Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Czw 19 Lip, 2012 10:04
Dekaron (2moons)
Autor Wiadomość
Sprocik 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 60
Skąd: Wrocław
  Wysłany: Nie 18 Lip, 2010 18:35
Dekaron (2moons)
Witam.

Zobaczyłem ten dział to pozwoliłem sobie przedstawić jedną z najlepszych gier w które grałem.

jeśli szukacie gry (wg.mnie) ładnie graficznej to polecam wam Dekaron(2moons) jest to typowa gra MMORPG posiadająca 2 Servery jeden od Dekaronu Drugi od 2moons
więc można sciągnać 2moons albo dekaron te gry się ze sobą łączom tylko konto z 2moons nie działa na dekaronie a z dekaronu na 2moons chyba działa nie jestem pewien
(jest jeszcze jedno ale lecz nie jestem pewien 2moons o ile się mylę nie jest dla EU więc w Polsce nie działa ale zawsze można z dekaronu pograć na serv. 2moons (jest to chyba Siz czy jakoś tak a helion jest dekaronu) jakie są plusy grania przez 2moons można kupować premium przez sms i jest juz to policzone w PLN a przez silnik dekaronu jest to liczone w Euro i nie można płacić przez sms ty tylko tyle chyba.

Profesje:
(profesja to jest też ich rasa czyli nie można jej zmienić podobnie jak płeć)

Azure Knight (Facet).wojownik posługujący się mieczami 1h,2h toporami 1h,2h młotami 1h,2h i tarczą można rozwinąć go na kilka sposobów:
1.Dual Sword, Axe, Mace
2.2h Sword, Axe, Mace
3.Dual Sword, Axe, Mace
4.Shield + Sword, Axe, Mace

Segita Hunter (kobieta).typowy łucznik jego też można rozwinąć na kilka sposobów:
1.Bow
2.Xbow(kusza)
3.Dagger

Bagi Warrior (facet).Jest to nie typowy wojownik posługujący się rękawicami może to głupio brzmi ale to taki typowy tanker

Incar Magician (kobieta). mag posługujący się Wandem (mała broń) Staf (Duża broń) nie zależnie od broni mag ma takie same skille jest to wmiare trudna postać do rozwiniacia na początek iż jest słaba postać praktycznie zaczyna się rozwijać na 100+lvl jego skille to trzy żywioły ogień, lód, piorun

Segnale (kobieta). jest to jedyna profesja lecząca używa ona pejcza jako broni jest to też postać trudna do rozwoju iż tych skille też ma trochę

Aloken (kobieta).mogę napisać tylko tyle że ta postać używa Włóczni i tarczy posiada też byffu podobnie jak Segnale (nie grałem nią długo to tyle napisałem :) )

Vicous Summoner (facet).
postać ta posiada dwie karty skilli zwierzątek czyli tak jakby dwa rodzaje można go rozwinąć na:
1.Staf(czyli nasz summoner będzie na dystans)
2.twin Sword (dwa miecze wtedy postać jest w zwarciu)

myślę, że to tyle jak o profesjach

Wymagania:
Pentium 4 1.5 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza), Windows 98/2000/XP, łącze internetowe

screeny:

Spoiler:



storny do pobrania. Dekaron, 2Moons

ogólnie polecam grę grałem w nią trochę i jestem zadowolony

mam nadzieje, że spodoba się wam ona tak ja mi no nie koniecznie tak jak mi ale tka się mówi :lol2:

czekam na odpowiedzi, wasze oceny mojego zaprezentowania i oceny tej gry
moja ocena 9/10

P.S gra ma już parę lat ale jak na swoje lata to się trzyma jak są jakie problemy z rozwojem postaci itp.idt. to pisać na pw lub tu to z chęcią pomogę bo znam trochę grę.
________________________
''Non omnis moriar''
''Cogito ergo sum''

Spoiler:



^^ New animation by me� ^^

Ostatnio zmieniony przez Nhadala Wto 27 Lip, 2010 14:41, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Yoroiookami 

Omnomnomnom



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Pomógł: 57 razy
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 751
Wysłany: Nie 18 Lip, 2010 18:51
2 moons to gra stworzona przez Acclaim czy jakoś tak? Bo grałem kiedyś w grę o nazwie "BOTS" i od pewnego czasu żadna gra tej firmy mi nie działa. Jakiś pomysł? xD

Jeżeli to nie ta firma to przepraszam, a w samą grę nie grałem. :P
 
 
Sprocik 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 60
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 18 Lip, 2010 18:58
tak masz racje jest to firma Acclaim czy jakoś tak jak to sam ująłeś ale to sadze iż Acclaim nie robi gier EU czyli w europie nie działają może to jest powodem :) pzdr
________________________
''Non omnis moriar''
''Cogito ergo sum''

Spoiler:



^^ New animation by me� ^^

 
 
 
Dragon1 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 14
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 20 Lip, 2010 08:11
Ja grałem kiedyś w 2moons. Moim zdaniem fajna gierka.
________________________
Moje forum o tworzeniu gier MMORPG 2D

 
 
 
Yoroiookami 

Omnomnomnom



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Pomógł: 57 razy
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 751
Wysłany: Wto 20 Lip, 2010 08:36
A jak stoją serwery? Idzie się dopchać czekając 8 godzin jak w przypadku Silkroad? Czy logowanie następuje po kilku/kilkunastu minutach?
 
 
Sprocik 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 60
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 20 Lip, 2010 09:19
spokojnie gra sporo osób jak na swoje lata te gry ale nie ma kolejek logujesz się wybierasz postać pod server i grasz :-D
________________________
''Non omnis moriar''
''Cogito ergo sum''

Spoiler:



^^ New animation by me� ^^

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene