Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Ayene
Pią 10 Gru, 2010 14:42
Nowy Komputer czy nowe części?
Autor Wiadomość
R.I.P. 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 173
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 28 Maj, 2010 07:55
Nowy Komputer czy nowe części?
Witam :mrgreen: , mam takie pytanie, jak myślicię co by było lepsze czy kupić nowy kompuer?, czy nowe części?, moim zdaniem to powiem tak nie jestem specem od komputerów ale jak dla mnie to bym kupił nowe części, bo się chyba nie opłaca kupić nowego komputera który kosztuje min. z 3000zł, a nowe części kosztujące min. 1000zł to chyba zgroza by była z kupnem nowego komputera czyż nie?, jednak może nie jestem fachowcem znam się na komputerach 50% moich umiejętności :-) , więc tak jeśli macie większe o nich pojęcie to zapraszam do Dyskusji na ten temat, i zobaczymy co wygra, Nowy Komputer kosztujący 3000zł lub nowe części kosztujące 1000zł, więc co by było lepsze 2000zł oszczędzasz, nie mówiąc że Dysk Twardy u mnie to 160GB a za 220zł, można sobię kupić z 500GB, ;-) więc tak ja myślę że pomożecie w tym może łatwym wyborze ale to się zobaczy czy on jest aż tak łatwy jak myślicie, ponieważ trochę zajmuje na tym problemów, mój komputer ma już 6lat, i myślę że pora mu kupić części lub wyrzucić wariatka tak się wyraże :-) , zapraszam do dyskusji. :faja:
 
 
Rave 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 348
Skąd: /dev/null
Wysłany: Pią 28 Maj, 2010 08:33
To wszystko zależy od wieku kompa. Ogólnie to się przyjmuje, że jak jest starszy niż 4-5 lata, to już wypadałoby kupić nowy.

//EDIT: Czyli już jednak warto kupić nowy.
________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
Używasz Windowsa 8? Jesteś łosiem.
Gość is the most intelligent person in the world.
 
 
 
erienus 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 29 razy
Dołączył: 12 Lut 2010
Posty: 300
Wysłany: Pią 28 Maj, 2010 10:06
Według mnie to zależy od tego jak ten komputer chodzi i ile, jakie i po jakiej cenie chcesz te części dokupić. Według mnie kup nowy, dobry komputer i niech ci starcza na parę latek, bo 6-cio letni komputer i tak ci się pewnie niedługo roz***ie, pomimo paru nowych części.
________________________
Kolekcjonuję "Pomógł". Jeżeli ci pomogłem i chcesz wzbogacić moją kolekcję, kliknij "Pomógł".
 
 
Kable 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 116
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią 28 Maj, 2010 13:37
R.I.P., Mówisz co polecamy Ci kupić... ale jak mamy Ci to powiedzieć skoro nie podałeś swoich parametrów PC :P bo jak chcesz kupować na części to zależy co Np. Masz Jedno Rdzeniowy Procesor.. to i płyta jest ustawiona na jedno... czyli jak byś chciał kupić procesor Dwurdzeniowy to i musisz wymienić Płytę główną to samo tyczy się Karty graficznej jak masz Starą Płytę główną która nie obsługuje nowych wejść na kartę graficzną to i jej też nie zmienisz... Dlatego Ciężko ocenić co lepiej... Jak masz Pc z przed dwóch lat... to o Kartę pewnie martwić się nie musisz z dokupieniem ale jak chcesz lepszy procesor to i płyta główna inna :P a pamiętaj, że przy starych PC są słabe Zasilacze więc i to byś musiał zmienić... ja Ci powiem, że radze Ci kupić nowego PC i nie mieć później problemów z poprzednikiem :P
 
 
Agumon 




Preferowany:
RPG Maker VX

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 53 razy
Dołączył: 30 Gru 2009
Posty: 515
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Pią 28 Maj, 2010 15:31
Ja bym ci raczej proponował kupić nowy. Za 2,5 tysiąca można sobie takiego kompa kupić że hej.
Mój kolega kupił sobie takiego i teraz NFS Shift sobie odpala na najwyższych wymaganiach i mu gładko chodzi.
________________________
Pomogłem? Daj ""
Piszę poprawnie po polsku

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene