Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Ayene
Pon 02 Maj, 2011 09:17
Fenix OnLine
Autor Wiadomość
Moj 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 22
Wysłany: Czw 05 Sie, 2010 14:30
Możesz podać jaki problem z instalką może pomogę .
________________________
Hip Hop i tyle :-)
 
 
PaKiTos 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 359
Skąd: spytaj innych
Wysłany: Czw 05 Sie, 2010 16:11
Uwielbiam gry na Eclipse.

Mogę testować :)
________________________
po co to kopiujesz? ;d
Spoiler:

Fakty:
1.Widzisz mój podpis
2.Jesteś w internecie
3.Czytasz
4.Siedzisz przy komputerze
5.Jesteś na UltimaForum
6.Twój nick to Gość


kiedys tu bylo fajniej... coz gospoda rma forever
chwala tym ktorzy nadal robia w 2k
 
 
wito35 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 82
Skąd: K.Szen-Lon
Wysłany: Wto 10 Sie, 2010 22:56
Uwaga oto link do forum (tym czasowego) na którym będzie można było prowadzić dyskusje na temat gry, wszystkich serdecznie zapraszam i zachęcam do pisania postów.

http://www.fenix-online-forum.pun.pl/index.php

Jeżeli chodzi o testowanie gry to ją może testować każdy nawet mnich jeśli mu pozwolą, ale rzecz polega w tym że są dwa rodzaje CBT (testów gry), są CBT-GM czyli zamknięte beta testy dla GM (panów gry) i są też zwykłe CBT zamknięte beta test dla graczy, i gdy gra będzie ukończona pod względem map przedmiotów itd. wtedy otworzy się te zwykłe CBT, no i co racja wtedy będzie trzeba było się śpieszyć ponieważ wolnych miejsc będzie 300 lub mniej no może 500, do CBT będzie trzeba się za rejestrować dlatego mówię jeżeli chcecie wziąć w nich udział to bacznie obserwujcie co się dzieje w świecie Fenix OnLine i gdy przyjdzie pora zapisów zgłaszajcie się czym prędzej. A jeśli chodzi o tego tutoriala związanego z EE 2.7 to jeszcze się zastanowię, ale jak Fenix OnLine wyjdzie to na pewno taki tutorial powstanie :D i mam nadzieje że będzie on zrobiony prze zemnie. Aha osoby najbardziej aktywne na forum Fenix OnLine będą kwalifikowane do CBT nawet bez rejestracji do nich.

I mam jeszcze pytanie czy ktoś wie co się dzieje z Ayene, zadałem jej pytanie związane z credit sami i nie dostałem jeszcze na nie odpowiedzi. Był bym bardzo wdzięczny za odpowiedź.


--------- Wszystkiego dobrego życzy ci twój Fenix OnLine Team :D --------

[ Dodano: Nie 15 Sie, 2010 00:50 ]
i jeśli chodzi o pomoce to wszystkie z chęcią przyjmę jak by co to proszę o kontakt na moim GG, na forum Fenix OnLine (PW) lub na emailu.
________________________
Z ogromną przyjemnością przedstawiam wam stronę, pierwszych zapisów do Alpha CBT Fenix OnLine !! www.fenixonline.pun.pl =D
Mamy nadzieję że nasza gra przypadnie wam do gustu i powitacie ją z otwartymi rękoma :>
 
 
 
wito35 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 82
Skąd: K.Szen-Lon
Wysłany: Pon 16 Sie, 2010 20:02
Gra wyjdzie wtedy kiedy GM-owie przejdą wszystkie mapy i dopną je na ostatni guzik, zastanawiamy się też czy nie rozpocząć zwykłych CBT już teraz choć wtedy większość map które tam będą zostaną zmienione. A opis gry mogłeś zobaczyć na Aria Game lub na forum Fenixa.

Uwaga Uwaga !!! nasza nowa strona wraz z forum już jest a już za niedługo znajdziecie na niej screeny z gry, opisy eventów, konkursy, listę akcesoriów i być może filmik z gry. Zapraszam i zachęcam do rejestracji :-)

www.lightnight.pl

---- Twój Fenix OnLine Team ----
________________________
Z ogromną przyjemnością przedstawiam wam stronę, pierwszych zapisów do Alpha CBT Fenix OnLine !! www.fenixonline.pun.pl =D
Mamy nadzieję że nasza gra przypadnie wam do gustu i powitacie ją z otwartymi rękoma :>
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene