Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Wto 12 Lut, 2013 20:24
Skąd wzięły się wasze nicki?
Autor Wiadomość
Greed 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 26 Wrz 2009
Posty: 42
Skąd: Tokio
Wysłany: Wto 03 Lis, 2009 15:14
Kilka słów o waszych ksywkach.
Witam, przeszukałem forum i takiego tematu nie znalazłem więc postanowiłem go założyć.

Jeśli chcecie opowiedzieć coś o waszych ksywkach na forum to właśnie tutaj.

Zacznę na początek:
Greed- z ang. chciwość.
Nick pochodzi pośrednio od postaci z anime "Fullmetal alchemist" o tym imieniu. Podobnie jak on zawszę jestem (staram się być :zeby: ) szczery. Chciwość jest to jeden z grzechów głównych, lecz w moim przypadku nie chodzi wcale o pożądanie dóbr doczesnych lecz bardziej o hedonistyczne odniesienie do chciwości (w skrócie pogoń za przyjemnościami).
Z takim nastawieniem wybrałem sobie mój Nick ale w gruncie rzeczy jestem raczej miłym i przyjaznym facetem, a sama ksywka fajniej brzmi niż sprawdza się w życiu.. :mrgreen:

To tyle głupot o mojej ksywce, zachęcam do pisania o waszych.
________________________
"Darker than Black"
Może taki jestem.
 
 
 
Kable 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 116
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 03 Lis, 2009 15:28
Tak więc ja zacznę
Bardock Jest to Imie Ojca Bohatera Goku z Kultowej Mangi i Anime Dragon Ball. Ten nick użyłem Tylko na Tym forum. Użyłem go ze względu na to iż prezentuje on moją osobowość. Że zawsze próbuje walczyć o to co jest dla mnie ważne i o to co Chce bronić lub ratować ale także nie dam sobie wmówić coś w co nie wierze lub nie widzę tego w sposób materialny.
Nick wybrałem sobie ze względu iż podoba mi się jego nazwa w życiu codziennym oczywiście tak na mnie nie mówią ;D Oczywiście należę do ludzi którym szybko coś się zmienia i dlatego nick bym zmienił ale jakoś nie mam chęci ;D
 
 
cNN 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 43
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: Sro 04 Lis, 2009 18:56
Moja ksywka [nowa kiedyś było Fire_x] śiadczy o tym że jestem hardcorem :] :] :] no bo jestem a Fire_x chodziło wtym nicku o ogień bo kochamm bawć się ogniem ;P możecie przezywać mnie "Hard" :)
________________________
"Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż być kochanym za to, kim się nie jest." - Kurt Cobain

 
 
Nhadala 




Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 197
Skąd: Klam
Wysłany: Czw 05 Lis, 2009 10:18
No dobra kolej na mnie :

Nhadala :arrow: jest to pseudonim artystyczny - w rzeczywistości nikt tak do mnie nie mówi, tylko zwraca się po imieniu lub rodzina ma wyjątek i zwraca się zdrobniale - powstały na skutek zakładu z Bratem, że nie opiszę przygód swojej Bohaterki z gry "System". Cóż przyjęłam zakład i pisałam. Na nieszczęście mojego Brata przegrał :jupi: a ja cieszyłam się przez parę miesięcy ksywką Rzeźnik, co nie przyjęło się i po jakimś czasie wymarło. Na skutek tego, że moje opowiadanie nadal jest pisane musiałam jakoś się pod tym podpisać. Imię i nazwisko odpadało bo jak mieć taki nick na forum itp., dlatego mój Brat wpadł na pomysł - po grze w FF - że Nhadala to odpowiednia ksywka, a pochodzi właśnie z tej gry. Jest to postać kobieca, która przez moment przewinęła się przez którąś część będąc przywódcą Al Bhedów. No i jakoś się do niech przyzwyczaiłam i tak mam zaszczyt cieszyć się nią do dzisiaj.
________________________

 
 
 
 
Cyklop 




Nagrody:
UFT3 Winner

Ranga RM:
1 gra

Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 54
Skąd: ???
Wysłany: Pią 06 Lis, 2009 14:53
Nie mam specjalnie genezy mojego nicka, kiedyś zwyczajnie interesowałem się takimi kreaturami, lubiłem czytać mitologie i tak jakoś kombinując nad ksywką jak logowałem się tutaj wpadłem na pomysł cyklopa :P:P
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Wto 10 Lis, 2009 13:30
Geneza mojego nicku? Proszę bardzo :mrgreen:

Ayene to postać fikcyjna narodzona w mojej małej prymitywnej główce jakieś pięć lat temu. Postać fikcyjna, jak już napisałam, żyjąca w świecie 'Systemu' - zapraszam na stronę UltimaPortal.

Jest ona osobą spokojną, wyważoną (to nie to samo, co zrównoważoną) emocjonalnie, kochająca przyrodę i zwierzaczki, zdolną do największych poświęceń dla dobra innych. Jej problematyka jest jednak dużo bardziej złożona... Może na pierwszy rzut oka wydawać się stereotypowym uosobieniem dobroci i miłości, lecz nazwanie jej postacią pozytywną daje mi pewne poczucie wybrakowania. Dlatego osobę tego typu nazwałabym postacią nad-pozytywną *, chociażby po to, by ukazać pewnego rodzaju nietypowość tej postawy.

A postać nadpozytytwna to termin zaliczający się do moich prywatnych, niekiedy powstałych na poczekaniu. Określa on osobę pozytywną :), lecz z cechami przebarwionymi i zachowaniem nad wyraz inherentnym. Istniejący tylko w teorii - absolut dobra. W prawdziwym życiu taka postać nie miałaby prawa bytu.

Może ja osobą pozytywną nie jestem, ale ksywka Ayene została w chwili jakiejś słabości wybrana spośród wielu imion z Systemu ;-)

Wczułam się niesamowicie w rolę wykładowcy :-P . Przepraszam za rozwlekły post... czasami lubię się tak rozpisać ;-)
________________________


 
 
 
Rambo 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 35
Skąd: Wietnam
Wysłany: Sro 11 Lis, 2009 11:05
Mi ksywkę Rambo nadali koledzy ze szkoły. Geneza jej jest taka że kiedyś pojechaliśmy na wycieczkę szkolną a paru z nich się zgubiła. Zamiast stać w miejscu gdzie chciała nauczycielka po poszedłem na poszukiwania znajomych i po paru chwilach ich znalazłem.
To dopiero suriwal. Od tamtej pory nazywają mnie Rambo, tyle, że nie mam broni :->
________________________

 
 
SaE 





Ranga RM:
2 gry

Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 189
Wysłany: Czw 12 Lis, 2009 20:35
Mało kto mówi do mnie SaE, a pod tym nickiem jestem tylko na tym forum ^^ Ukrywam się przed światem hjehje zgryw

Sae to jedna z bohaterek anime Momo (Brzoskwinia) i jest jakby to lekko określić... najbardziej zołzowatą, podstępną, bezczelną, suczowatą, zapatrzoną w siebie i kochającą tylko siebie, zachłanną, chciwą (^^)... kobietą jaką widziałam w anime. Ze względu na jej uwielbienie, bo przeciętny widz nie dopatrzyłby się w niej za krzty człowieka ma przecież tylko wady ^^ postanowiłam przyjąć tę ksywkę tutaj na forum ^^
________________________
Nie ma śniegu, a na ulicach pełno bałwanów ^^


 
 
 
PaKiTos 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 359
Skąd: spytaj innych
Wysłany: Czw 19 Lis, 2009 12:23
Mi mój nick ( pakit ) po prostu wpadł do głowy więc taki mam. Potem na chatach zaczynałem ulepszać nick aż wyszło PaKiTos. :-P
________________________
po co to kopiujesz? ;d
Spoiler:

Fakty:
1.Widzisz mój podpis
2.Jesteś w internecie
3.Czytasz
4.Siedzisz przy komputerze
5.Jesteś na UltimaForum
6.Twój nick to Gość


kiedys tu bylo fajniej... coz gospoda rma forever
chwala tym ktorzy nadal robia w 2k
 
 
Squall 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 107
Skąd: Ogród Balamb :P
Wysłany: Pią 20 Lis, 2009 08:46
Squall? Chyba nie muszę opisywać? Squall bohater Final Fantasy VIII stąd mój nik (Baaardzo towarzyski i wygadany bohater tej części FF zwłaszcza na początku gry :-P )
________________________

 
 
Lartarin 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 233
Skąd: Ergard
Wysłany: Pią 20 Lis, 2009 11:22
Aloha!
Mój nick/xywka/ksywka/peudonim wywodzi się z gry fabularnej System, gdzie Lartarin jest moim bohaterem gracza (Aaa stworzyłam potwora :mrgreen: ). Siory nie przebiję bo napisała więcej :-P ale też dam małą genezę postaci.
Urodziła się w Ergardzie (taki odpowiednik starożytnego Rzymu) jest wysoką (jak na kobietę) brunetką (obecnie ma fioletowe włosy :mrgreen: ) o zielonych oczach. Co do charakteru to:
Konsekwentna (to sprawa dyskusyjna), zakochana w swoim głosie (urodzona oratorka), megalomanka (ale tak troszkę ;-) )niemiła dla obcych, kochająca bliskich (to takie oczywiste :-) ), typ intelektualnej karierowiczki nielubiący osób swojego pokroju (O tak).

Jeżeli chcecie więcej, zapraszam na:
http://www.ultimateam.pl/system/news.php
- może znajdziecie temat dla siebie :lartarin:

Oklaski dla grających w RPG :brawa:
________________________

 
 
 
Deegi 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 29
Wysłany: Sro 23 Gru, 2009 23:25
Mój nick to poprostu moje inicjały luźno zapisane wg angielskiej fonetyki czyli DG
 
 
 
R.I.P. 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 173
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 31 Mar, 2010 10:57
Więc o mojej ksywie:

R.I.P.>> Ksywę wmyśliłem sam kiedy byłem kiedyś z moim ojcem na Cmentarzu R.I.P. bardzo mi się jakoś spodobało dlatego postanowiłem że będę mieć taką ksywę kumplom się też spodobała ;-) .
 
 
bionicl 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 99
Skąd: z Huty Mińskiej
Wysłany: Sro 31 Mar, 2010 17:55
Bionicl - Kiedyś jak byłem mały to bawiłem się tymi robotami o nazwie Bionicle. To że wymyśliłem aby był to mój nick i uciąłem jedną literkę, to chyba wam nie przeszkadza ;-)
________________________
Gość, podoba ci się moja gra? ;)
 
 
Siekacz 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 44
Skąd: Rpg Maker VX
Wysłany: Pią 02 Kwi, 2010 21:21
nom mój nick no tak eeeee...
ah! mój nick pochodzi ze znaku zodiaku a cyfry no nie wiem 9 mi się spodobało

PS.bionicl czemu masz avek babci i robisz grę o dziewczynie O_o?
________________________
Kliknij w link na dole to mi pomożesz
http://kubaninia.myminicity.com/

Piszę poprawnie po polsku
.

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene