Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Ayene
Sob 19 Cze, 2010 22:30
Ultima Tournament - Głosowanie
Autor Wiadomość
AI-RPG


Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 152
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010 09:38
GameBoy napisał/a:

(zaraz przyjdzie X i powie, że to jest kolesiostwo haha ^^)

Kolesiostwo jest kiedy crap wygrywa przykładem jest wygrana twojego i Rezydenta Exogenesis. Tu takiego problemu nie widać. Spokojnie GB, ale nie musisz się tak podniecać, bo przecież to tylko jeden głos.
 
 
Lartarin 




Ranga RM:
4 gry

Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 233
Skąd: Ergard
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010 16:06
Głosowanie przedłużone do 19-go czerwca 2010-go roku włącznie. Za opóźnienie przepraszamy!
________________________

 
 
 
erienus 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 12 Lut 2010
Posty: 300
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010 16:38
Czemu ;/ ja czekam na wyniki administracji kto wygrał, a to tylko przedłuża ;p

PS: Ja prawdopodobnie nie będę miał dostępu do kompa przez najbliższe dni (malowanie w pokoju), więc jakbym tam wygrał czy coś to ja zajrzę pewnie za tydzień (chyba, że będę miał dostęp do kompa).
________________________
Kolekcjonuję "Pomógł". Jeżeli ci pomogłem i chcesz wzbogacić moją kolekcję, kliknij "Pomógł".
 
 
Fox 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 4
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010 16:48
Głosuję na projekt Sabikka, gdyż jest on najoryginalniejszy ze wszystkich (>:D). Najbardziej przykuł do monitora
________________________
http://www.miguelius.deviantart.com/
Angela jest u ciebie, co ?
 
 
 
Dżanek 




Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 51
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010 16:56
Ja oddaje głos na Sabikku. Niby w kółko robię to samo , ale magiczna siła nie pozwala się odczepić od komputera xD Poza tym kocham gry logiczne. Inne gry też są świetne . Może w następnym konkursie wezmę udział, bo w czasie trwania tego musiałem sobie trochę oceny poprawić w szkole i nie za bardzo miałem czas.
 
 
Rambo 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 35
Skąd: Wietnam
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010 17:23
głos na Karsznickusa, diazepam i szalejemy :-D
________________________

 
 
Draph 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 18
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010 18:02
Czas na mnie :p

Zacznę może od czegoś innego mianowicie od pewnego głosu :P
Bodajże na drugiej stronie jest głos osoby o nicku "Tomeksms". Dziwny głos wprawdzie. Zaczyna się głosowanie publiczności i tego samego dnia pojawia się ta osoba. Rejestruje sie o godzinie 20:50 i oddaje głos minute potem, zarazem jest to jej JEDYNY post. Oddanie głosu zajmuje jej aż 4 minuty! Potem nagle znika i nie pojawia się aż do dziś, wynik ją nie interesuje. Dodatkowo jej profil jest najbardziej podstawowy, brak avatara, brak dodatkowych informacji. Sam głos to zwykłe "głosuje na" bez żadnych sensownych argumentów. Na moje oko, nawet tych gier nie widział na oczy :P Jestem na 99% pewny że to multikonto albo "sztuczny głos" od sąsiada xD. Troszkę to niesprawiedliwe w stosunku do innych.
Zapewne ktoś powie że przesadzam, w końcu przypadki się zdarzają(mógł się dowiedzieć o tym konkursie z wiadomości, gazet, radia xD). Jednak tutaj mamy cud bo tych przypadków jest zbyt dużo w krótkim czasie :P Warto to wziąć pod uwagę, zwłaszcza że to widać perfidnie.


To czas na mój głos. Szczerze mówiąc było mi bardzo trudno zdecydować się kto go otrzyma, jednak grając w gry po raz drugi, udało mi się zdecydować. Resztę projektów nad którymi się wahałem postanowiłem wyróżnić.


Pierwsze wyróżnienie trafia do Yoroiookami - za całokształt, zwłaszcza za humor :) Dodatkowo za zbuntowanego czerwonego kapturka :P

Natomiast drugie wyróżnienie dostaje Karsznickus - świetna zmiana realiów czerwonego kapturka. Wrzucenie go w zupełnie inny świat. No i ogromy plus za zakończenie, które było nieprzewidywalne :P

A swój głos oddaje na Sabikku, Jego gra logiczna bardzo mi się spodobała. Wprawdzie ciekawiej zaczyna się dopiero w 3/4 gry, ale jest to wystarczające. Ostatnie etapy, dostarczyły mi dość dużo rozrywki, zwłaszcza jeśli błąd czaił się pod sam koniec :)
Dodatkowo własna grafika, dobry pomysł z narratorem opowiadającym bajkę.

Gry innych uczestników także mi się podobały, jednak nie przypadły mi do gustu. Wszystkim gratuluję.
________________________
Projekt Time For Resurrection
Projekt Path - PRG Maker XP
 
 
erienus 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 12 Lut 2010
Posty: 300
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010 18:18
To ja może skomentuję wypowiedź Draphta. Nie wiem co to za koleś, uważacie że multi - sprawdźcie IP. Nie zależy mi na wygranej nagrody publiczności, bardziej liczy się dla mnie głos jurorów. Oni oceniają gry nie tylko pod względem tematu i czy logiczna/nie logiczna tylko pod względem wykonania. Wiele osób rejestruje się dla np zasobów z forum (w końcu spoilery są tylko dla zarejestrowanych, a w nich prawie wszystko jest umieszczone jeśli chodzi o zasoby. Może po prostu chciał wziąć jakieś zasoby, przeglądając forum natknął się na ten temat i ciekawy konkursu zagłosował. Nie będę w to wnikał - uważajcie jak uważacie. Dziwny jest punkt widzenia Draphta. Zarejestrował się o 20:50, więc to na pewno multi... ciekawe. Albo ile zajmuje jej czasu oddanie głosu hmm... to ciężko mi wytłumaczyć, to już jest jego sprawa. No i przecież każdy ma prawo do oddania swojej opinii, więc może się po prostu nie rozpisywał. Nie wiem... A i - jej jedyny post, nie prawda... skomentował jakąś tam grę w dziale z XP, widziałem, bo w tym dziale posty się nie naliczają. A i nie zarejestrował się tego dnia co rozpoczęcie głosowania - właśnie patrzyłem. Chyba, że się mylę? Z resztą nie wnikam w to, bo moje usprawiedliwienie pewnie uznacie za zaprzeczanie prawdy czy coś.
________________________
Kolekcjonuję "Pomógł". Jeżeli ci pomogłem i chcesz wzbogacić moją kolekcję, kliknij "Pomógł".
 
 
Draph 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 18
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010 18:28
@erienus
DRAPHA skąd wytrzasnąłeś tam "t"?
Nie powiedziałem na pewno, tylko 99%. Po drugie napisałem że to multikonto ALBO sztuczny głos. Poza tym multikonto =/= IP. Równie dobrze założenie konta u mamy/taty/sąsiada/psa przez tą samą osobę to też multikonto.
Wprawdzie, masz racje ma aż 3 posty, które napisał w 4 minuty i tyle z niego xD Chyba już nie interesuje go to forum, albo zapomniał hasła :P
Temat pojawił się 15 czerwca, on zarejestrował się także 15 czerwca.

Zastanawiam się dlaczego tak wystrzeliłeś z odpowiedzią xD Ale to już zostawię Tobie :P
Nadal sądzę że to jest troszkę dziwne i mam do tego prawo. Póki co nikomu nic nie zarzuciłem, więc nie wiem dlaczego mi się tłumaczysz ^^

//wygaśnie??
________________________
Projekt Time For Resurrection
Projekt Path - PRG Maker XP
 
 
erienus 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 12 Lut 2010
Posty: 300
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010 18:40
Tłumaczę się, bo nie chcę przez byle kogo zostać zdyskwalifikowany z konkursu ;d dlatego wyskoczyłem z odpowiedzią
________________________
Kolekcjonuję "Pomógł". Jeżeli ci pomogłem i chcesz wzbogacić moją kolekcję, kliknij "Pomógł".
 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010 20:12
"Uderz w stol, a nozyce sie odezwa."
________________________
 
 
 
 
erienus 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 12 Lut 2010
Posty: 300
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010 20:23
Ciekawe, kiedyś spróbuję ;d
________________________
Kolekcjonuję "Pomógł". Jeżeli ci pomogłem i chcesz wzbogacić moją kolekcję, kliknij "Pomógł".
 
 
Czeliosss 



Ranga RM:
1 gra

Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 661
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Pią 18 Cze, 2010 10:37
Ja oddaję swój głos na Yoroiookamiego.
Podliczyłem głosy:
Sabikku 5
Erienus 2
Yoroiookami 5
Karsznickus 2
________________________
...Amelanduil & FireBlade words will be remembered...
...Amelanduil & FireBlade acts will be remembered...
...Amelanduil & FireBlade never gonna die...

Nie pisać, bo nie odpiszę.
 
 
Yoroiookami 

Omnomnomnom



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 751
Wysłany: Pią 18 Cze, 2010 11:28
Raczej:
Sabikku 6
Erienus 2
Yoroiookami 5
Karsznickus 2
^^

Wkrótce się rozstrzygnie, a jeżeli nie, to zrobią to sędziowie. :P
btw. dzięki Czeliosss.
 
 
overhill 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 55
Wysłany: Pią 18 Cze, 2010 11:30
Mój głos na Sabbiku. Można jeszcze głosować? :E
________________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene