Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Wto 12 Lut, 2013 20:24
Skąd wzięły się wasze nicki?
Autor Wiadomość
Vrona 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 25 Wrz 2011
Posty: 236
Skąd: ty się tu wziąłeś?
Wysłany: Wto 20 Gru, 2011 14:55
Vrona wzięło się od ksywy szkolnej - grupka niedorozwiniętych umysłowo osób nazywała mnie Wrona.Ażeby było ładniej,zastąpiłem W literą V.Najlepsze,że teraz jak tylko wrony lecą,to mi mówią,żebym dołączył do kolegów.* :->

* To by było nawet przyjemne - urwał bym się z nimi do ciepłych krajów. xD
________________________
Pomogłem daj "Pomógł",BIJAAACZ!



 
 
Konrad112 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Gru 2011
Posty: 32
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: Pon 26 Gru, 2011 01:00
Skąd wzięły się wasze nicki?
Konrad - Bo tak mam na imię ;)
112 - Bo to jest fajna cyfra ;)

Oto cały sekret ^^
 
 
 
matitus09 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 53
Wysłany: Pon 26 Gru, 2011 19:52
Matitus - nazywam się Mateusz
09 - Urodziłem się 9
 
 
Brzozek 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 0
Skąd: Z lasu brzozowego
Wysłany: Wto 27 Gru, 2011 12:46
Od nazwiska "Brzozowski", które pochodzi od brzozy. :D

A dokładniej kiedyś kiedy brat chciał się zarejestrować na Roblox wymyślaliśmy loginy.

I nagle wpadło mi do głowy zrobienie nicku od nazwiska, tak powstał nick "Brzoza55".

Potem przerobiłem go by nie miał cyfr, powstał nick "Brzózek", przerobiłem to na "Brzozek" bo łatwiej było zapamiętać i także świetnie nadawał się do angielskich stron.
________________________
Dohohohohohohohohoho!!
 
 
Roki132 



Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 91
Wysłany: Pią 27 Kwi, 2012 19:33
Kilka lat temu, gdy zacząłem bawić się w internecie po prostu nie miałem żadnego pomysłu na nick, więc wziąłem imię mojego psa(Rokiego), a że się do niego przyzwyczaiłem , to tak już zostało.
________________________
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Piramida!

 
 
 
Lemiru 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 1
Wysłany: Sob 12 Maj, 2012 17:08
Kiedyś grałem w margonem i nie mając pomysły na nazwę postaci skorzystałem z tamtego generatora imion. wypadło Lemiru no i tak zostało
 
 
sebaomega 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 94
Skąd: że znowu xD
Wysłany: Sob 02 Cze, 2012 20:53
a więc powiem szybko "rymuje się" :hura:
________________________
http://rpgmakerpl.manifo.com/
link do strony prowadzonej przeze mnie,strona się rozwija,póki co jest tam tylko trochę materiałów zrobionych także przeze mnie.
 
 
PaC 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 61
Skąd: z pod wodospadu
Wysłany: Nie 03 Cze, 2012 07:47
A więc tak:
Najpierw był nick kotor12- bo jestem wielkim fanem gry Star Wars: Knights of the old republic a 12 to części (1 i 2)
Potem było ImaginatioN (wyobraźnia) - po tym jak nauczycielka od plastyki powiedziała że mam bujną wyobraźnie :D
Potem był nieużywane na Ultimie nick Khall ( uwaga próbuje się rozpisać!)
Khall, a dokładnie Khallung Thard Rosgusth IV to jeden z moich fikcyjnych bohaterów, był postacią z jednej z moich gier, które nigdy nie wyszły :D Khall to młody chłopak wychowywany przez orki ( wygląda jak człowiek ale ma w sobie siłę i krew (oraz apetyt xD ) orków) jego matka była jedną z niewolniczek w obozach orków, zmarła przy porodzie. Khall jest wytrwały, szczery, odważny ale ma też swoje wady. Czasami odpyskuje, nie potrafi się opanować gdy ktoś go wkurzy. Po ucieczce z obozów orków ( oraz zabiciu ich przywódcy) zbudował małą chatkę w lesie nieopodal miasta i został tamtejszym kapłanem. Więcej nie powrócił do przyszłości, stara się zapomnieć o orkach i jego matce. Jedyne co mu zostało z tamtych czasów to (oprócz wspomnień) żelazny miecz zabrany jednemu z Paladynów podczas odbijania jeńców.

No i potem był nick PaC (częściej PaCuś) A wzięło to się od tego że całymi dnami (dosłownie) grałem w na telefonie w PaCmana :D I koledzy zaczęli tak na mnie mówić :)

KONIEC!
________________________
Obecny tajny projekt:
 
 
Diablo 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 155
Wysłany: Nie 03 Cze, 2012 07:59
Na poczatku byl "tonio99" poniewaz Tonio na mnie zdrobniale wolaja od imienia Tomislav. 99 dlatego ze urodzilem sie w 1999.

Pozniej "Doom". Powstal na poczatku ze wzgledu ze robilem gre "Doom - Escape and survival" ale potem skojarzylem ja sobie z Victorem van Doom'em z fantatycznej czworki.

Obecnie "Diablo" poniewaz mam dziwna fascynacje demonami a Diablo to moj ulubiony demon. Na dodatek jestem zawzietym fanem Diablo 2.
________________________



 
 
INRE 




Preferowany:
RPG Maker VX

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 45
Wysłany: Nie 03 Cze, 2012 12:59
Mój nick nie ma specjalnej historii. :-D

Erni, to zdrobnienie mojego imienia, a INRE to odwrotnie ERNI. Nie miałem pomysłu na lepszy nick. :-P
________________________

 
 
Behemoth 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 23
Skąd: z książki
Wysłany: Pon 04 Cze, 2012 20:58
Mój nick wziął się od imienia pewnego kota. Moje znajome stwierdziły, że wyglądam równie słodko jak on ;-) .
 
 
aragorn7015 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 186
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: Wto 05 Cze, 2012 11:59
Dawno, dawno temu(bo w 2001) powstał film WŁADCA PIERŚCIENI DRUŻYNA PIERSCIENIA, no i gdy miałem już wszystkie gry z władcy to zawsze, grałem aragornem... (Aragorn – postać literacka ze stworzonej przez J. R. R. Tolkiena mitologii Śródziemia, jeden z głównych bohaterów powieści Tolkiena Władca Pierścieni. W filmowej trylogii Petera Jacksona wcielił się w niego Viggo Mortensen.) Jest on niesamowitym wojownikiem i tak mi się spodobał że mój nick nosi imię Aragorn. Skąd cyferki pytacie? Hmm, trudne pytanie, bardzo podobne mam w emailu poczty i tyle, zmieniłem tylko 2 na 5...
________________________
Jeśli pomogłem, daj
Spoiler:

POMÓGŁ



Uwielbiam się bawić na zdarzeniach w VX-ie... Więc jeśli masz jakieś pytanie jak coś zrobić na zdarzeniach to napisz. Jeśli będę wiedział to odpowiem
 
 
 
Ozzma 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 88
Skąd: Stumilowy Las
Wysłany: Wto 05 Cze, 2012 12:41
Był to przypływ weny twórczej :przytul2: , nic poza tym. W realu wołają do mnie od imienia.
________________________
 
 
BezimiennyKot1 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Lut 2012
Posty: 36
Skąd: Equestria
Wysłany: Pon 11 Cze, 2012 09:36
Mój nick wziął się natomiast od głównego bohatera gry "Gothic", który nazywał się Bezimienny. Kot dlatego, że koledzy mnie tak wołają w szkole. A 1, bo to moja ulubiona liczba :)
________________________
Pomogłem? Daj "Pomógł"


Spoiler:

 
 
CrasheR 




Pomógł: 123 razy
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 609
Skąd: Nibelheim
Wysłany: Wto 12 Cze, 2012 07:55
Jako iż zmieniałem nick. Opisze jego krótką historię, dlaczego krótką? Po prostu RoxaS to imię mojej ulubionej postaci z serii Kingdom Hearts ^^
________________________



 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene