Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Ayene
Pon 02 Maj, 2011 08:18
Luna Land
Autor Wiadomość
R.I.P. 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 173
Skąd: Warszawa
  Wysłany: Sob 17 Lip, 2010 21:08
Luna Land
Luna Land



Fabuła:
Pewnego dnia człowiek o imieniu Ryalan postanowił że wyruszy w świat przygód i zobaczy wszystkie 3 światy w świecie Luna, stwora krainy w której Ryalan się urodził, Przygodę zaczyna lecz w Duna Gretas-Pod namiotami, tam przejmie zadanie małej dziewczynki lecz będzie musiał to porzucić ponieważ znalazł list który doprowadzi go do Luna, i kiedy dopiero go zabije, cały Luna Land będzie wolny od tego wstrętnego stwora!.



przygoda określa trochę:

Film Ring&Grudge lecz po opuszczeniu Duna Gretas proszę o tym zapomnieć :faja: , ponieważ to początek jego przygód.

O postaciach:

Postać Name: Ryalan
Opis Postaci: Postać główna którą będziesz prowadzić przez całą grę.

Postać Name: Samira
Opis Postaci: Najpotężniejsza z Czarodziejek, jest piękna jak i najpotężniejsza lecz nie łatwo będzie ją znaleźć w świecie Luna.

Postać Name: Kogdarn
Opis Postaci: Jedyny z najlepszych Czempionów w grze, jest potężny a jego ciosy są nie do sparowania, jeśli potrzebujesz kogoś kto zabije Luna to na pewno go użyjesz.

Postać Name: Alicja
Opis Postaci: Jedyna z kobiet która jest rycerzem w świecie Luna.

Postać Name: Liana
Opis Postaci: Piękna lecz zabójcza, jest jedynym zabójcą w świecie Luna.

Postać Name: Eranam
Opis Postaci: Jeden z rycerzy których spotkasz, rycerze nie mają magicznych zdolności lecz na jednym z poziomów osiągają siłę Ognia.

Postać Name: Luman
Opis Postaci: Jest to głupi rycerz który rozwali was swoimi tekstami można go spotkać już prawie na początku gry, możecie go nazywać Klaunem.

Battler's i Character's nie podaje....


Screeny:
Spoiler:


Duna Gretas:


Las Po opuszczeniu Duna Gretas:


Ciemny Las po zwiedzeniu miejscowości Kowala ;-> :


Walka z Liczem i jego sługusami:


Title:




P.S
Za chwile na pewno będzie post a w poście: Beznadziejne, odradzam tej gry :->

A co do Gry:

To dopiero początek historii a jeśli chodzi o fabułę to jeszcze ją dopracuje i zmienię Parę szczegółów na mapkach, ponieważ dopiero to początki gierki, Mapy zajmują mi trochę czasu ponieważ staram się by były jak najlepsze Ciemny las dorabiałem koło Godzinki :mrgreen: , pozdrawiam R.I.P. :-D


Myślę że komentarze nie będą od tak zrobione że odrazu lecisz do pisania komentarza, proszę najpierw o zobaczenie wszystkiego co napisałem.
Ostatnio zmieniony przez Lartarin Sro 18 Sie, 2010 11:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
erienus 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 29 razy
Dołączył: 12 Lut 2010
Posty: 300
Wysłany: Sob 17 Lip, 2010 21:19
No więc.

Wolę zacząć od screenów. Są słabo słabe. Puste, niedopracowane. Takie... nieciekawe. Nie ma w nich tego czegoś. Wszystko jest takie proste. Ścieżki, woda. Szczerze mówiąc lipne. Fabuła to 4 linijki zdania, z którego zrozumiałem tylko tyle, że Ryalan chce zobaczyć 3 światy w świecie Luna. Świat w świecie. Ciekawe... może lepiej krainy? Wyspy? Ogólnie projekt słabo się zapowiada. Nic dodać, nic ująć. Po prostu słabo, napisałem co chciałem napisać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene