Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Czw 19 Lip, 2012 10:08
GunZ: The Duel
Autor Wiadomość
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 09 Paź, 2011 19:04
GunZ: The Duel
Chciałbym Wam przedstawić bijatykę/FPS 3D może nie tak okrutną jak Mortal Kombat czy taktyczną i trochę nużącą jak Counter Strike.

No więc jest to gra która łączy wyżej wymienione cechy, czyli możemy walczyć sztyletami, katanami, pistoletami, jak i również używać granatów lub wszelkich "min" uzdrawiających.
Za pomocą broni białych możemy wspinać się po wszelkich ścianach, nawet bez nich możemy wykonywać triki odbijając się od ściany robiąc przy tym samym salto, lub biegać po niej.

Przechodząc do grafiki nie mam żadnego pretekstu aby powiedzieć że jest kiepska (nie w moim guście), walki są efektowne i dość wciągające.

Let's Rock!


Do wyboru mamy ponad 10 map, więc się mogą wrzucić, lecz mamy tu prawie tyle samo trybów gry (o ile nie tyle samo xD), m.in.: Deathmatch, Team Deathmach, Traning, Survival, itp. Ilość graczy w jednym pokoju może wynosić od 2 do 16.

Style:

-K-Style (Korean Style) - swój początek miał oczywiście w Korei Południowej. Biegasz głownie z bronią białą, jesteś takim samurajem, ciągle musisz być w ruchu, aby uniknąć ataku przeciwnika. Ten styl można spotkać w każdym pokoju, bardziej preferowany dla tych co lubią szybko się poruszać.
-E-Style (Europe Style) - również został zapoczątkowany w Korei Południowej, lecz Europejczycy chcieli mieć swój, więc go "ukradli". Tutaj preferowaną bronią jest broń palna, każda osoba z tym stylem musi się szybko odnaleźć będąc nawet na samym środku pola bitwy, dla osób grających tym stylem liczy się tylko szybkie zabijanie, więc lepiej ich unikać jeśli nie grasz E-style'm.
-J/D-Style (Japan/Dagger Style) - kolejny styl wywodzący się z Korei... Dziwnym trafem nazwano go japońskim. Używają go głównie świeży gracze postrzegani za noobów unikający masowych walk, zabijając tylko osoby które dostały dużo obrażeń w bitwie.
-G-Style (Glitch Style) - odkrywany przez wielu graczy z wielu krajów kompletnie nieprzydatny w walce. Służy on tylko dla "szpanu", jednak jeśli się go opanuje do perfekcji to później łatwo przerzucić się na styl koreański.

Gra ma jakieś 200MB + trzeba ściągnąć Reactor dzięki któremu możemy uruchomić gry firmy IJJI.

Częste problemy:
-Podczas grania może nie działać myszka przez co w ogóle nie można grać. (ja tak właśnie mam) Aby to naprawić wystarczy wejść w opcje, keyboard, mouse i poprzestawiać tam opcje, jeśli będzie działać myszka to możemy przywrócić do własnych ustawień, jeśli nie - należy zainstalować sterowniki do myszki, przeinstalować Reactor, bądź też kupić nową mysz.

Po dodatkowe informacje odsyłam do http://gunz.ijji.com/

PS. Nie chciało mi się wstawiać screenshot'ów...
________________________
 
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene