Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Ayene
Pią 10 Gru, 2010 14:42
Czy czasami myślicię że nie znacie celu w życiu?
Autor Wiadomość
R.I.P. 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 173
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 10 Lip, 2010 22:29
Czy czasami myślicię że nie znacie celu w życiu?
Witajcie jak w temacie chciałem wam powiedzieć że Czasami sobię myślę jak to będzie z moim życiem no wiecie, czy znajde żone,prace,będe mieć dzieci,będę dużo zarabiać?, nie wiem czy to wszystko osiągne, czy wy też czasami myślicię o życiu towarzyskim jak ja?, czasami ludzie mają problemy które trudno ogarnąć i właśnie po to założyłem ten temat by was spytać o cele w życiu, jeśli jakieś macie powiedzcie je a my oddajmy trochę współczucia do obecnej sytuacji życiowej, ja wiem że Cel jest gdzieś blisko i nas dogania z niesamowitą szybkością, jeśli wiecie o co mi chodzi to odpowiedzcie na moje pytania, i zadajcie własne, czasami chciałbym pojechać do Anglii ale nie wiem czy to się spełni, życię zaskakuje więc nie wiadomo jak to będzie u nas wszystkich, jestem obywatelem Polskim i w polsce się narodziłem więc nie wiem jak można czasami psuć życie w naszym pięknym kraju: Palące dzieciaki,Kontakty z Narkotykami, jak myślicię napewno nasze dzieci gdzieś palą lub zażywają narkotyków, naprawde dużo się dzieje w naszej polsce nawet nie wiecie jak szybko człowiek może dokonać czynu którego sobie nie wybaczy, pisze ten temat żebyścię zrozumieli i wiedzieli że Polska to nie tylko kraj w którym musi dojść do wielu zmian ale także że to nasza Ojczyzna narodowa, pamiętajcie i ufajcie tylko tym którzy są wam najbliżsi i tym przy którym myślicię że jesteście naprawde dla niego wszystkim i ten człowiek skoczył by nawet dla was w ogień.
 
 
erienus 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 29 razy
Dołączył: 12 Lut 2010
Posty: 300
Wysłany: Nie 11 Lip, 2010 09:28
Jak masz takie marzenia i poglądy to zostań politykiem ;s
________________________
Kolekcjonuję "Pomógł". Jeżeli ci pomogłem i chcesz wzbogacić moją kolekcję, kliknij "Pomógł".
 
 
R.I.P. 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 173
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 12 Lip, 2010 08:26
Niestety mam jeszcze inne marzenia, nie chce być kimś w opcisłym garniturze który zna się na poglądach politycznych i sprawach państwowych, żebym tylko nie został kimś kim nie chciałem być, jeśli jakimś cudem zostane wytypowany do jakiejś pracy i to naprawde niezłej to napewno do niej dojde, jeśli chodzi o to że Polityka nie jest moim zainteresowaniem to tak nie jest zainteresowaniem, jest typem takiego 10% formularza pracy, może gdy poczytam gazete znajde jakąś prace godną moich zainteresowań, lecz narazie nie myśle nad tym ponieważ nie mam czasu, wzyscy dzwonią i dzwonią, jak macie coś ciekawego do powiedzenia to chętnie wysłucham :mrgreen: .Erienus,a ty kim byś chciał lub kim jesteś w naszej Ojczyźnie, pracujesz?,uczysz się? :-) , praca to ciężka charówka :roll: .
 
 
Dragon1 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 14
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 21 Lip, 2010 16:56
A ja nie mam jakiś większych marzeń po prostu chcę otworzyć jakąś grę i na niej zarabiać jak np. Thinker
________________________
Moje forum o tworzeniu gier MMORPG 2D

 
 
 
Sabikku 




Nagrody:
UF i UFT2 Winner

Ranga RM:
4 gry

Pomógł: 73 razy
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 428
Wysłany: Sro 21 Lip, 2010 17:13
Odpowiedź na pytanie zadane w temacie - nie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene