Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Czw 19 Lip, 2012 11:02
PolskaOnline
Autor Wiadomość
Salvien 




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 0
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pią 06 Lut, 2009 01:16
To mi przypomina tibie taką pierwsza
Ta grafika odrzuca.
Nie chce was zasmucać ale gra mi sie nie podoba (powiem to tak delikatnie) :D
 
 
Bezimienny Mag 




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 0
Wysłany: Pią 06 Lut, 2009 13:43
Wydaje mi się, że nawet Tibia ma lepszą grafikę
Ja w tą grę na pewno nie będę grał :-)
________________________

Drogi użytkowniku, okaż trochę cierpliwości.
Gość
Zapraszam do

Mojej Galerii

 
 
 
Cinek 




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: Bobolice
Wysłany: Wto 24 Mar, 2009 17:55
Już bardziej Tibie wole od tego ...... 5 liter gó..o
________________________
Sygna by (The best) Cinek ;-) Fajna ?

Wchodźcie w Galerię Avatarów Cinka oraz Galerię Sygnatur Cinka i oceniajcie :-)
 
 
 
Michaxo 




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 0
Skąd: biorą się idioci?
Wysłany: Sob 20 Cze, 2009 12:02
a mnie grafiką przypomina Pokemony na GBA
________________________
C L A N N A D

"Czy chcesz bym zabrała Cię do miejsca w tym mieście gdzie spełniają się życzenia?"
 
 
Hellman 




Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 0
Wysłany: Nie 21 Cze, 2009 09:30
Podobna do Tibi i właśnie dlatego nie będę grał.
________________________
 
 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 27 Gru, 2009 12:16
Witajcie użytkownicy forum ultima.

Jacy spamerzy jesteście, jeśli jedna osoba napisze że to Tibia to prawie wszyscy lecą w jej ślady (muszę tu również poniżyć Fujina pisze się Polska OnLine).

A oto kilka faktów czym się różni Tibia od Polski OnLine:

1. W Tibię gra ok. 1 mln graczy o ile nie więcej, a w Polsce jest 11 tysięcy założonych kont.
2. Teraz dużo się zmieniło więc dodam niedługo jakieś sceern które odróżniają tą grę od Tibii.
3. W tą grę grają normalni ludzie, oczywiście zdarzają się czarne owce.
4. Za każde przestępstwo jest kara np. zabicie innego gracza to 60 min. jail + ślimak + utrata skilli oraz lvli jakie stracił gracz zabity, kradzież jeśli gracz nie odda ukradzionej rzeczy to dostaje jaila na 30 min.

Na tym to będę kończyć, ale zanim będą napisy to kilka ważnych rzeczy:


NIE OCENIAJCIE KSIĄŻEK PO OKŁADCE!


Oraz zanim coś napiszecie pomyślcie dwa lub więcej razy.


Sceerny to obrazki przedstawiająca tylko grafikę, w tej grze nie ma fabuły można iść w dowolnym kierunku, nie ma się określonej profesji czyli można zawsze bić potwory dowolnym sposobem czy to z łuku, kuszy, magi, wręcz, itp.


W tej grze są dobrzy gracze którzy zawsze pomogą np. ja :-D , i wielu innych graczy.


Macie dwie decyzje: albo przeprosić wszystkich projektantów oraz twórców gry, i zagrać w tą grę i dopiero wtedy ocenić jaka jest ta gra, albo zostać dalej spamerami i bez uczuć ludźmi.

Na tym skończę i mam nadzieję że podejmiecie dobrą według was decyzję, nie nalegam lecz chciałbym abyście wybrali tą pierwszę opcję.

Pozdro malian.
________________________
 
 
 
 
Deegi 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 29
Wysłany: Nie 27 Gru, 2009 14:19
A ja mam jedno pytanie. Mianowicie dlaczego istnieją 2 tematy o tej grze? I co do wypowiedzi maliana to wolę zostać spamerem bez uczuć.
Cechy jakie podałeś, mające nas zachęcić do gry są conajmniej mierne. Wierzę że ci się gra podoba, może już coś tam osiągnąłeś ale teraz przyszła moja kolej na rzucenie cytatem:
To jest forum na którym panuje wolność słowa
No dobra, średni to cytat, w każdym razie, nie możesz pisać shitu o tym jak to musimy przepraszać twórców gry, za to że pochopnie oceniliśmy ich grę (swoją drogą gdybym miał to zrobić, to chyba musiał bym też przeprosić osiedlowych meneli). Każdy może wyrazić swoje zdanie, nawet jeśli ci się ono nie podoba, i nawet jeśli jest sprzeczne z twoimi poglądami.

Jak już pisałem w poprzednim temacie (-.-) już po samym przejrzeniu bestiariusza zauważyłem błędy logiczne, a takich nie lubię najbardziej.

Pozdro
 
 
 
SAdam121 



Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 0
Wysłany: Nie 27 Gru, 2009 21:17
Pozwolicie koledzy, iż ja również się wypowiem :)
Więc tak, nazywam się SAdam, posiadam co najmniej kilka postaci w grze o której mowa, po to aby świt gry poznać parokrotnie i mam namyśli tutaj fakt iż zaczynając grę jakieś 2-3 lata temu, świat był owszem mało interesujący ale za to ta atmosfera powaliła mnie na kolana mówię serio :). Jako, że POL była moją 2 grą online zaraz po Tibi zadziwiło mnie to iż gracze na każdym kroku nie proszą o itemy, i nie wypisują 'porażających' tekstów typu : Nobek[8]: Masz hunta na majnie, no i nie sklinają na każdym kroku. Ze swojej strony dodam, że mimo iż w POL istnieje max poziom doświadczenia (597) to ja takowego do tej pory nie osiągnąłem (na najstarszej posiadam ponad 1100 przegranych godzin i 266 poziom) sam się zastanawiam dlaczego lecz do głowy przychodzi mi jedno, a mianowicie nie mam czasu na expienie bo ... no właśnie wierzcie albo i nie ale znacznie lepiej pogadać sobie z graczami innymi a niżeli ubijać miliard razy tego samego potwora. Pogadać można praktycznie z każdym poczynając od NPC (może słaby przykład no ale ... :)), graczami no i oczywiście GA, GM, Tutorami co przyznacie sami rzadko zdarza się w innych grach. Dlaczego tak jest? Nie mam pojęcia ;] powiem tyle tyle, 3/4 GA, GM oraz tutorów powstało za czasów mojej gry.
Powiecie 'Tandetna grafika' no to ja odpowiem owszem, łatwo powiedzieć po obejrzanych 2 screanach z przed roku (w przeliczeniu na wersje gry to jakieś z 5-6 temu). Możecie sobie ponarzekać, że podobna do Tibi, ale powiedzcie szczerze, która gra 2D nie jest do niej podobna ?? Ale jak już chcecie porównywać to ja zapodam ripostę ;] Tibia to nie POL żaden, dosłownie żaden element nie jest zaczerpnięty z grafiki Tibi, może i jak ktoś nazwał 'w Paincie robiona' to ja powiem, powodzenia kolego po wyczyniaj takie 'cuda' w Paincie.
Się trochę rozpisałem no ale mam nadzieję że nie na daremne. Pozwolicie iż dodam jeszcze co nieco do wypowiedzi przyjaciela z POL maliana. Więc:
1) Żeby pokazać że gra jednak nie jest podobna do Tibi powiem iż w POL jest dźwięk xD,
2) Grafikę tworzą zwyczajni gracze, sympatycy POL,
3) Ba grafikę można namalować samemu przy pomocy dostępnych na stronie narzędzi dedykowanych specjalnie dla POL,
4) W POL niema 'noobów', gracze są autentyczni, i praktycznie za każde swoje przewinienie muszą odpowiedzieć,
5) Coby tu jeszcze dodać hmmm. Może to iż aby poznać prawdziwą atmosferę gry nie wystarczy poczytać tych paru postów ale po prostu zagrać i nie zrażać się początkami tylko dążyć do tego aby być lepszym od innych (a pól do popisu jest multum min. Liga Piłki nożnej, gra w szachy, czy chociażby imponująca kolekcja:).

Jako, że nie widziałem po drodze aby ktoś dodał link do gry oto on : http://www.pol.z-ne.pl. W portalu YouTube dostępne są również filmiki obrazujące grę, linku nie podam bo chyba każdy zna tą stronę i wie jak z niej korzystać :)

No i w sumie to by było na tyle z mojej strony, jeśli macie jakieś pytania bądź uwagi zapraszam do dyskusji, chętnie odpowiem :)

Podzro SA
 
 
Deegi 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 29
Wysłany: Nie 27 Gru, 2009 21:25
SAdam121 napisał/a:
Pozwolicie koledzy, iż ja również się wypowiem :)
Więc tak, nazywam się SAdam, posiadam co najmniej kilka postaci w grze o której mowa, po to aby świt gry poznać parokrotnie i mam namyśli tutaj fakt iż zaczynając grę jakieś 2-3 lata temu, świat był owszem mało interesujący ale za to ta atmosfera powaliła mnie na kolana mówię serio :). Jako, że POL była moją 2 grą online zaraz po Tibi zadziwiło mnie to iż gracze na każdym kroku nie proszą o itemy, i nie wypisują 'porażających' tekstów typu : Nobek[8]: Masz hunta na majnie, no i nie sklinają na każdym kroku. Ze swojej strony dodam, że mimo iż w POL istnieje max poziom doświadczenia (597) to ja takowego do tej pory nie osiągnąłem (na najstarszej posiadam ponad 1100 przegranych godzin i 266 poziom) sam się zastanawiam dlaczego lecz do głowy przychodzi mi jedno, a mianowicie nie mam czasu na expienie bo ... no właśnie wierzcie albo i nie ale znacznie lepiej pogadać sobie z graczami innymi a niżeli ubijać miliard razy tego samego potwora. Pogadać można praktycznie z każdym poczynając od NPC (może słaby przykład no ale ... :)), graczami no i oczywiście GA, GM, Tutorami co przyznacie sami rzadko zdarza się w innych grach. Dlaczego tak jest? Nie mam pojęcia ;] powiem tyle tyle, 3/4 GA, GM oraz tutorów powstało za czasów mojej gry.
Powiecie 'Tandetna grafika' no to ja odpowiem owszem, łatwo powiedzieć po obejrzanych 2 screanach z przed roku (w przeliczeniu na wersje gry to jakieś z 5-6 temu). Możecie sobie ponarzekać, że podobna do Tibi, ale powiedzcie szczerze, która gra 2D nie jest do niej podobna ?? Ale jak już chcecie porównywać to ja zapodam ripostę ;] Tibia to nie POL żaden, dosłownie żaden element nie jest zaczerpnięty z grafiki Tibi, może i jak ktoś nazwał 'w Paincie robiona' to ja powiem, powodzenia kolego po wyczyniaj takie 'cuda' w Paincie.
Się trochę rozpisałem no ale mam nadzieję że nie na daremne. Pozwolicie iż dodam jeszcze co nieco do wypowiedzi przyjaciela z POL maliana. Więc:
1) Żeby pokazać że gra jednak nie jest podobna do Tibi powiem iż w POL jest dźwięk xD,
2) Grafikę tworzą zwyczajni gracze, sympatycy POL,
3) Ba grafikę można namalować samemu przy pomocy dostępnych na stronie narzędzi dedykowanych specjalnie dla POL,
4) W POL niema 'noobów', gracze są autentyczni, i praktycznie za każde swoje przewinienie muszą odpowiedzieć,
5) Coby tu jeszcze dodać hmmm. Może to iż aby poznać prawdziwą atmosferę gry nie wystarczy poczytać tych paru postów ale po prostu zagrać i nie zrażać się początkami tylko dążyć do tego aby być lepszym od innych (a pól do popisu jest multum min. Liga Piłki nożnej, gra w szachy, czy chociażby imponująca kolekcja:).

Jako, że nie widziałem po drodze aby ktoś dodał link do gry oto on : http://www.pol.z-ne.pl. W portalu YouTube dostępne są również filmiki obrazujące grę, linku nie podam bo chyba każdy zna tą stronę i wie jak z niej korzystać :)

No i w sumie to by było na tyle z mojej strony, jeśli macie jakieś pytania bądź uwagi zapraszam do dyskusji, chętnie odpowiem :)

Podzro SA


Nie chciało mi się całości czytać, ale z tego co widzę gracze to jacyś maniacy którzy piszą wypracowania A4 o tym jak ta gra jest rewelacyjna, mimo iż taka nie jest.

I tak btw, SAdam, założyłeś tu konto wyłącznie po to by zareklamować grę?
 
 
 
SAdam121 



Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 0
Wysłany: Nie 27 Gru, 2009 22:02
Się wie :) trzeba pomagać jak idzie.
Nie mam ochoty wypowiadać się na temat innych gier, w które nawet nie grałem, za to w tym temacie bardzo chętnie.
Maniak hmm, wolał bym określenie entuzjasta, ale niech ci będzie.
 
 
Kable 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 116
Skąd: Słupsk
Wysłany: Nie 27 Gru, 2009 22:13
Deegi, sie smiej :D mi też nie chce się tego czytać dlatego się nie wypowiem :D
 
 
Deegi 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 29
Wysłany: Nie 27 Gru, 2009 22:24
SAdam121 napisał/a:
Się wie :) trzeba pomagać jak idzie.
Nie mam ochoty wypowiadać się na temat innych gier, w które nawet nie grałem, za to w tym temacie bardzo chętnie.
Maniak hmm, wolał bym określenie entuzjasta, ale niech ci będzie.


To 'Się wie' odnosiło się do mojego pytania o rejestrację?
Jeśli tak, to nie jesteś entuzjastą. Pozostaje maniak, lub twórca gry prowadzący prymitywną kampanię reklamową.
 
 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 27 Gru, 2009 22:37
Dobra a teraz ja napisze z mojej ukochanej konsoli PSP.

malian - maniak cos w tym jest ale tylko trzy literyna swoim miejscu, a pozostale gdzie?

Rzecz w tym ze ja wypracowan za bardzo nie umiem pisac.

Mi grafika sie podoba nawet iz mialem do czynienia przynajmiej jedna gra 3D a mianowicie Metin2.
Na razie to koniec tego posta jutro go przedluze i poprawie, ale caly czas patrze co piszecie.
________________________
 
 
 
 
SAdam121 



Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 0
Wysłany: Pon 28 Gru, 2009 10:21
Deegi napisał/a:

To 'Się wie' odnosiło się do mojego pytania o rejestrację?
Jeśli tak, to nie jesteś entuzjastą. Pozostaje maniak, lub twórca gry prowadzący prymitywną kampanię reklamową.


Domyślny jesteś jak widzę...
'Prymitywna kampania reklamowa'. Że prymitywna to bym się nie zgodził no ale jak tak uważasz. Jakbyś przeczytał choć część mojej wypowiedzi wiedział byś że nie jstetem twórcą, ani tym bardziej maniakiem.
 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 28 Gru, 2009 14:20
Dzięki SAdam że się wypowiadasz na tym forum przy okazji jakąś grę zrobimy.

A teraz do Deegiego czy jest dwóch na jednego, czy prawie całe forum na trzech lub więcej, mam teraz czas więc zacznę dodawać screeny w edycji postu o ile ktoś nie odpowie.
________________________
 
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene