutujesz już na tematy dorosłych, to chociaż korzystaj z argumentów związanych z wątkiem, a nie czepiasz się wszystkiego, co popadnie. Żeby sprawdzić, co to troll, instrukcji chyba nie potrzebujesz. Multi pewnie też nie. No chyba że trzeba to wyłożyć dziennikarskim językiem, skoro nie potrafisz zrozumieć prostego przekazu poprzecinanego 'lolem' hahaha

Jesteś jak typowy formowy pimpuś-dyskutant, któremu wydaje się, że pozjadał wszystkie rozumy, powołując się na wszechmocną swobodę wyrażania opinii w Internecie.
Chociaż nieco mnie uspokoiłeś. Zdawałeś się dotknięty lekkim opóźnieniem, ale chociaż zauważyłeś, że moje riposty są cięte. Twoje są typu 'twoja matka pierze w rzece' hahaha.
________________________
Nie ma śniegu, a na ulicach pełno bałwanów ^^


 
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012 16:13
Wystarczy już tej niepotrzebnej dyskusji. Wydaje mi się, że to co miało zostać napisane, zostało. Jeśli nadal macie ochotę na osobiste przytyki, zapraszam na PW.
________________________


 
 
 
CrasheR 




Pomógł: 123 razy
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 609
Skąd: Nibelheim
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012 16:57
Cytat:
Intryguje mnie również powód braku wypowiedzi w tym temacie, tych wielce oburzonych moimi odczuciami gimnazjalistów.


Przecież wypowiadałem się już w tym temacie O.o
Po za tym jestem już po gimnazjum i wypraszam sobie wrzucanie mnie do takiego worka :grozi:

Co do tematu, nie czytywałem gońca, gdyż o nie wiedziałem, a gdy się dowiedziałem (Po UT II o ile się nie mylę) nie było tam co czytać, a przynajmniej ja tak to odczułem .
________________________



 
 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012 17:45
CrasheR, jemu chodziło o to, że Ci "wielce oburzeni" gimnazjaliści, nie sprzeciwili się Angiusowi, za robienie z tych gier niezłego widowiska.
Jak widać, twórcy gier, którzy zrobili gry, o których Angius robi filmy, nie interesują się, co się stało z ich projektami.
________________________
 
 
 
 
lolek 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 34
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012 19:22
Malian napisał/a:
Jak widać, twórcy gier, którzy zrobili gry, o których Angius robi filmy, nie interesują się, co się stało z ich projektami.


Nie ma powodu by oburzać się przeciw komuś kto z jakiegoś tematu chce zrobić kabaret. Angius jest pewnego rodzaju komikiem który chce rozbawić publiczność pokazując w zabawny sposób gry które na scenie nazywa się gniotami.
________________________
ignorowani: master miller; Han Solo; Justin Biber
 
 
Finwe 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 34 razy
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 322
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012 20:39
Behemoth, Behemoth, Behemoth...
Powiedz mi teraz że nie powinienem jechać gier typu
Braylyd, Mainercraft, 6 HERO. Ogarniam że może być
z twórcami źle, ale bez przesady... Ja zrobiłem gniota,
ale zrozumiałem że zrobiłem to źle :-D
Więc pozdrawiam, Finwe.
 
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012 22:33
Wow, widzę, że już moja seria jest wplątywana w takie "dorosłe" dyskusje "na poziomie" :mrgreen:
Kto wie? Może niedługo partner YT, potem sponsoring Enterbraina, własny program w telewizji... :roll:

A tak serio, to o ile się zorientowałem całość toczy się wokół gnojenia młodych twórców, prawda? Wobec tego pozwólcie, że wtrącę swoje trzy grosze :ahoy:

Grosz pierwszy: Gnojenie młodych twórców odstrasza ich od robienia gier? IMO ten, który przestaje coś robić z powodu krytyki jest nic niewart, więc w skrócie: gnojenie młodych twórców ma na celu selekcję. Jeśli ktoś się oburzy i będzie twierdził, że jego gra jest super, i w ogóle wszyscy się mylą (mateusz ssj8?) i zrezygnuje z robienia gier, to zrobi przysługę światu. Jeśli zaś ktoś weźmie do serca wszelką krytykę i zrobi grę przynajmniej dostateczną, to znaczy, że powinien zaistnieć dłużej.

Grosz drugi: Mamy chwalić złe gry? Od kiedy to złe rzeczy się chwali? Gra jest zła = autor się nie postarał = należy mu się nagana. A przynajmniej nie należy się pochwała. Jeśli gra jest zła, to trzeba powiedzieć, że jest zła! Autor musi o tym wiedzieć, musi mu to wyskakiwać z lodówki, bo inaczej zarobimy kolejny cios pokroju Miasteczka Nowoczesnego...

Grosz trzeci: Dlaczego mamy się przejmować tym, co autor czuje, skoro on sam dokonuje gwałtu na naszym poczuciu estetyki ustawiając choinkę nad drzwiami zrobionymi z okna w podłodze?

I to tyle ode mnie, chyba raczej się w tym temacie więcej nie wypowiem, bo czego bym nie powiedział, zaraz zaszczekają mnie "Obrońcy Praw Gniotów" :-P
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
Yoroiookami 

Omnomnomnom



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Pomógł: 57 razy
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 751
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012 04:58
Bądźcie cicho.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene