Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Czw 19 Lip, 2012 11:04
AirRivals
Autor Wiadomość
kamillo112 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 33 razy
Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 262
Wysłany: Wto 06 Lip, 2010 21:06
AirRivals
AirRivals to bezpłatna gra akcji - trójwymiarowa Science Fiction MMOGame, w której możesz sterować różnymi jednostkami w atmosferze i przestrzeni kosmicznej. Zanurz się w ciekawych krainach planety Phillon i podbij wszechświat. Walcz w interesujących misjach, chroń swój naród i znajdź towarzyszy broni do swojej formacji wojskowej. Możesz awansować tworząc brygadę lub zdobyć uznanie zostając przywódcą całego narodu!

Link: http://www.airrivals.pl/
 
 
sled 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Czw 08 Lip, 2010 14:26
może nie wysilę się z postem, ale przyznam że gierka mi baaardzo leżała (grałem jak jeszcze nie było polskiej strony o niej tylko ".com" i to parę ładnych miechów). Może niema tam zbyt wiele prócz typowego grindu (tzw zabijania mobów) ale można niczym w GTA walnąć swoją muzykę do folderu i sama się odpali w odtwarzaczu w grze (jak radio w samochodzie w np San Andreas)
Tematyka gierki bardzo mi leży - samoloty... w dodatku nie są swoimi klonami i każdym się gra całkiem inaczej (bodajże 4 typy samolotu jak dobrze pamiętam)...
Nie pamiętam który lv miałem jak rezygnowałem z gierki (jak mówiłem - nieco w to grałem) jak również nie mam pojęcia co do gry w między czasie zostało wprowadzone, ale myślę że mogę ją polecić osobom lubiącym lv'ować ;-)
Taka mała uwaga - nie mam pojęcia jak jest aktualnie, ale jak ja zakładałem na początku konto to z gmailem miałem problemy by się zalogować podczas gdy na interii weszło bez najmniejszego problemu :shock:
chyba pierwszy raz tak mi się przytrafiło by interia ubiegła gmail w jakimś mmo3d w problematyce xD
ogólnie 6,5/10 bo pomimo iż bardzo fajnie się grindowało dla relaxu by odpalić następną misję to jednak to to nadal grind..... a to chyba większość fanów mmo już wie jak potrafi dać się we znaki zabijanie po raz x tego samego....
niemniej polecam ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene