Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Czw 19 Lip, 2012 11:04
Front Mission
Autor Wiadomość
AI-RPG


Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 152
Wysłany: Pią 18 Cze, 2010 23:54
Front Mission
Gra z gatunku RPGi taktyczne. Mamy tu do czynienia z konfliktem zbrojnym na wyspie na której żyją ludzie posługujący się wielkimi robotami pancerzami. Przyjdzie nam kierować człowiekiem tworzącym oddział złożony z ludzi obsługujących takie maszyny wskutek dopiero co rozpoczętego konfliktu. W między czasie za zarobione pieniądze przez pomyślnie wykonane zadania bądź wygrane na arenach rozrywki ( na których toczą się hazardowe walki tych robotów ) ulepszamy nasze maszyny bojowe wpływając na każdy najmniejszy fragment nie tylko ich uzbrojenia, ale i ich wyglądu, opancerzenia, więc jesteśmy w stanie przebudować nasze maszynki na różne pół czołgi na gąsiennicach, humanoidalne roboty i wiele tym podobnych wytworów naszej wyobraźni.
Muszę przyznać, że fabuła jest też całkiem świetna i bardzo przejmująca, bo każda postać ma tu swoje problemy, oraz przede wszystkim zastanawiamy się co się stało z naszą kobietą i szukamy zemsty, ale potem się to wszystko obróci o 180 stopni. Warto grać. Gra genialna polecam przejść całość.

Gra jest na konsolę SNES, istnieje również spolszczenie do romu z grą.
 
 
postrach1992 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 20
Skąd: Ee... zapomniałem
Wysłany: Sob 26 Cze, 2010 09:42
Wiem na PSX przeszedłem
________________________


 
 
sled 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Sob 03 Lip, 2010 09:25
Front Mission - również grałem w to na psx i muszę powiedzieć że ta gra wciąga na miłe wieczory jak niemal żadna gierka tego typu.
Swoją przygodę z sagą zacząłem od trójki i naprawdę nie żałuję czasu zmarnowanego na przejście tego tytułu...
GORĄCO POLECAM!!! (szczerze... ;-) )
W dodatku nowa część serii ponoć czai się na horyzoncie, ale już bardziej ma być z tego gierka na akcję niż dotychczasowy system strategiczny.... ciekawe jak im to wyjdzie^^
 
 
Flanagan 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 181
Skąd: Ziemia
Wysłany: Wto 13 Lip, 2010 17:00
Front Mission stare dobre czasy,
Siedziało się gdy miało się ochote wysilić mózg dziękuje za przypomnienie zara wygrzebie ją z pudła ze starymi grami :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene