Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Czw 19 Lip, 2012 10:08
Sny
Autor Wiadomość
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010 12:49
Sny
W swoim pokoju odkrywam wejście do własnego świata, gdzie zamiast wody była lawa, która nie parzyła. Można tam było zdobyć punkty, za które można by było kupić komputer, albo coś. Pamiętam że to był mały kawałek sny, ale ja domyśliłem całą resztę.
________________________
 
 
 
 
cj2 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 261
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010 13:39
1.Nie wiem skąd dowiedziałem się, że Ayene jest aktualnie w Gliwicach (moim mieście) więc postanowiłem ją odwiedzić. Idę do jakiegoś starego budynku(wygląd jakiś taki: |||=a=|||)i patrzę że wybijają szyby (pracownicy) na którejś szybie była lista i na niej wypisani dwaj użytkownicy:-LostSoul i ??? (nie pamiętam) pokazałem to chyba Rave. Byłem w budynku otworzyłem drzwi i zobaczyłem Ayene i jakichś dwóch biznesmenów.Kobietę i mężczyznę. Więc wyszłem i chciałem poczekać. Lecz mama mi kazała iść do domu... (nie pamiętam dalej)
2.Sen z 3 częściami: Dwa razy gram w oddworld i sligiem latającym zderzam się w to samo miejsce, a za 3 razem wygrywam!
3.Jadę gdzieś tam (latem) przechodzę przez płot i w tym momencie z mamą wspinam się na górkę (zimą) i oglądam ogromny most. ok.3 km
________________________
Porady dla twórców gier
Nie ma śniegu, a zgubiłem normalny avatar :I
 
 
Rave 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 348
Skąd: /dev/null
Wysłany: Pon 31 Maj, 2010 03:37
ad 1. Co ty nie powiesz... Mi też to się śniło, tylko że ja byłem biznesmenem. Drugim userem był Squall.

Co do moich snów zaś to oprócz tego to zwykle mam po******e sny, tzn. taki miszmasz, że jak się budzę to nie pamiętam co się działo, bo nawet to nie było logiczne (jak coś pamiętam, to jest to zwykle sen który jest w miarę logiczny). Z tych które pamiętam:

1. Wysiadam z limuzyny jakiejś podchodzę w stronę "szklanego domu", tzn. do takiego biurowca z oknami bez możliwości otwarcia jak jest w niektórych filmach. Podchodzę do okna i się przeglądam. Mam na sobie t-shirt, który co jest ciekawostką dostałem dopiero kilka miesięcy później.

2. Jestem agentem takiej tajnej organizacji która należy do smoków(!) z kosmosu(!!!) które pomagały ludziom od tysiącleci najpierw otwarcie, potem z ukrycia. Ten sen śni mi się często, choć za każdym razem jest inny fragment taki senny serial, więc co nieco opowiem. Owe smoki chcą przygotować ludzi na ich powrót. Chcą nam pomóc zakończyć wszystkie konflikty (zarówno zbrojne jak i inne), zlikwidować głód i tym podobne. Raz mi się śniło że jeden ze smoków powiedział że przylecą 31 maja 2012. Oczywiście to tylko takie głupie sny, w które raczej nie wierzę. W sumie fajny pomysł na grę. Może kiedyś zrobię.

Tylko bez psychoanalizy proszę ;)
________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
Używasz Windowsa 8? Jesteś łosiem.
Gość is the most intelligent person in the world.
 
 
 
cj2 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 261
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 31 Maj, 2010 04:10
A ja zrobię grę o swoim życiu i o moim 1 opisanym śnie
________________________
Porady dla twórców gier
Nie ma śniegu, a zgubiłem normalny avatar :I
 
 
HitsugiLuna 




Dołączyła: 30 Maj 2010
Posty: 3
Skąd: Wisielcowo
Wysłany: Pon 31 Maj, 2010 14:48
Ja mam różnorakie sny.
Niedawno śniło mi się,że moja mama była Madonną.Chciała pojechać do Meksyku,ale potem stwierdziła,że wolała iść pieszo.Oczywiście mnie się to nie podobało.Idąc do tej "Ziemi Obiecanej" spotkałyśmy niewidzialnego jednorożca,który miał różowe włosy.Powiedział nam,że może nas zawieść pod warunkiem,że zapłacimy mu magicznymi monetami prosto z Tęczolandu.Nie wiedziałam co to za waluta,więc wyciągnęłam z plecaka czarno-białe cegłówki i rzuciłam nimi o wodę.Zwierzak kucnął i kazał wsiadać.Pobiegł do garażu po latający dywan z Tesco,stanął na nim i polecieliśmy...Lecimy,lecimy...na chmurce siedział Kubuś Puchatek rzucający w niegrzeczne dzieci piorunami O.o "Sen skończył się na tym,że nasz taryfiarz nas wysadził w Meksyku!(NO W KOŃCU!!!!),a z nieba zaczął padać papier toaletowy.
Chore O.o!
________________________
I don't believe U.
 
 
 
Sabikku 




Nagrody:
UF i UFT2 Winner

Ranga RM:
4 gry

Pomógł: 73 razy
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 428
Wysłany: Pon 31 Maj, 2010 14:58
Cytat:
spotkałyśmy niewidzialnego jednorożca,który miał różowe włosy.

IPU?! http://pl.wikipedia.org/w...Jednoro%C5%BCec :))

Kiedyś miewałem LD, każda noc była ciekawa. Teraz w ogóle mało śnię, najczęściej jak się nagram w visual novela lub za bardzo wczytam w jakąś książkę. I tak rzadko kiedy coś spójnego, godnego zapamiętania. :-(
 
 
 
Yuharu 



Dołączyła: 30 Maj 2010
Posty: 13
Skąd: Kraina Narkomanów xD
Wysłany: Pon 31 Maj, 2010 19:19
Mi się śniło że jestem na imprezie i tańczę w pluszowymi zwierzakami <lol2> Później gdy z niej wyszłam na ulicy spotkałam moją siore. Była ubrana jak naruto xD (przed snem oglądałam te anime) Rzuciła we mnie kunaiem. Zaczęłam uciekać , gdy nagle wpadłam do jakiejś dziury. Gdy tam leżałam pod sobą poczułam gilgotanie , gdy spojrzałam pod siebie zobaczyłam kilka tarantul . Później nagle zmieniło się miejsce wydarzeń i byłam w swoim domu. Kładłam się do spania gdy nagle ktoś rozwalił drzwi. Gdy otworzyłam drzwi ze swojego pokoju zobaczyłam przed sobą gumisia. O.o Przywitał się ze mną i zapiął kajdankami. Powiedział mi że zostałam oskarzona o gwałt na pokemonie O.o Później przed sądem moim adwokatem był miś uszatek <lol> Na końcu zostałam skazana na masowanie smrodlawych nóg Pinokia żal. I się natychmiast obudziłam.
________________________
Hito wa mikake ni yorano mono.
~~~~~~~
 
 
 
cj2 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 261
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 07 Cze, 2010 12:14
Dobra jednego nie powiedziałem, więc teraz powiem:
Jestem u babci , bawię się klockami (nie jestem pewien) przy otwartych drzwiach. Nagle pojawił się pociąg ( i to w klatce!) wysiadł z niego pan (lub nawet 2) i zabrali nas do więzienia. Koniec.
________________________
Porady dla twórców gier
Nie ma śniegu, a zgubiłem normalny avatar :I
 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 07 Cze, 2010 12:21
Mój sen z nocy 6 VI 2010 - 7 VI 2010:
Tytuł: Malian zbanowany na Ultimie.

Pewnego dnia, komputer teleportuje mnie na Ultimę, jak się okazało magiczna siła przeteleportowała również użytkownika z numerem tysiąc.
Spotykam go i prosi mnie, abym pomógł mu nieść ciężki worek. W pewnej chwili on potyka się, a z worka wysypują się adresy internetowe. One wszystkie zaczęły spamować po forum naszymi kontami przez co po jakimś czasie Lartarin i Nhadala zauważyły ten gigantyczny spam we wszystkich tematach, oraz ciągły w SB, po czym nas zbanowały.
________________________
 
 
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011 19:17
Nieco stary temat, ale niech będzie... otwieram na prośbę :->
________________________


 
 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011 19:52
Ayene, dziękuję! :przytul:

No więc tak: Pewnego dnia Hilary Duff (<3) przyjeżdza do Polski i tam sobie mieszka w hotelu. Wygrywam gdzieś spotkanie z nią i ona zabiera mnie do USA. (:O) No to daje mi tam jakiś pokój. (:O x2) Normalnie full wypas. (:O x3) I pewnego dnia przychodzi do Duff Jenifer Lopez. (<3 x2) I ja ję również poznaję. (:O x4) (...) Po pewnym czasie znowu przyjeżdża Lopez z Elle Fanning (<3 x3) i poznaję ją podobnie jak dwie wcześniejsze panny. (:O x349mln [lat świetlych])
I tak mi się dobrze żyło w USA. :P

Wprawdzie kilka rzeczy urwałem, ale myślę że to wystarczy. ^^
________________________
 
 
 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011 22:11
@ref
________________________
 
 
 
 
cj2 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 261
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 19 Lip, 2011 12:48
Idę z koleżanką z bloku do lasu, na środku którego była olbrzymia góra. Graliśmy wokół niej w grę typu "jedna osoba chowa przedmiot, druga osoba go znajduje". Co ciekawe przedmiot był mały (jakieś pudełeczko). Potem miałem "drugą sekwencję" snu która była na placu na terenie mojej szkoły ale reszta to za duża integracja w moje życie, więc nie zdradzę (P.S. Nie ma w tej części TAKICH rzeczy :-P )
________________________
Porady dla twórców gier
Nie ma śniegu, a zgubiłem normalny avatar :I
 
 
FilipsO 




Preferowany:
RPG Maker VX

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 236
Skąd: z nikąd
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011 15:29
Obok mojego domu zamieszkali kanibale, zjadli sąsiadów (aaaaa) i chcieli zjeść mnie, ale uciekłem ;p Krótki ale treściwy sen.
________________________
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do swojego podpisu.

Moja Gra MMORPG Erathia:
 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011 16:22
Rekiny chodzące po lądzie. :-P

Tylko tyle pamiętam ze snu. :mrgreen:
________________________
 
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene